داخلی سازمان های اجرای قانون می گویند آنها انتظار دارند استفاده از آنها-از-نیروی سیاست و آموزش برای جلوگیری از افسران خود را از به کارگیری محدودیت استفاده مینیاپولیس پلیس — که فشرده زانو خود را به گردن یک حرکت جورج فلوید برای 9 دقیقه — قبل از 46 سال درگذشت.

و تاکید به نقطه روسای ریورساید و تاج ادارات پلیس دوباره تاکید کرد که پیام با افسران خود را و به اشتراک گذاشته شده کسانی که اظهارات علنی به امید اطمینان ترس از اعضای جامعه است.

که در حال حاضر-افسر سابق بود که ضبط برگزاری فلوید پایین, Derek چوین, 44 متهم شد جمعه سوم-قتل عمد و قتل نفس.

به عنوان فلوید بود که مهار او خفه کردن “من نمی توانم نفس بکشم” و تماشاچیان التماس چوین به سهولت.

افسر اقدامات باعث اعتراض و شورش در سراسر کشور.

“تصاویر گرفته شده در این ویدئو بسیار نگران کننده و به تصویر کشیدن بسیاری از شکست ها که به نظر می رسد نتیجه ضعیف تاکتیک های آموزش و قضاوت” ریورساید رئیس پلیس لری Gonzalez نوشت: به افسران. “به عنوان یک هسته شعار ما افسران در حال کارگردانی برای پاسخ دادن به درگیری ها در سطح مناسب و به طور مستمر ارزیابی و تنظیم چنین سطح بر نشانه های انطباق است.

“به همان اندازه تاکید کرد که تمام افسران فرض کنیم یک نقش رهبری و که آنها قدرت را به دخالت اجتناب از بیش از حد نتایج. اگر چه اتفاق می افتد در بسیاری از کشورهای دور اقدامات صورت گرفته توسط این افسران متاسفانه ساییده شدن لایه اعتماد عمومی و نشان دهنده ضعیف در حرفه ما.”

نوشت تاج رئیس پلیس جرج جانستون: “به سادگی اظهار داشت: مرگ جورج فلوید یک تراژدی است. من ایستاده با روسای پلیس سراسر کشور ما بازجویی پلیس اقدام که در سمت چپ درخواست برای زندگی از یک دست به دستبند, مرد نادیده گرفته شود.”

روسای’ نظرات فوق العاده ای به دلیل یک سازمان اجرای قانون به ندرت نظرات به مسائل مربوط به دیگری است.

“اما فقط دیدن این وجود دارد که برای رد آن. آن را بسیار روشن برش” گونزالس در مصاحبه ای گفت:. “من می خواستم مطمئن شوید مردمی ما قابل درک — و من می دانم که آنها فراموش — نمی کنیم چشم پوشی این ما آموزش نیست این ما اصلا با آن موافق. و ما فکر کردیم که چرا ما ارسال آن به جامعه به طوری که آنها می دانیم آنچه که ما در حال گفتن ما افسران.”

جانستون در مصاحبه ای گفت: او به رسمیت می شناسد که وجود دارد یک بحث ملی در مورد فلوید مرگ رسیده است که دایره شهرستان.

“من می خواستم برای اطمینان بخشیدن به جامعه ما است که ما باید سیاست های مناسب در محل و آموزش مناسب. … من می توانم به شما بگویم که من انتظار می رود برای دیدن اتفاق می افتد که در تاج,” او گفت:.

جانستون نیز گفت: به تازگی صحبت به افسران او در غیاب جلسات در مورد د-تشدید تنش موقعیت های مناسب استفاده از زور و به سرعت خواستار کمک های پزشکی برای افراد مجروح.

سان برناردینو شهرستان کلانتر معاون اولیویا Bozek یک سخنگوی وزارت گفت: نمایندگان در حال آموزش برای جلوگیری از اعمال فشار در اطراف گردن به دلیل آن می تواند منجر به آسیب جدی و یا مرگ.

بررسی استفاده از نیروی سیاست های مختلف داخلی سازمان پیدا نکردم هر زبان به طور خاص در مورد فشار دادن زانو به یک مظنون را گردن. به جای این سیاست ها می گویند افسران انتظار می رود برای استفاده از تنها مقدار نیروی مناسب برای تهدید درک شده توسط افسران.

“معقول از زور در نظر گرفته خواهد شد از دیدگاه معقول افسر در صحنه در زمان حادثه” متحده موریتا سیاست اداره پلیس است که شبیه به آن استفاده می شود Riverside County Sheriff بخش.

گونزالس گفت: او آموخت استخدام در کلانتر آکادمی برای 20 سال است. “در هیچ زمان ما نیاز به باقی می ماند در یک فرد زمانی که او را مقاومت در برابر. حتی زمانی که آنها خواهد ترش در مورد ما خواهد خلاص. وجود دارد بدون نیاز به وزن بدن در بالا از آنها” او گفت:.

این کشیش پل Munford است پاستور جدید شادی کلیسای باپتیست در ریورساید و رئیس جمهور از کنار رودخانه روحانیت ارتباط ائتلافی از شبان سیاه. Munford خدمت در شهرستان کمیته راهبری پس از سال 1998 عکسبرداری از 19 سال Tyisha میلر توسط رودخانه پلیس یک قتل که باعث تظاهرات و اصلاحات فراگیر در اداره پلیس است.

Munford گفت: یک سیاست نوشته شده است کافی نیست.

“هر اداره پلیس در آمریکا بدون در نظر گرفتن که در آن است نیاز به درک کنند که چه اتفاقی در مینیاپولیس ممکن است که این اتفاق می تواند بر نیروی خود و هر اداره پلیس باید فعال و ارسال پیام از شیوه های غیر قابل قبول در بخش خود. من معتقدم که در کنار رودخانه آمده است یک راه طولانی است و ما می خواهیم به نگه داشتن آن و ما نمی خواهید به هر چیزی را مسلم” کشیش گفت.

وی افزود: “چگونه می توانم به شما نظارت بر آنچه که در یک فرد ، آن کار خود را (به عنوان یک رئیس پلیس) به آنها بگویید که چه چیزی در قلب خود را.”

برخی از گروه ها که در حال حاضر ترکیب جامعه توسعه را به برنامه های خود را انجام خواهد داد ،

گونزالس گفت: ریورساید خوب خطوط ارتباطی با سازمان است که او خواهد بود به تماس با درخواست آنها را به آدرس مورد استفاده-از-نیروی سیاست.

جانستون اشاره کرد که بخش مشارکت در اتخاذ یک مدرسه قهوه با یک پلیس و سازمان های جامعه ساخته شده است اعتماد با رهبران جامعه. او قصد دارد بیشتر جلسات.

“من واقعا هستم نه به دنبال رسیدن تنها در یک زمان مشکل را,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de