است وساطت طلاق به صلاح است ؟ درخواست وکیل

س: همسر من و من در حال رفتن ما راه جداگانه. رابطه ما تیره و تار است اما ما گفته شده توسط دوستان ما باید سعی کنید وساطت طلاق. با توجه به زمان منفی نسبت به یکدیگر می کند و میانجیگری را از هر احساس?

-C. S. لس آنجلس

ران Sokol

یک: بسیاری از پرونده های حقوقی بوجود می آیند به دلیل خصومت. طلاق است که قطعا در معرض ابتلا به احساسات از جمله تلخی است. وساطت طلاق یک فرایند است که با تمرکز بر تلاش برای کمک به طرفین در رسیدن به توافق بر سر تقسیم دارایی و حضانت فرزند و حمایت از مسائل. ممکن است حل و فصل همه از حداقل برخی از این مسائل ممکن است به صرفه جویی در وقت و پول است. به عنوان مثل در نظر من پاسخ به سوال شما این است که شما باید حداقل به توجه جدی به میانجیگری. شما هنوز هم می تواند یک وکیل در کنار خود (به عنوان می تواند همسر خود را) با یک واسطه “در وسط” به دنبال کار کردن اختلافات است.

س: آیا می توانید توضیح وساطت طلاق کار می کند ؟ آیا من می توانم یک وکیل ؟

-G. N. مهر و موم ساحل

یک: احزاب موافقت خود را با واسطه و به طور معمول امضای توافق نامه که مجموعه چهارم ضوابط و شرایط واسطه. هر حزب هنوز هم می تواند خود را وکیل مشورت کنید. نه طرف مورد نیاز است به توافق برسند به چه واسطه پیشنهاد یا توصیه می کند. آن داوطلبانه است و فراهم می کند فرصت برای طرفین برای رسیدن به یک توافق بر جنبه های طلاق که منجر به نهایی حکم طلاق.

خانواده قانون تسهیل

بسیاری از جنوب کالیفرنیا دادگاه خانواده قانون تسهیل. وجود دارد هیچ هزینه ای برای شما و تسهیل کمک می کند با حمایت و در برخی موارد بازداشت مسائل. برای لس آنجلس تماس 213-351-7561; در اورنج کانتی بازدید Lamoreaux دادگستری مرکز, 341, شهرستان, درایو, اتاق 101 نارنجی; در سن برناردینو کانتی تماس 909-269-8826.

ران Sokol است منهتن ساحل وکیل با بیش از 35 سال تجربه. ستون خود که به نظر می رسد در چاپ روز چهارشنبه ارائه خلاصه ای از قانون و باید به عنوان مشاوره حقوقی تفسیر. ایمیل سوالات و نظرات او را در [email protected] یا نوشتن به او را در درخواست وکیل روزانه نسیم 400 قاره Blvd, Suite 600, El Segundo, CA, 90245.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>