CHENNAI, جولای 30: به منظور افزایش انتشار تکنولوژی فضایی و افزایش فضای اقتصاد داخل کشور وزارت فضا (DOS) خواسته برای تشویق شرکت های خصوصی در فضای فعالیت های رایگان از هزینه و یا هزینه معقول پس از کار کردن یک مکانیزم مناسب.

هند تحقیقات فضایی سازمان (ISRO) را تکمیل DOS در آن هدف از باز کردن این فضا به بخش خصوصی و صنایع.

“به منظور تشویق و ترویج NGPEs در فضای, فعالیت, فن آوری و تخصص و امکانات ارائه خواهد شد رایگان از هزینه در هر کجا که امکان پذیر است و یا در هزینه معقول و مناسب ساز و کار خواهد برای ارتقاء و دست نگه داشتن و به اشتراک گذاری فن آوری و تخصص”, ISRO گفت.

به منظور استفاده و به حداکثر رساندن مزایای از فضای دارایی های آن پیشنهاد شد برای تغییر رویکرد از “عرضه بر اساس مدل” را به “تقاضا بر اساس مدل” و NewSpace هند محدود (NSIL) عمل خواهد کرد به عنوان جمع آوری کننده نیاز کاربر و به دست آوردن تعهدات.

در هند بسیاری از غیر-دولتی-خصوصی-اشخاص (NGPEs) باید شروع به درگیر شدن در فضای فعالیت برای دستاوردهای تجاری. بسیاری از شروع یو پی اس و صنایع باید شروع به ساخت وسایل نقلیه پرتاب و ماهواره و مشتاق بودند به ارائه فضای مبتنی بر خدمات است.

مشارکت NGPEs از جمله موسسات دانشگاهی, شروع یو پی اس و صنایع در end-to-end فضای فعالیت های گسترش فضای اقتصاد با توجه به ISRO.

حیطه فضای فعالیت های گرفته شده توسط NGPEs شامل تولید قطعات و پايگاههاي فرعي از راه اندازی خودرو, راه اندازی, خودرو یکپارچه سازی و تست که waqs به معنای فضا برای راه اندازی تولید قطعات از یک فضاپیما, سفینه فضایی یکپارچه سازی و تست و راه اندازی از فضاپیما در هیئت مدیره راه اندازی خودرو و تاسیس/بهره برداری از راه اندازی زیرساخت های ارائه خدمات مبتنی بر فضای از جمله عملیات کنترل و ایستگاه نگه داشتن از فضاپیما ایجاد و بهره برداری از زمین بخش ایستگاه علاوه بر توسعه فضای مبتنی بر برنامه های کاربردی با استفاده از داده های ماهواره ای و نورد از خدمات تجاری.

سطح ملی گره آژانس لازم بود برای ترویج دستگیره اجازه نظارت و نظارت بر فضای فعالیت های NGPEs و توافق مجوزهای لازم طبق مقررات معافیت و دستورالعمل های قانونی.

نسبت به این, یک هندی ملی فضای ترویج و مجوز مرکز (در فضا) بود و در حال تاسیس به عنوان یک مستقل dodol آژانس تحت داس برای اجازه می دهد فضای فعالیت و استفاده از DOS-متعلق به امکانات NGPEs و همچنین به اولویت بندی راه اندازی آشکار.
(UNI)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net