بلند است Riverside County coronavirus دستورات بهداشتی مناسب و یا خطرناک است ؟

یک طرح برای لغو Riverside County بهداشت عمومی سفارشات تحمیل شده به مبارزه رمان coronavirus را به هدف county سازگار با دولت مقرر و پرش شروع اقتصاد محلی هنگامی که آنها کاسته و سرپرستان و گفت: پنج شنبه, آوریل 1.

اما این پیشنهاد — که پایان این شهرستان مورد نیاز برای پوشش صورت و اجتماعی فاصله در — نگرانی ساکنان و کارشناسان که از ترس شهرستان خواهد بود ارسال پیام اشتباه در مورد یک بیماری همه گیر است که در ادامه به سلامت و کشتن.

“یک زن تصمیم به بلند (شهرستان) محدودیت های اعمال شده توسط هیئت ناظران می توانید با قرار دادن افراد در معرض خطر عفونت و مرگ” براندون قهوه ای, UC ریورساید استاديار با سابقه در اپیدمیولوژی گفت: از طریق ایمیل.

“آن را نیز ممکن است به این معنا به مردم زندگی در اینجا است که ما امن هستند و این خطر در حال حاضر پایین تر است. ما نیاز به قرار دادن اعتماد ما به کسانی که درک اپیدمیولوژی این بیماری است.”

دو کنگره نمایندگی شهرستان نیز در مخالفت با لغو سفارشات.

“از بین بردن احتیاطی خیلی زود و بدون پادمان تنها آسیب به افراد و کسب و کار در جامعه ما بیشتر” Rep., رائول روئیز, D-نخل کویر است که اورژانس-اتاق پزشک گفت: در یک ایمیل.

Rep. علامت Takano D-کنار رودخانه در انتشار اخبار گفت که قیصر دستورات و اقدامات ساکنان شهرستان — “کمک کرده اند جلوگیری از افزایش در سیستم بهداشت و درمان و کمک به ما برای جلوگیری از یک کشنده بدترین سناریو است.”

فقط روز پیش در چهار شنبه, آوریل 29 دکتر کامرون قیصر شهرستان بهداشت عمومی افسر به نام پوشش صورت و اجتماعی فاصله “طبیعی جدید در شهرستان ریورساید” را به عنوان او تمدید صورت پوشش و اجتماعی فاصله ماموریت به ژوئن 19. او هشدار داد که “COVID-19 شده است حذف شود.”

قیصر و کیم Saruwatari این شهرستان بهداشت عمومی مدیر بودند از نظر در دسترس نیست جمعه شهرستان سخنگوی بروک Federico گفت.

حداقل چهار سرپرستان — کارن اشپیگل V. مانوئل پرز, Kevin Jeffries و جف هویت — نشان داده اند برای حمایت از بلند کردن اجسام از دستور. سرپرست چاک واشنگتن نمی تواند رسید.

هیئت ناظران در سهشنبه, مه 5 را در نظر بگیرید rescinding چهار از قیصر سفارشات:

  • سفارش نیاز ساکنان خود را برای پوشش چهره و عمل اجتماعی فاصله ، قیصر در چهار شنبه تمدید منظور ژوئن 19.
  • سفارش بسته شدن مدارس در این شهرستان تا ژوئن 19.
  • یک سفارش محدود کردن اجاره هتل ها, متل ها, timeshares و مانند آن به کروناویروس مرتبط با کسب و کار مانند کارگران ضروری و یا خانواده نیاز به جایی برای اقامت در حالی که آلوده عزیزان در انزوا.
  • یک سفارش محدود کردن بازی در زمین گلف. قیصر که تا به حال بسته دوره به آنها اجازه بازگشایی در آوریل 20 موضوع به محدودیتی که چگونه بسیاری از می تواند بازی کند. گلف بازان نیز باید لحاظ اجتماعی فاصله و پوشش چهره خود را و می توانید با استفاده از ویلچرهای.

یک county ممنوعیت گردهمایی در خارج از خانه تمام شده پنج شنبه.

اگر سفارشات لغو چهره پوشش و فاصله اجتماعی را نمی توان مورد نیاز در شهرستان ریورساید. اما مقامات شهرستان باید اشاره کرد که دولت فدرال و دستورالعمل های توصیه می کنیم در صورت پوشش شستن دست و اجتماعی فاصله.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom اقامت-در-خانه سفارش صادر شده در مارس 19, مدارس بسته به فرد در آموزش, Federico گفت: از طریق ایمیل. بسیاری از مدارس در ادامه به آموزش دانش آموزان آنلاین و مدارس ادامه خدمت به ناهار در حالی که مراقبت از مراکز باز باقی می ماند.

Newsom گفته است که مدارس بسته خواهد ماند برای بقیه سال تحصیلی, اما می تواند بازگشایی در ماه جولای.

این ایالت اقامت در خانه سفارش نیز محدود اجاره کوتاه مدت به COVID-19-مربوط به کسب و کار, Federico گفت. همانطور که برای دوره های گلف در حالی که اجتماعی فاصله را نمی توان مورد نیاز آن را هنوز هم خواهد بود توصیه می شود اگر بخش سفارش برداشته است, او گفت:.

یک پرسش و پاسخ بخش در دولت coronavirus سایت لیست گلف به عنوان اجازه فعالیت در فضای باز ارائه گلف بازان با استفاده از چرخ دستی. این توضیحات نیز محدودیت های گلف به “مجرد” هر چند که مشخص نیست که آیا این نیاز به گلف بازان به بازی به تنهایی و یا اگر گروه های کوچک مجاز است.

یقین در مقابل خطر است ؟

پوشش صورت و سایر موارد مورد نیاز تا به حال یک اثر قابل توجه در “مسطح منحنی” و کاهش و افزایش coronavirus موارد در شهرستان شهرستان ریورساید انجمن پزشکی مدیر اجرایی دولورس سبز گفت.

“همراه با اقامت در خانه منظور این است که احتمالا بزرگترین و بهترین چیزی که ما می تواند انجام داده اند” سبز گفت.

از بین بردن نیاز در حال حاضر می تواند معکوس است که پیشرفت او پیش بینی کرد.

“من اصلا به آن نگاه کنید به عنوان ترس در همه,” او گفت: مقامات بهداشت واکنش به این بیماری همه گیر. “من در آن به عنوان واقعیت ما در حال حاضر است.”

اما واقعیت تغییر مورد نیاز در شهرهای مختلف و استان ها ساخته شده است آن را دشوار برای کسب و کار گفت: سیندی Roth, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت بیشتر ریورساید اتاق بازرگانی.

“آنها نیاز به اطمینان گفت:” راث که در این شهرستان بهبود اقتصادی نیروی کار. “هنگامی که شما تغییر قوانین است که تغییر روزانه ، هفتگی و ساعتی آن باعث می شود آن را دشوار برای برنامه ریزی. قادر به گفتن باشه ما زیر کالیفرنیا دستورالعمل آن را اجازه می دهد تا افراد و یا کسب و کار برای قرار دادن روند خود را در محل.”

شهرداران از شش جنوب غربی شهرستان ریورساید شهرستانها – کانیون دریاچه لیک ال سینور منیفی موریتا Temecula و ویلدومار – ایمیل فرستاده یک نامه جمعه به رئیس هیئت مدیره پرز به دنبال “سریع و قاطع عمل برای کمک به باز کردن به عنوان بسیاری از بخش های اقتصاد به عنوان امکان پذیر است.”

اما از بین بردن الزامات در حال حاضر خواهد بود “یک مثال روشن از قرار دادن سود قبل از مردم گفت:” جو Duffle رئیس جمهور UFCW محلی 1167 که نشان دهنده داخلی فروشگاه مواد غذایی کارگران است.

افزایش تعداد خرده فروشی و گوشت های بسته بندی کارکنان آزمایش مثبت برای COVID-19 نشان می دهد خطر برای دیگر کارگران خط مقدم Duffle گفت.

“سردستی دوباره باز کردن کسب و کار تا به زودی قرار می دهد کارگران همراه با دیگر افراد آسیب پذیر در جوامع ما در خطر بسیار بالاتر برای بیمار شدن و حتی مرگ او گفت:” در انتشار اخبار.

رودخانه ساکن Maree Marples, 58, گفت که او فکر آن را خیلی زود به توقف پوشیدن ماسک.

“من می دانم که این درد به بیرون بروید و خرید آن, اما تا زمانی که آنها دریافت یک دسته بهتر در آن بهتر است به امن” او گفت:. “من یک نوه — و نه در این دولت با آتروفی نخاعی وحشتناک, سیستم ایمنی بدن است. من نمی خواهم به این ویروس به کسی که می خواهم.”

‘خم منحنی’

در اخبار انتشار اشپیگل که با پرز پیشنهاد بلند کردن اجسام از شهرستان سفارشات به نام حرکت یک راه برای قرار دادن در این شهرستان در یک موقعیت برای بازگشایی هنگامی که دولت محدودیت برداشته می شوند.

“ما با موفقیت خم منحنی از بیماری,” او گفت:. “متاسفانه افزایش بیکاری به شدت ادامه دارد.”

پرز گفت: از طریق تلفن است که “ما تا به غلبه بر بسیاری از نگرانی های عمده ای که این بیماری همه گیر ضربه اول ما,” او گفت:. “این به این معنا نیست که ما در حال بازگشایی این شهرستان فردا.”

شهرستان سرانه تست شماره پرز گفت: بیش از کشورهای همسایه. در حالی که جلوگیری از عفونت های مهم این شهرستان نیز به پهن کردن منحنی بیکاری و افسردگی آورده انزوای اجتماعی او گفت:.

در اوایل ماه آوریل بهداشت عمومی پیش بینی ها حاکی از این شهرستان در حال اجرا از تخت بیمارستان و هواکش اواخر آوریل و این ویروس آلوده بیش از 65,000 و کشتار بیش از 1 ، 200 در شهرستان در اوایل ممکن است اگر هیچ چیز تغییر کرده است.

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

کسانی که پیش بینی شد به روز شده در اواسط ماه آوریل به نمایش چهار سناریو اعم از 3,250 موارد و 62 و میر در انتهای پایین 13,108 موارد و 249 مرگ و میر در پایان بالا. شهرستان COVID-19 دو برابر شدن نرخ — نرخ که در آن عفونت های دو رفته بود از حدود 4.6 روز به بیش از 14 روز با توجه به اشپیگل و پرز.

به عنوان روز پنج شهرستان تا به حال 4,031 مورد تأیید و 149 COVID-19 مرگ و میر. بیش از 50 ، 000 آزمایشات انجام شده در شهرستان — مقدار برابر با حدود 2 درصد از جمعیت شهرستان.

شهرستان بیمارستان تا کنون نشده اند غرق COVID-19 بيمار. مقامات در هفته های اخیر کار کرده اند به اضافه کردن ظرفیت بیمارستان از جمله دو بیمارستان در county fairgrounds در Indio و سابق سیرز در ریورساید.

در یک جمعه تلفن مصاحبه اشپیگل گفت که او تا به اعتماد به نفس در قیصر.

“او انجام داده است کار خود را,” او گفت:. “او باعث شده است که ما به جایی که ما بدست این دور. چیزهایی که در واقع موفق شده در شرایط کاهش این بیماری در شهرستان ریورساید.”

ساکنان می تواند همچنان به ماندن در خانه اگر آنها را انتخاب کنید اشپیگل گفت.

“ما فقط پیشنهاد (به لغو شهرستان سفارشات) بنابراین ما می توانیم آماده, بنابراین ما می تواند به ایجاد یک مسیر برای بهبود اقتصادی برای ما شهروندان و کسب و کار” زمانی که دولت بازگشایی.

Idyllwild ساکن کاترین Yanda است در مورد پیام rescinding سفارشات ممکن است ارسال به مردم است. Yanda گفت: روستایی unincorporated کوه جامعه که فاقد بیمارستان تا به حال یک “هجوم زیادی” از بازدید کنندگان.

“من می بینم که چگونه قطبی موضوع است و تعجب می کنم اگر این عجله برای انجام کاری خواهد بود اشتباه متفاوت توسط مردم با توجه به آنچه آنها می خواهند به انجام و بر این باورند” او گفت: از طریق ایمیل.

کارکنان نویسندگان دیوید داونی و رایان هاگن کمک به این گزارش.

اگر شما بروید

چه: Riverside County سرپرستان سهشنبه, مه 5 را در نظر بگیرید rescinding چهار سلامت عمومی سفارشات با هدف جلوگیری از گسترش COVID-19.

زمان: 9:30 صبح

که در آن: Riverside County اداری مرکز 4080 لیمو سنت ریورساید

چگونه به نظر: مردم می توانند شرکت کنند اما مهمان مجاز در هیئت مدیره اتاق محدود خواهد شد با توجه به اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است. پوشش صورت مورد نیاز است.

شهرستان قبول نظرات با ایمیل به [email protected] و یا بازدید از rivcocob.org/comments آنلاین. کسانی که مایل به تماس باید اطلاعات خود را حداقل 24 ساعت در پیشبرد و شامل شماره تلفن است که از آن خواهد شد آنها را خواستار است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>