کمیته بین المللی المپیک می گوید باز 1.0 برای احیای فروش سوخت به زودی

دهلی نو: هفته پس از coronavirus مستند منجر به فروش سوخت nosediving به رکورد پایین ترین نرخ هند, نفت پارسیان (IOC) ملت بزرگترین شرکت نفتی را می بیند تقاضای بازگشت با از سرگیری فعالیت های اقتصادی.
این شرکت گفت: هر چند از آن است که در مسیر به صرف تایید هزینه های سرمایه برای 2020-21 آن “نقد و بررسی قرار گرفت همه capex طرح به صورت عقلانی از هزینه و زمان.”
“این شرکت نیز آگاهی از هزینه ها و نیز انجام عقلانی اقدامات در این جهت گفته اند که بدون دادن جزئیات.
فروش سوخت به حال کاهش یافته است در ماه آوریل پس از نارندرا نخست وزیر اعلام کرد در سراسر کشور مستند به کنترل گسترش COVID-19 عفونت. این مستند تعطیل کارخانه ها و ادارات در زمان بسیاری از وسایل نقلیه جاده ها متوقف شد, قطار جنبش و به حالت تعلیق سفر هوایی.
“تقاضا برای محصولات نفتی کاهش 46 درصد در مارس سال 2020 است. فروش بنزین و سوخت جت (ع) در آوریل سال 2020 شد پایین 61 درصد 56.7 درصد و 91.5 درصد بود که در مقایسه با آوریل 2019” آن گفت: در یک نظارتی تشکیل پرونده در تاثیر COVID-19.
با توجه به برخی تسهیلات توسط مرکز و برخی از دولت های ایالتی شروع ماه گذشته فروش برای محصولات بهبود یافته در ماه مه نسبت به آوریل سال 2020 است. “با این حال فروش این سه محصول بود و هنوز هم کمتر توسط 38.9 درصد نسبت به مارس 2019.”
هند را ببینید بیشتر باز از ژوئن 8 با مراکز و بازارهای سرگیری عملیات.
“انتظار می رود که با باز کردن قفل و احیای اقتصاد در قدرت اقتصادی بسته فروش خواهد به زودی احیا” آن گفت:. “بیشتر افزایش اخیر در قیمت های بین المللی نفت خام و فرآورده های نفتی و همچنین روپیه قدردانی است تا حدی در حال حاضر جبران ضرر و زیان موجودی و فارکس ضرر و زیان است.”
کمیته بین المللی المپیک گفت: اگر وجود دارد هیچ بسته شدن هر یک از آن پالایشگاه با توجه به کاهش تقاضا در محصولات نفتی خود را در عملیات که محدود به سطح از 39 درصد در ماه آوریل است.
اما بهبود تقاضا برای محصولات نفتی در ماه مه سال 2020 منجر به ظرفیت بالاتر بهره برداری از پالایشگاه به میزان 75-80 درصد است و بیشتر بودن یافت.
“کاهش در فروش فرآورده های نفتی منجر به سقوط قابل توجهی در درآمد مجموعه برای شرکت. به منظور دیدار با آن قرارداد و تعهدات قانونی این شرکت مجبور به قرض گرفتن بودجه که منجر به افزایش قابل توجهی در استقراض.
“با این حال پس از استقراض کاهش می یابد به طور قابل توجهی با افزایش فروش و کاهش قیمت نفت خام” آن گفت: اما نه به چهره های خاص.
بیان کرد که COVID-19 تا به حال به شدت تحت تاثیر کسب و کار در سراسر جهان و المپیک گفت: صنعت نفت به طور کلی در و این شرکت به طور خاص تحت دوقلو حمله از افت قیمت نفت خام و همچنین تقاضای نابودی است.
دولت اعلام کرد در سراسر کشور مستند در آخرین هفته از سال مالی 2019-20 (آوریل 2019 به مارس سال 2020) و به همین دلیل آن نیست که تاثیر قابل توجهی در فروش و عملیات مالی.
نفت فروش محصول تا به حال شاهد یک رشد تقاضا از 1.9 درصد در 2019-20 تا فوریه سال 2020 است.
“اما همین کاهش 18 درصد در ماه مارس سال 2020 با توجه به مستند کشیدن پایین رشد برای سال 0.22 درصد” آن را گفت.
COVID-19 نهفته نفت خام و قیمت محصول در سراسر جهان که شاهد سقوط قابل توجهی در مارس 31, 2020.
“این شرکت که بزرگترین PSU نفت شرکت بازاریابی در کشور با داشتن آن پالایشگاه ها و زیرساخت های بازاریابی در سراسر کشور حفظ سطح قابل توجهی از موجودی انبار برای عملیات خود را.
“کاهش قیمت نفت خام و محصولات نهفته صورتهای مالی برای 2019-20 با توجه به موجودی از دست دادن” آن افزود صورتهای مالی برای 2019-20 در حال حاضر تحت پدیا.
کمیته بین المللی المپیک گفت: برای مدیریت نفت خام موجودی, برنامه ریزی خام واردات شد یا به تعویق افتاده و یا لغو با رضایت متقابل است. “برخی از محموله های نفت خام به پالایشگاه های ما بودند و حتی به فروش می رسد برای ذخایر نفت استراتژیک از دولت هند است.”
با تمام پروازهای داخلی و بین المللی بودن معلق عمران, حمل و نقل هوایی کسب و کار به شدت تحت تاثیر قرار می دهد.
“وضعیت شده است نظارت مدیریت ارشد این شرکت به صورت روزانه از قیمت سقوط و پس از آن مستند به موقع اقدامات برای تداوم عملیات کسب و کار در بهینه سازی شیوه نگه داشتن بازار خوبی عرضه شده و همچنین برای اطمینان از ایمنی کارکنان و پرسنل خط مقدم درگیر در تولید/تحویل محصولات نفتی” کمیته بین المللی المپیک اضافه شده است. (سازمان)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>