رسوخ در ما آزادی نمی تواند پایان دادن به زودی به اندازه کافی

شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti تا به حال یک پیام برای کسانی که جمع آوری در گروه های بیش از آخر هفته در سواحل و پارک ها.

“ما می دانیم که شما چه کسی هستید” او گفت:.

چه ؟

چه معنا است ؟ است این شهر انجام نظارت از ساکنان با گرفتن داده های مکان از تلفن های همراه? است شهردار خواستار سوابق از شرکت های تلفن?

در روز 12 مارس خود من تلفن همراه دریافت متن اطلاع رسانی من که شهردار Garcetti “به اشتراک گذاشته شده به روز رسانی در مورد این شهر اقدامات برای کمک به محافظت و آهسته گسترش COVID-19.” متن شامل شستن دست ها دستورالعمل ها و لینک شهردار تصویری.

چون من هرگز امضا برای چنین پیام و تعجب که چگونه این سرویس تا به حال من, شماره تلفن من listlessness. “شما شده اند تصمیم گرفتند و دریافت بیشتر پیام ها از Everbridge هشدار” پیام به عنوان خوانده شده.

چه کسی ؟

Everbridge است یک شرکت که در بازار “اطلاع رسانی انبوه با حادثه ارتباطات” خدمات به شهرستانها شرکت ها و سازمان های دولتی. آن می توانید به ارسال پیام که “هدف فرد و نه دستگاه” و “پخش به تقریبا هر دستگاه ارتباطی از جمله دسکتاپ هشدار.” با توجه به وب سایت این شرکت می توان آن را “رسیدن به هر کسی در هر دستگاه در هر نقطه در هر زمان.”

با Everbridge توانایی به “مشخص کردن مکان های هدف” شاید این شرکت می تواند جمع آوری شماره تلفن همراه از مردم در ساحل و یا پارک. شاید این شهر به دست آمده از محل تلفن همراه داده ها را از منبع دیگری و یا با استفاده از تکنولوژی شناسایی چهره. صرف نظر از این روش این است که نظارت است. مقامات شهرستان باید توضیح معنای دقیق “ما می دانیم که شما هستند.”

و ما بهتر است قرار داده و برخی از دولت در قانون اساسی محدودیت در دولت “اورژانس” قدرت قبل از ما در حال زندگی در آلمان شرقی در اقیانوس آرام.

در نظر گرفتن بیانیه های ساخته شده توسط L. A. County Sheriff الکس بیانوبا در روز دوشنبه.

“ما خواهد بود با بسته شدن آنها نه ضروری تابع” بییانوئبا گفت: صحبت کردن در مورد فروشگاه که به صورت قانونی با فروش سلاح گرم است.

کلانتر توضیح داد که او تصمیم به تعطیل کردن فروشگاه اسلحه زیرا مردم شده است خرید اسلحه. “در حال حاضر شما باید ترکیبی از افرادی است که قبلا صاحبان اسلحه و شما باید خیلی بیشتر از مردم در خانه و در هر زمان شما معرفی اسلحه گرم در خانه از آنچه من درک می کنم از CDC مطالعات آن چهار برابر افزایش شانس که کسی کنه ،

بیانوبا اضافه شده است که او شخصا یک تفنگ صاحب و حامی متمم دوم.

کسی که باید او ارسال یک کپی از آن. وجود دارد بدون استثنا برای CDC مطالعات.

بیانوبا همچنین اعلام کرد که او با اضافه کردن 1,300 نمایندگان برای گشت زنی در این شهرستان در طول coronavirus stay-at-home مستند و او با انتقاد از شهرستان برای سرپرستان و نه از جمله او در کنفرانس های مطبوعاتی در مورد COVID-19 قرنطینه سفارشات. “آنها باید با استفاده از چهره های اقتدار جامعه به رسمیت می شناسد که می خواهد مجریان از آن برای رساندن پیام با مراتب تاثیر بیشتری,” او گفت:.

اگر شما مطمئن نیستید که در آن این آگهی شما نمی خواهد که به صبر طولانی برای پیدا کردن در رای آن galloping.

خبر خوب این است که ما ممکن است به زودی شاهد پایان coronavirus محدودیت و فقط در زمان.

مانند سبز جوانه بهار شاد نشانه ظهور بیش از آخر هفته هنگامی که مجلس نانسی پلوسی انداخت میمون آچار به سنا مذاکرات اضطراری محرک لایحه و سپس در روز دوشنبه منتشر مسخره House نسخه کامل کارتونی سیاسی, آرزو-لیست اقلام است.

که چگونه سیاستمداران ما عمل می کنند زمانی که آنها فقط شنیده وخیم طرح ملی رستاخیز. هنگامی که آنها از ظهور یکی از آن جلسات آنها دارای رنگ خاکستری رو و رای آنها به همان سرعتی که آنها می توانند بر روی هر کسی قرار می دهد در مقابل آنها.

تجدید حیات از سیاست های حزبی است نشان میدهد که این جلسات بسیار کمتر شوم تر از قبل.

مطمئن شوید به اندازه کافی در کاخ سفید, اخبار جلسه دوشنبه دکتر دبورا Birx خواندن برخی آمار از کشورهای دیگر و گفت: “این اطلاعات مرگ و میر است که من به شما باید بسیار اطمینان بخش برای همه شما.” رئیس جمهور تهمت پیش بینی خواهد بود که ما با بازگشایی این کشور “به زودی.”

بیایید امیدوار باشیم ، ما از دست داده ایم آزادی اجتماعات آزادی به سفر آزادانه حق خرید اسلحه گرم حق به رایگان از جستجوهای غیر منطقی و در حال حاضر دادگاه در حال بسته شده است. بهتر است ما به پایان این اورژانس قبل از منشور حقوق انجام شده است در gurney.

سوزان شلی است سرمقاله نویسنده و مقاله نویس برای جنوب کالیفرنیا اخبار ، [email protected] توییتر: @Susan_Shelley

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>