بین دولت و جنبش مجاز برای تنها رشته مردم

NEW DELHI, آوریل 3: اتحادیه وزارت امروز روشن ساخته است که تسهیلات داده شده برای دولت درون جنبش مردم در طول این مستند در دسترس بود و تنها به مضطرب کارگران مهاجر رشته گردشگران و زائران و دانش آموزان تنها.
در ارتباطات به همه کشورها و سرزمین های اتحادیه, اتحادیه دبیر خانه آجی Bhalla گفت: این وزارت خانه مجاز بین دولت و جنبش از جمله رشته افراد که تا به حال نقل مکان از مکان های مادری خود و یا محل کار فقط قبل از مستند دوره اما نمی تواند بازگشت به حساب محدودیت های قرار داده شده در حرکت افراد و وسایل نقلیه به عنوان بخشی از مستند اقدامات است.
از تسهیلات پیش بینی شده در این دستور است که برای چنین افراد مضطرب اما گسترش نمی دهد آن دسته از افراد که در غیر این صورت ساکن به طور معمول در مکان های دیگر از مکان های مادری برای اهداف کار و…. و کسانی که مایل به بازدید از مکان های مادری خود در دوره عادی ارتباط گفت.
چند لاخ کارگران مهاجر گرفتار شده بودند با توجه به این مستند در نقاط مختلف کشور است.
هزاران نفر از گردشگران و دانش آموزان و زائران نیز رشته در نقاط مختلف کشور با توجه به مستند.
این وزارت خانه در روز جمعه اجازه حرکت خود را از طریق قطار و اتوبوس با شرایط خاصی است که عبارتند از: رضایت هر دو ارسال و دریافت متحده نگهداری اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای علاوه بر دیگران است.
21-day مستند اعلام شد برای اولین بار توسط نخست وزیر نارندرا مودی در مارس 24 در تلاش برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس. آن تمدید شد تا آوریل 3 و دوباره تا مارس 17. (PTI)

مقاله قبلی34 آزمون +ve برای COVID-19 در کشمیر شمارش عبور 700
مقاله بعدیناگهانی سنبله در له: 18 آزمون +ve در یک روز; شمارش 41

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>