در آن طول می کشد یک جامعه برای جشن تولد

برای روشن شدن مردم دانستن شما و احتمالا پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ هم خوب است زیرا اعضای جامعه واقعا در مورد مراقبت از شما و سریع به تجمع هنگامی که شما نیاز به کمک. در حرکت نزولی, بسیاری از جزئیات دقیقه از زندگی خود را از جمله برخی از شما می خواهد نه دیگران می دانید شایع دانش است. “اخبار” در مورد مردم می تواند گسترش مانند آتش سوزی و ممکن است تا پایان دور بودن از دقیق است.

من خوش شانس بوده است که من و خانواده ام شده اند دریافت کننده مثبت طرف شمشیر دو لبه است. از برگزاری جمع آوری اعانه وقتی که دختر من الن بود سرطان برای ارائه به او اجازه برادران Brendan و توماس اقامت شبانه در خانه های خود را زمانی که او در بیمارستان بستری شود خود را به آخرین تظاهرات پشتیبانی-رژه از خانواده و دوستان که مایل به او تولدت مبارک از اتومبیل های خود را.

الن و بسیاری دیگر که تا به حال تولد از بیماری همه گیر کوروناویروس جشن روز را در خانه. قبل از همه گیر برنامه های خود برای چهار شنبه, مارس 11 روز او تبدیل 17 شده بود به بیرون رفتن برای غذا خوردن در یک رستوران محلی و دیدن یک فیلم.

طرح تنظیم شد به سادگی چیدن ناهار و آوردن آن به خانه به غذا خوردن با پدر او برایان و من. الن شکایت در مورد طرح جدید, اما من احساس بد است که او نمی خواهد بود قادر به هر گونه تعامل اجتماعی در روز خاص خود را. پس از طوفان مغزی ایده های من آمد تا با یک رژه که برای افشای کامل بود نه اصلی.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

در طول ماه گذشته من و دیگر هرالد خبرنگاران نوشته اند در مورد چند نفر که در رژه. آنها شامل سپاسگزار اعضای جامعه تجلیل مراقبت های بهداشتی کارگران و کارکنان مدرسه نشان دادن قدردانی خود را برای دانش آموزان و همسایگان راهپیمایی توسط همسایگان خانه برای جشن های تولد.

پس از در حال اجرا من رژه ایده توسط برایان من تماس یکی از الن همکلاسی چوپان یک کاربر که من می دانستم که خوب بود سازمان دهنده و رهبر. چوپان بود و مشتاق به کمک و بلافاصله کلمه به بقیه کلاس 20121. در ضمن برایان و من در تماس با ما اعضای خانواده.

ما موفق به حفظ این رژه یک راز از الن و او مجبور به وانمود کردن, تعجب هنگامی که اتومبیل و وانت تزئین شده با علائم و بالن شروع به نورد در اطراف جلوی خانه ما در 3:30 مارس 11 با شاخ honking. مردان و زنان و کودکان و حداقل یک سگ شد بخشی از رژه.

الن ایستاده بود در مرحله یک لبخند بزرگ در سراسر چهره او با تکان دادن پشت در دوستان و خانواده خود را به عنوان آنها سوار توسط مجلس و بعضی دو یا سه بار قبل از رفتن به خارج از جاده است که رهبری آنها را به خانه های خود.

دانستن مردم مراقبت به اندازه کافی به درایو حداقل 9 کیلومتر و به عنوان بسیاری از 65 رفت و برگشت برای دو دقیقه سفر در اطراف جلوی خانه می گویند تولدت مبارک الن حافظه او را حفظ خواهد کرد در قلب او پس از coronavirus محو. گچ یکی دیگر در سمت به علاوه برای جوامع روستایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>