زندانی در اورنج کانتی زندان تست مثبت برای coronavirus

یک زندانی در زندان مرکزی در سانتا آنا آزمایش مثبت سهشنبه, مارس 24 برای رمان coronavirus تبدیل شده اورنج کانتی اهل بیت به زده با این ویروس.

زندانی است که در 40s خود را اورنج کانتی کلانتر سخنگوی کری براون گفت. او به تازگی نشان داد علائم آنفولانزا و قرار داده شد در انزوا.

نتایج آزمون در روز سه شنبه نشان داد او coronavirus. نام خود را بلافاصله منتشر شد.

مرد “نسیم نشانه ها” می کند و نیاز به بستری براون گفت.

کلانتر مقامات الکترونیکی-سیستم کارت است که می تواند ردیابی تمام زندانیان مرد در تماس با آمده بنابراین مقامات در حال کار به اطلاع همه آنها در مورد پتانسیل قرار گرفتن در معرض براون گفت. آن دسته از افراد خواهد بود از نزدیک تحت نظارت علائم و حرکات خود را در زندان محدود خواهد شد تا دو هفته. هر که نشان می دهد نشانه هایی از ویروس قرار داده خواهد شد در انزوا.

دوازده زندانی در اورنج کانتی زندان شده بود جدا شده با علائم شبه آنفولانزا که از شنبه شب از جمله زندانی که تست مثبت کلانتر مقامات گفت. تا کنون هشت نفر دیگر را آزمایش منفی برای این ویروس و حذف شده اند از انزوا. نتایج بودند در انتظار برای سه نفر دیگر.

“ما شده اند فعال در اجرای استراتژی مهار و در حال حاضر خواهد بود فعال ما بیماری مسری پروتکل حفاظت از زندانیان و کارکنان در اورنج کانتی زندان” Orange County Sheriff همین بارنز در بیانیه ای گفت.

همه زندانیان و کارکنان خواهد شد به نمایش در تب و دیگر علائم قبل از ورود به هر اورنج کانتی زندان کلانتر مقامات گفت.

آلوده زندانی شد رزرو در 17 ژوئن 2018 در ظن کودک خطر افتادن و شکنجه و حبس نادرست و حمله با سلاح مرگبار براون گفت.

ثبت نام کارکنان نویسنده اریک Licas کمک به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>