آن را می فرستد ایمیل به 1.72 لاخ ارزیابی

دهلی نو Apr 21:
مالیات بر درآمد بخش ارسال ایمیل به 1.72 لاخ ارزیابی از جمله شروع یو پی اس, شرکت ها و افرادی برجسته مالیات مطالبات نیز به عنوان بازپرداخت مالیات درخواست از آنها برای ارائه به روز رسانی در پرداخت.
از تاریخ 8 آوریل مدیره مرکزی مالیات مستقیم (CBDT) شده است برای ردیابی سریع بازپرداخت پرداخت برای کمک به مالیات دهندگان در COVID-19 وضعیت همه گیر است و تا به امروز صادر شده حدود 14 لاخ بازپرداخت شامل یک مقدار بیش از 9,000 تومان کرور روپیه به مالیات دهندگان مختلف از جمله افراد هندو میخواهد خانواده (HUFs), صاحبان, شرکت, شرکت های بزرگ, شروع یو پی اس و میکرو, شرکت های کوچک و متوسط (MSMEs).
این CBDT در یک بیانیه گفت: آن e-mail به دنبال روشن شدن از همه کسانی که مجاز به دریافت مالیات بر بازپرداخت بلکه باید برجسته مالیات پرداخت نمی شود و به غلط به عنوان آزار و اذیت.
“یک فرصت است که ارائه شده توسط وزارت به assessee یا روشن شدن تقاضا و یا صمیمی وضعیت گفت: تقاضا برای این بخش است. همواره چنین ارتباطی ساخته شده توسط این گروه با ارسال یک e-mail به assessee اطلاع رسانی آن از کوانتوم برجسته تقاضا و ارائه یک فرصت برای پرداخت تقاضا و یا پاسخ با شواهد و مدارک در مورد پرداخت همان اگر در حال حاضر ساخته شده است و یا به روز رسانی وضعیت از هر عمل دیگری بر روی آن افتاده است ،
این CBDT گفت که assessees ملزم به ارائه جزئیات از انتظار تقاضا که آیا آن پرداخت شده است یا همچنان توسط هر استیناف/مرجع صالح به طوری که این بخش می تواند نگه دارید در همان تعلیق و نه کسر این مقدار از بازپرداخت را انجام دهید.
“پس از روش های موجود از بهبودی از برجسته تقاضا مشابه ایمیل نیز ارسال شده است به 1.72 لاخ assessees از جمله شروع یو پی اس صمیمی به این بخش وضعیت تقاضا برجسته و اینکه آیا آن همچنان توسط مرجع صالح به طوری که عمل مناسب می تواند گرفته شده برای انتشار بازپرداخت بدون تاخیر به start-up” به آن اضافه شده است.
این CBDT گفت: این e-mail ها بخشی از بیچهره ارتباطات و خودکار تولید شده تحت بخش 245 از آن عمل می کنند در بازپرداخت موارد که در آن وجود دارد هر گونه برجسته تقاضا قابل پرداخت توسط assessee. “در مورد برجسته تقاضا در حال حاضر پرداخت شده توسط مالیات دهندگان و یا از آن شده است مانده بالاتر مقامات مالیاتی, مالیات دهندگان درخواست از طریق این ایمیل به ارائه به روز رسانی وضعیت به طوری که در حالی که صدور بازپرداخت این مقدار در حال برگزار نشده بازگشت و بازپرداخت خود را منتشر می شوند فورا” آن را گفت.
با گزارش در بخش های خاصی از رسانه های اجتماعی به CBDT گفت که این ارتباطات فقط یک درخواست به دنبال به روز رسانی پاسخ از assessee برای پیشنهاد تنظیم بازپرداخت با برجسته تقاضا و نمی توان غلط به عنوان یک اطلاع از بازیابی و یا به عنوان به اصطلاح بازو-چرخاندن توسط آن گروه چون این بخش وظیفه موظف به حفاظت از پول با تنظیم فوق العاده تقاضا قبل از انتشار بازپرداخت.
“بسیاری از بازپرداخت در حال انتظار برای می خواهید از پاسخ از مالیات دهندگان و صادر خواهد شد در اولین ممکن است هنگامی که اطلاعات به روز شده است” این CBDT اضافه شده است. (PTI)

مقاله قبلیپاک توپخانه در 2 بخش
مقاله بعدیشبه نظامیان در تلاش برای برهم زدن صلح در J&K: DGP

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>