توسط سارا Skidmore, فروش آسوشیتد پرس

اگر شما کسب شش چهره و نشده پرونده خود را مالیات IRS ممکن است ضربه زدن.

آژانس روز چهارشنبه گفت که این پله تا تلاش های خود را برای دیدار با درآمد بالا مالیات دهندگان که نتوانست در سال های قبل به فایل اظهارنامه مالیاتی خود را در زمان.

درآمد افسران در سراسر کشور افزایش خواهد یافت و چهره به چهره است با مالیات دهندگان که درآمد بیش از 100.000 دلار در طول یک سال مالیاتی و فایل نیست یک بازگشت در سال 2018 یا سال های قبل.

“IRS متعهد به عدالت در سیستم مالیاتی و ما می خواهیم به یاد مردم سراسر درآمد دسته بندی که آنها نیاز به فایل مالیات خود” پل Mamo مدیر مجموعه عملیات برای IRS کوچک-کسب و کار و خود اشتغالی بخش در بیانیه ای گفت.

IRS در حال افزایش است و چهره به چهره بازدیدکننده داشته است پس از استخدام اضافی پرسنل اجرای.

این سازمان گفت: اين بازديد با هدف اطلاع رسانی این مالیات دهندگان از تعهدات خود و آوردن آنها به انطباق. IRS به یاد مالیات دهندگان که وجود دارد گزینه های در دسترس برای کسانی که نمی توانند پرداخت صورتحساب خود را در کامل مانند برنامه پرداخت و به یاد مالیات دهندگان این مهم است که فایل در زمان حتی اگر آنها نمی پرداخت. برای کسانی که حاضر به پرداخت IRS می توانید دنبال موارد مدنی و کیفری.

اما IRS گفت: نه اشتباه این تلاش ها با یک کلاهبرداری است. مالیات دهندگان در حال بازدید کرده اند به طور معمول دریافت چند نامه از نمایندگان بیش از یک دوره طولانی از زمان به طوری که آنها به طور کلی متوجه آنها مالیات موضوع است.

در حالی که IRS درآمد افسر بازديد سرزده آنها همیشه به دو شکل رسمی و اعتبار. مشروع افسر کمک خواهد کرد که مالیات دهندگان درک و برآورده تعهد خود را. اما آنها را نه تهدید و نه تقاضای یک فرم غیر معمول پرداخت. اطلاعات بیشتر در مورد چگونه برای شناسایی مشروع IRS نماینده و نحوه گزارش کلاهبرداری می توان در وب سایت IRS IRS.gov.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de