بین المللی ‘سیستم واحد از قوانین’ بزرگترین نیاز به مقابله با مسائل زیست محیطی: CJI

دهلی نو: “تنها سیستم از قوانین” بزرگترین نیاز برای مسائل زیست محیطی به عنوان آنها را مانع ملی و بین المللی مرزهای رئیس دادگستری هند (CJI) S A Bobde گفت: در روز یکشنبه.
صحبت کردن در valedictory اجلاس بین المللی قضات’ کنفرانس ‘قضائیه و جهان در حال تغییر به’ CJI همچنین با اشاره به چالش های مواجه شده توسط قوه قضائیه و گفت: قانون اساسی هستند و نه به معنای “تنها برای چک کردن مردم در قدرت بلکه توانمندسازی کسانی که از آن محروم”.
با اشاره به اشتراکات مسائل زیست محیطی و عدالت Bobde گفت: “مسائل زیست محیطی نمی تواند مانع ملی و مرزهای بین المللی. آب و باد جریان یکپارچه در سراسر زمین و حتی زیر آن. رشد پوشش گیاهی تحت تاثیر قرار حیوانات و انسان و یک مرد تاثیر می گذارد”.
“شاید بزرگترین نیاز برای یک سیستم از قوانین در این زمینه است. گفته شده است که انسان ها دانه به عنوان به خوبی به عنوان انگل به زمین است. ما را خیلی بیشتر از ما به بازگشت به زمین” او گفت:.
این “تعهد به تقدیر از عدالت” است که موضوع مشترک است که متصل قضات سراسر جهان, او گفت:, و اضافه کرد که چالش های مشترک قبل از اینکه قوه قضائیه در سطح جهانی بود برای اطمینان از “جنس فقط جهان”.
عدالت Bobde گفت که “قوه قضائیه است و نگهبان ارزش های قانون اساسی و خدمت به تعادل ضد نیروهای مردمی در تعهد به حاکمیت قانون”.
ذاتی نقش قوه قضائیه به اقدامات فعال برای “زنان در نهادهای عدلی و قضایی بریزید”.
“ما یاد گرفتیم از روشنایی جلسه در قوه قضائیه و عدالت جنسیتی است که افزایشی اقدامات تنها اولین گام در راه دفاع از علت برابری جنسیتی” او گفت:.
او گفت: داعش مسئول حفظ حقوق بیش از 1.3 میلیارد نفر و ارائه شده است نسخه هایی از آن قضاوت در نه بومی زبان به عنوان مورد نظر توسط رئیس جمهور Ram, Nath Kovind.
“ما در حدود بیش 17,500 دادگاه. در یک کشور که در آن بیش از 22 زبان و چندین هزار لهجه سخن گفته دیوان عالی کشور موظف است ترجمه آن قضاوت به نه زبان,” او گفت:, و اضافه کرد “ارائه قضاوت در زبان بومی زبان باعث می شود در دسترس مردم از زبانی متنوع پس زمینه.”
او گفت: رأی صادره از دیوان عالی کشور شده اند ذکر شده توسط چهار دادگاه دیگر جهان و هند به عنوان یک “چراغ امید” به مستقل و کشورهای در حال توسعه.او گفت که
“همانطور که ما نگاه به آینده توجه قابل توجه در تحویل عدالت است که حفاظت و صیانت از محیط زیست در تقدیر از عدالت است. در یکی از موارد قبل از ما برگزار می شود که نسل حاضر حق ندارد مانع از ایمنی و رفاه نسل بعدی یا نسل به نسل آمده و پس از آن’,” او گفت:.
این CJI با اشاره به استفاده از تکنولوژی در facilating تحویل دادگستری در بخش های دور از هند است.
“ما در هند در حال استفاده از تکنولوژی در راه های خلاقانه برای تسهیل و کمک به تحویل عدالت است. هندی دادگاه واقع شده در سراسر طول و عرض کشور پهناور ما است.
“به عنوان بخشی از e-دادگاه های پروژه در هند ما را تضمین است که بدون توجه به جایی که یک افسر قضایی واقع شده است, از راه دور قله هیمالیا به سواحل شنی کرالا آنها به صورت الکترونیکی متصل به قضایی ملی اطلاعات, شبکه,” او گفت:.
او گفت که تلفن های هوشمند و فن آوری ارتباطات از راه دور اتصال استفاده می شود برای تسهیل در ارائه خدمات و جلب کنند.
این CJI گفت که هند قضائیه در حال بررسی استفاده از هوش مصنوعی (AI) به طور خودکار وظایف ساده در ارتباط با دولت عدالت است.
“با سرعت خواندن 1 میلیون کاراکتر در هر ثانیه حجم هر گونه اطلاعات برای هر هدف که آیا تحقیق یا تحلیل آسان می شود برای مقابله با. اما باید آن را درمان به عنوان یک ابزار و معرفی آن به دستگاه قضایی باید انجام شود با تردید و احتیاط” او گفت:.
او گفت: استفاده از هوش مصنوعی “احتمالا هرگز” نفی برتری انسان.
با اشاره به مزایای جهانی شدن و او گفت که آن را مطرح کرد “بزرگترین چالش ها به judiciaries” در سراسر جهان نیز می باشد.
“استفاده گسترده از فن آوری نیز آورده با این نگرانی بیش از انبوه اطلاعات مجموعه و یک فرد حق حریم خصوصی” او گفت:.
“من امیدوارم که در آینده نه تنها این کنفرانس تبدیل به طور منظم از ویژگی های قضایی, تقویم, در سراسر جهان, اما درخشان نماد یک شبکه جهانی از نگهبان در برابر بی عدالتی” از CJI گفت: در سخنان پایانی. (سازمان)

مقاله قبلیمعاون رئیس جمهور می گوید سکولاریسم ریشه دوانده در هر هندی

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>