IRCTC نگه می دارد به منظور خاتمه بیش از 500 پذیرایی سرپرستان در حالت تعلیق تا اطلاع ثانوی

دهلی نو: روز پس از صدور سفارش درخواست خود در دفاتر منطقهای برای پایان دادن به خدمات بیش از 500 قراردادی مهمان نوازی سرپرستان IRCTC در حال حاضر تصمیم به حفظ نظم در تعلیق تا اطلاع ثانوی.
منابع گفته است که این قرارداد بسیاری از این کارگران به دریافت بیش از پایان این سال است.
حدود 560 سرپرستان (مهمان نوازی) استخدام شده بودند توسط IRCTC (راه آهن هند پذیرایی و گردشگری Corporation) در سال 2018 بر اساس قرارداد برای مدت دو سال به حفظ کیفیت در بررسی پیمانکاران اختصاص یافته برای تهیه غذا در قطار مجهز به pantries.
مهمان نوازی سرپرستان کار این است که برای نظارت بر عملیات شربت خانه, ماشین, در هیئت مدیره قطار که در اصل به معنی به دنبال پس از تهیه مواد غذایی بازرسی کیفیت حمل و نقل مسافر شکایت و به اطمینان حاصل شود که این اتهامات از مواد غذایی هستند که با توجه به قیمت ها مطلع ملی حمل و نقل.
IRCTC, در نامه مورخ 25 ژوئن به اطلاع تمام آن دفاتر منطقهای بود که هیچ مورد نیاز برای این قراردادی کارگران در شرایط حاضر و با آنها داده می شود یک ماه متوجه خواهید شد و قرارداد خود را فسخ.
نیاز استاد راهنما (مهمان نوازی) مشغول بر اساس قرارداد بررسی شده است در تجدید نظر پذیرایی مدل و این تصمیم گرفته شده است که تحت شرایط فعلی خدمات استاد راهنما (مهمان نوازی) درگیر بر اساس قرارداد هستند که بیشتر مورد نیاز این نامه اعلام کرد.
سفارش شده است در حالت تعلیق نگه داشته تا اطلاع ثانوی یک سخنگوی IRCTC گفت.
قراردادی کارکنان که همه از صنعت مهمان نوازی به دنبال مداخله از راه آهن وزیر Piyush Goyal.
“@PiyushGoyal آقا من کار در Irctc به عنوان مهمان نوازی استاد راهنما اما متاسفانه در حال حاضر irctc تصمیم به خاتمه تمام سرپرستان در مقدار زیادی از پان هند پس از ما خواهد بود و بیکاری در حال حاضر خانواده به ما بستگی دارد. لطفا فراموش مایحتاج برای ما. باید خدا را شکر آقا (sic)” توییتی Arun Kumar.
بسیاری از میان کسانی که قرارداد فسخ شد دریافت نامه های خود را در ژوئن 26, منابع گفت.
در حال حاضر تنها 230 قطار ویژه در خدمات همراه با Shramik قطار ویژه. همه به طور منظم خدمات مسافر شده اند به حالت تعلیق از مارس 23. (سازمان)

مقاله قبلیپاکستان مخالفان بهم PM خان برای تماس با اسامه بن لادن ‘شهید’

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>