آن را خلاقانه رهایی بخش: Ali Abbas Zafar در جریان اولین

بمبئی کارگردان: Ali Abbas Zafar که ساخت خود را در جریان اولین با سیف علی خان-starrer تریلر سیاسی معتقد است زمان زیادی را برای افراد خلاق در هند به پرش بر روی OTT ارابه موسیقی به عنوان محتوای محلی است که گرفتن پذیرش گسترده تر.

از نوشتن به استعداد جریان سیستم عامل در حال دادن افراد خلاق طراوت خروجی به گفته مدیر شناخته شده برای helming فیلمهای سلمان خان در فیلم هایی مانند “سلطان” و “ببر Zinda Hai”.

“آن را با فرمت های مختلف. در فیلمسازی وجود دارد یک زمان خاص قاب اول و نیمه دوم. اما در آنجا آن را مانند در اختیار داشتن هشت یا ده فیلم. آن را خلاقانه رهایی بخش به عنوان شما می توانید انجام آنچه شما می خواهید در حقیقی ترین و صادقانه ترین راه است.

“در تجربه مشاهده در OTT است بنابراین شخصی شما می توانید به همه و در برابر ضربه آستانه و یا عبور از مرز برای ایجاد چیزی جدید. آن طراوت به عنوان یک فیلمساز و من برای بیشتر در آینده” علی در مصاحبه ای گفت:.

با استناد به مثال “Paatal Lok” مدیر گفت: موفقیت خود را توانمند سازی است.

“بسیاری از بازیگران و کارگردانان در حال انجام مسائل در OTT در غرب و همان است که اتفاق می افتد در هند. بزرگ از جمله نوشتن اتفاق می افتد. به عنوان مثال “Pataal Lok’ در حال انجام است تا به خوبی. این موفقیت توانمند سازی است برای همه است.”

علی گفت: آمازون نخست ویدئو نشان می دهد به طور آزمایشی با عنوان “Tandav” است بهترین راه حل مناسب برای قالب داستان سرایی.

“وجود دارد برخی از فیلم هایی است که نمی توان گفت در دو و نیم ساعت با فرمت و بهترین هستند دیده می شود مانند یک نه یا ده ساعت فیلم. من تصمیم به ایجاد این نشان می دهد برای OTT به عنوان آن ظرفیت را به یک ساعت یا شاید دو تا چهار فصل است. از آن نیاز به بلند format,” او گفت:.

از آن خواهد شد سیف دوم نشان می دهد در یک جریان پلت فرم پس از Netflix را “مقدس بازی ها”. (سازمان)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>