‘این روده غم انگیز’: دوم دبیرستان ورزش معلق در میان کلاس A مسابقات بسکتبال

Sheyenne بود که میله میله به صورت فارگو در داکوتای شمالی کلاس پسران بسکتبال نیمه شب جمعه تا حدود پنج ساعت قبل از زمانی که داکوتای شمالی دبیرستان فعالیت های انجمن منتشر شده بیانیه ای بیان کرد تمام زمستان و بهار ورزش و فعالیت خواهد بود به حالت تعلیق تا اطلاع ثانوی با توجه به شیوع کروناویروس.

ایرانی هرگز از آن ساخته شده به Scheels مرکز در سنفورد بهداشت ورزشی پیچیده است. در عوض, آنها ملاقات در Sheyenne دبیرستان ورزشگاه پس Kirchoffner اطلاع رسانی می تواند آنها را فصل خود را ممکن است بیش از.

“من به آنها گفتم که بسیاری پدربزرگ و مادربزرگ خود را به بازی آنها فوق العاده طرفداران” Kirchoffner گفت. “ما می خواستیم به آنها بگویید که شاید با لغو این شاید که موجب صرفه جویی در پدربزرگ و مادربزرگ خود را. من پدر 73 ساله, او نشسته بر روی نیمکت. من فکر کردم در مورد او امروز صبح به عنوان به خوبی.”

ایرانی بیدار شد صبح امروز با هر قصد رقابت برای سفر روز شنبه به دولت عنوان بازی.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“این سخت است برای پردازش در حال حاضر” Kirchoffner گفت. “ما در حال برخورد با 16 و 17 و 18 سال پسران و دختران که به دنبال رویاهای خود و اهداف خود و همه ناگهانی آنها گفت: آن را نگه دارید در حال حاضر است.”

زمانی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام یک دولت ملی اضطراری در روز جمعه بعد از ظهر NDHSAA تصمیم گرفت از آن زمان به حالت تعلیق در این مسابقات است.

“ما در حال کار بر روی آن در طول روز و در تماس با فرمانداری و وزارت بهداشت و….” NDHSAA مدیر اجرایی مت Fetsch گفت. “ملی وضعیت اضطراری اعلام کرد در حال حاضر ما تا به حال به آن را انجام دهد.”

Devils Lake fans share a tearful embrace on Friday, March 13, 2020, after hearing the announcement that the North Dakota Class A state girls basketball tournament has been suspended due to the Coronavirus crisis. David Samson / The Forum

Devils Lake طرفداران به اشتراک گذاری گریان در آغوش در جمعه 13 مارس سال 2020 پس از شنیدن این خبر که داکوتای شمالی کلاس یک ایالت دختران مسابقات بسکتبال تعلیق شده است با توجه به کروناویروس بحران است. دیوید سامسون / انجمن

ایرانی نمی دانم پنجشنبه چهارم خواهد بود گذشته این تیم تضمین شده بازی.

“ما می دانستیم که در برخی از نقطه وجود دارد که قرار بود به پایان فصل فقط فکر می کنم آن خواهد آمد:” دیروز Kirchoffner گفت.

گام توسط یک گروه قوی از سالمندان که کمک به شکستن پنج مدرسه سوابق این سال Kirchoffner در دل ایمان داشتند و تیم خود را به ساخت یک اجرا در حالت مسابقات.

“این سال ما. آن را بسیار ویژه گروه” Kirchoffner گفت.

هنوز هم وجود دارد این امکان است که باقی مانده زمستان مسابقات می تواند اتفاق می افتد. کلاس دختران و پسران مسابقات می تواند انتخاب کنید تا جایی که آنها به سمت چپ خاموش و کلاس B پسران مسابقات در اصل برنامه ریزی شده برای هفته آینده می تواند هنوز هم اتفاق می افتد. آن بستگی دارد به آنچه اتفاق می افتد با شیوع.

“وجود دارد یک شانس آنها می تواند ادامه دهد اما آن پایین خواهد آمد به تدارکات و اینکه آیا ممکن است یا نه” Fetsch گفت. “خواهد بود که کار می کرد با مدیران این تیم باقی مانده است.

“ما در جریان بوده است ساعت به ساعت در برخورد با این و تضمین می کنم از آن خواهد شد روز به روز در حال حرکت رو به جلو به دیدن جایی که ما شروع هفته آینده.”

ایرانی در حال برگزاری امیدوارم که فصل نشده است.

“در حال حاضر آن را بزرگتر از توپ بسکتبال,” Kirchoffner گفت. “بله, ما می خواهم به بازی در تمام تیم ها می خواهم به بازی. اما آن را بزرگتر از توپ بسکتبال.”

زمانی که تعلیق اعلام شد بعد از ظهر جمعه, دوستان, خانواده و طرفداران در غرفه از کلاس بسکتبال دختران نیمه نهایی بین شیاطین دریاچه و دیویس می دانستم که این مسابقات نمی خواهد ادامه دهد. اما این تیم در بازی نیست.

این Firebirds شد جشن پیروزی خود و شات خود را به بازی برای قهرمانی کشور زمانی که آنها شنیده خبر بد از یک اطلاعیه بر روی سیستم آدرس عمومی. این Firebirds آمد از پشت به بوسیله اسباب گردنده از پیروزی در آخرین بازی دبیرستان در داکوتای شمالی برای آینده قابل پیش بینی.

به عنوان به زودی به عنوان Devils Lake سر مربی جاستین کلاین این خبر را شنیده او رزرو شده آن را مستقیما به رختکن به تماس خود را در مدرسه مدیر ورزشی و کشف کردن آنچه که آنها می رویم به انجام.

“من یک اتاق قفل کامل از کودکان و نوجوانان که می خواهند به بازی فردا که میرم فقط گفته شده که آنها در حال رفتن به بازی” کلاین گفت. “پس من باید به تصمیم می گیرید که چگونه من قصد دارم به آنها بگویید. که سخت ترین قسمت است. این روده غم انگیز.”

Devils Lake's Jes Mertens hugs her father, Tom, as teammate Jailyn Martinson talks to former Firebird player Mattea Vetch on Friday, March 13, after the announcement that the North Dakota Class A state girls basketball tournament has been suspended due to the Coronavirus crisis. David Samson / The Forum

شیاطین دریاچه Jes مرتنز آغوش پدر تام به عنوان هم تیمی Jailyn Martinson مذاکرات به سابق فایر فاکس بازیکن Mattea نخود فرنگی در جمعه 13 مارس پس از اعلام این خبر که داکوتای شمالی کلاس یک ایالت دختران مسابقات بسکتبال تعلیق شده است با توجه به کروناویروس بحران است. دیوید سامسون / انجمن

در یک ماده از ثانیه Firebirds رفت از جشن پیروزی خود را به ماتم از دست دادن فصل خود را. سالمندان متوجه دبیرستان استخدام شده بودند, در حال حاضر.

“این سخت است دانستن که من دبیرستان حرفه ای در حال آمدن است به پایان است اما من تا به حال یک اجرای خوب و من نمی تجارت یک دقیقه از آن را” شیاطین دریاچه ارشد Jes مرتنز گفت.

این underclassmen نیز متوجه آنها ممکن است به بازی با ارشد خود را به هم تیمی های دوباره.

“این سخت است ما مثل خانواده” Firebirds junior Jailyn Martinson گفت. “ما همه چیز را با هم. او (مرتنز) بهترین دوست من است به طوری که در اینجا بدون او سال آینده در حال رفتن به سخت و دانستن است که ما در حال رفتن به بازی برای قهرمانی کشور سخت است.”

این Firebirds اعتقاد بر این می بوده ایم خود را در سال.

“من می دانستم که ما تا به حال یک شات خوب و من مدام به بچه ها ‘یک بازی در یک زمان,'” کلاین گفت. “رفتن به (پنجشنبه) بازی من گفت:” وجود پنج تیم سمت چپ که یک شات به نفع این و ما یکی از آنها است.’ شما در حفظ و نزدیک شدن به آن است که راه و نگه داشتن آنها گفتن که که هدف خود است. شما برخی از کودکان و نوجوانان پس از سال گذشته که بسیار گرسنه برای یک دولت عنوان شده است.”

Devils Lake خواهد مواجه ایم فارگو Shanley برای دولت عنوان کردند.

“این ناامید کننده” Shanley مربی استیون جاکوبسن گفت. “این بچه ها خیلی سخت کار کرده اند همه سال و پس از آن این اتفاق می افتد. چه می خواهید انجام دهید ؟ شما آن را به یک قهرمانی بازی که در حال رفتن به بازی می شود. شما بگویید دختران بزرگ سال, شما بچه ها وجود دارد. دو تیم وجود دارد و شما یکی از آنها است.'”

با همه چیز در هوا جاکوبسن و کلاین در سمت چپ با یک قانع نتیجه گیری برای فصل خود را.

“آنها به دست آورده و زمان را به بازی در بازی فردا اما این فقط یک بخش از زندگی است که همه ما نیاز به یادگیری به مقابله با” جاکوبسن گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>