آبیاری محدودیت برداشته شود در حالی که برای برخی از تعمیرات خط لوله همچنان در Moreno Valley

کار برای تعمیر آسیب دیده 9-قطر خط لوله آب در Moreno Valley ادامه داد: یکشنبه, مه 3 با مشتریان یکی از تاثیر آب منطقه داده شده و رفتن به آینده به سر منزل آبیاری در روز دوشنبه در حالی که محدودیت ادامه خواهد داد برای دیگران.

کاهش استفاده از رهنمود در محل قرار داده شد و پس از یک پیمانکار سوراخ سانتا آنا دره خط لوله در روز پنج شنبه. جریان آب در این خط متوقف شده است در حالی که تعمیرات را در محل و حرکت در این ولسوالی بودند برای کمک به اطمینان از ذخایر تخلیه شده است.

این خط لوله به ارمغان می آورد آب از شمال کالیفرنیا و آن را به طور معمول جریان به کارخانه های تولید آب طرح درمان در نزدیکی جعبه چشمه کوه متعلق به آب شهری منطقه.

آب است و سپس تحویل به شرق شهری و آب منطقه ای و غربی آب شهری منطقه. دومی نیز عمده فروشی تامین کننده برای Temescal دره آب منطقه, در میان دیگران.

روز یکشنبه شرقی آب شهری منطقه گفت: مشتریان خود را قادر خواهد بود برای از سرگیری خارج آبیاری شروع دوشنبه. شرق در خدمت مردم در Moreno Valley, دره, دریاچه, همت, San Jacinto, منیفی موریتا, پرریس و Temecula.

آن نیز تامین آب به unincorporated جوامع, فرانسوی, ولی, خوب, امید, میهن Lakeview مید دره موریتا چشمه های آب گرم, Nuevo, Romoland واله ویستا و وینچستر, با توجه به وب سایت خود را.

غربی آب شهری منطقه با این حال “خواهد بود در ادامه به درخواست مشتریان برای جلوگیری از, هوای آزاد, استفاده از آب از طریق اوایل هفته آینده” سخنگوی سارا مک دونالد گفت:.

غربی به طور مستقیم در خدمت ساکنان در بخشی از رودخانه از جمله Orangecrest و ماموریت بیشه. آن را نیز در خدمت جوامع ال سبرنت عقاب دره وودکرست دریاچه Mathews بخشهایی از مید دره و پرریس و پایگاه هوایی رزرو مارس. آن را نیز ارائه می شود آب به برخی از موریتا و جامعه رنگین کمان, با توجه به وب سایت خود را.

شرق مختلف عملیات و نگهداری از غربی گفت: سخنگوی روشنک M. Rountree توضیح تفاوت.

“شرق است که در یک جای بسیار خوب در حال حاضر و ما تنها خواسته مشتریان ما را به حفظ از طریق آخر هفته. ما نمی درخواست مشتریان ما را به انجام بیش از آنها نیاز به,” او گفت:.

در حالی که اولیه تعمیرات در خط لوله در مسیر حرکت از آنچه در غرب منطقه سخنگوی مک دونالد به نام “حالت اضطراری” او گفت: کار خود ادامه خواهد داد “بیش از چند هفته آینده.”

کارگران با وزارت امور خارجه از منابع آب تعمیر یک دولت-اداره خط لوله که نشت در Moreno Valley در جمعه, مه 1 سال 2020 است. (عکس توسط تری پيرسون مطبوعات-سازمانی/SCNG)

تعمیرات توسط وزارت کالیفرنیا از منابع آب بودند که در یک مرکز خرید در نزدیکی LA تناسب اندام در 2600 دره چشمه پارک وی در Moreno Valley.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>