داخلی یادداشت: فنتنا جامعه سوگوار مرگ قیصر و سافتبال مربی جان استیونس

این فنتنا جامعه و فراتر از آن است که عزاداری از مرگ قیصر و سافتبال مربی جان “پر از لکه” استیونس. استیونس 72 درگذشت Feb. 6 قلبی و نارسایی کبد.

استیونس در علاوه بر این به مربیگری سافتبال کمک سابق فنتنا و قیصر فوتبال, مربی, کیر Bruich. او همچنین به عنوان یک پردیس افسر امنیتی در فنتنا متحد و بعدها اتاق قفل اپراتور در قیصر.

سابق فنتنا بالا بازیکن بیس بال, استیونس نیز در خدمت به عنوان یک سرباز چترباز در ویتنام است.

“او یک مرد خانواده که عاشق خانواده اش و grandkids و آنچه شما را دیدم از او است آنچه به شما کردم” گفت: پسر کریس استیونس سابق فنتنا بالا ستاره پارچ و حرفه ای بازیکن بیس بال. “او خریداری یک رودخانه در بولهد سیتی (آریزونا) و او دوست داشت که خانه و فقط حلق آویز کردن و خوردن مواد غذایی مکزیکی و آرامش بخش است.”

او نیز دوست به کاسه یک تفریح و سرگرمی است که تولید بدنام Stevens خانواده حکایت.

“او با استفاده از کاسه در یک لیگ با مامان من, اما ما نمی کاسه گفت:” کریس استیونس از خود و برادرش جودی پیشین فنتنا بالا بازیکن بیس بال.

سالمند استیونس در زمان پسران خود را به نیوبرانزویک خطوط در فنتنا و در نظر گرفته شده به آنها را نشان می دهد تا بر روی خطوط, اما به جای تضعیف در اولین رول و چهره های کاشته شده در وسط کوچه باعث خنده های وحشی.

“او شروع به ساخت سر و صدا در مورد آنها نه پاک کردن طبقه به اندازه کافی خوب” کریس استیونس گفت. “این یک شوخی در حال اجرا در ما جمع های خانوادگی – چیزی که او زندگی می کردند هرگز پایین.”

استیونس ” غیر معمول نام مستعار ناشى از بسیاری از کک و مک هنگامی که او جوان بود.

بازنشسته و از مدرسه منطقه 10 سال پیش اما در ادامه مربیگری سافتبال. او در سال 2012 به تیم برنده یک عنوان بخش.

Stevens زندگی می کردند تقریبا تمام عمر خود را در فنتنا قبل از حرکت به یوکایپا سه ماه پیش.

او همچنین در پشت برگ یک دختر Shaylynn Buffum.

دیو Showalter بود که دستیار مربی تحت استیونس مربی خواهد شد قیصر تیم سافتبال در این فصل است.

 

مارتینز مراحل پایین در 29 PALMS

زمانی که خرس بزرگ سفر برای دیدار با توئنتی ناین پالمز در فوتبال در Aug. 30, خرس, مربی دیو Griffiths و Wildcats مربی Ernie مارتینز مورد بحث چگونه آن را ممکن است آخرین هورا برای هر دو دیرین مربیان است.

در اواخر ژانویه Griffiths بازنشستگی خود را اعلام کرد و در هفته گذشته مارتینز به دنبال کت و شلوار یک ضربه برای توئنتی ناین پالمز برنامه که در آن مارتینز شده است این مربی برای 25 سال است. او همچنین از بازنشستگی از آموزش و پس از 34 سال.

“من قصد دارم به دست کودکان و نوجوانان و برنامه اما از آن زمان به استراحت و گفت:” مارتینز 56. “من یک جدید نوه و آن را می تواند به خوبی ، من با افتخار از آنچه که ما انجام داده ایم و آن را به دانش آموزان دوباره به دیدن من و شنیدن در مورد چیزهایی که آنها انجام داده ایم.”

این تصمیم احتمالا نا امید مارتینز همسر کیم که پشتیبانی از خروجی Wildcats مربی طریق نه تنها یک ربع قرن از فوتبال بلکه نانامی به بازی بیس بال و گلف مربی.

مارتینز دارای دو پسر به خود جلب کرد و دیلن که بازی فوتبال در توئنتی ناین پالمز. درو دارای یک پسر جوان, Milo.

مارتینز مربی 280 بازی ها برنده 155 از دست داده 122 و سه. وحشی ساخته شده CIF-جنوب بخش های حذفی 19 بار تحت مارتینز رسیده نه یک چهارم نهایی سه نیمه نهایی و یک بخش به عنوان بازی دست به سنت مارگارت.

توئنتی ناین پالمز همچنین برنده نه لیگ عناوین زیر مارتینز و اسیر نبرد بل بازی در برابر رقیب یوکا ولی 15 بار متوالی از سال 2005 از طریق 2018.

بازتاب مارتینز نگاه فراتر از برنده و ضرر.

“بسیاری از تیم های پیشرفته در راه های مختلف – و نه فقط برنده شدن-از دست دادن در این زمینه است.” “من افتخار می کنم از همه تیم ها به آنها نشان داد و مردانگی و عزم و هرگز مهم نیست که چه سختی آنها مواجه شده است.”

 

INLAND EMPIRE اتصالات

رودخانه پلی شکست ساحل طولانی پلی 81-60 جمعه شب در یک بسکتبال بازی حذفی. این بازی شامل برخی از جالب منطقه اتصالات گفت: مایک مورفی, سابق, سان برناردینو خورشید ورزشی ویرایشگر.

ساحل طولانی پلی مربی شلتون Diggs جونیور پسر از سن برناردینو بالا ورزشی خانواده سلطنتی پیشین ورزش کاردینالز ستاره شلتون Diggs Sr. سالمند Diggs بازی گیرنده گسترده در USC و حرفه ای برای نیویورک جتز. دو نقطه تبدیل گرفتن در برابر ایالتی اوهایو در سال 1975 رز کاسه برنده این بازی برای تروجان ها.

شلتون جونیور led بلند, ساحل, پلی به بخش بسکتبال عنوان در سال 1997 و در ادامه به بازی در دانشگاه غربی واشنگتن قبل از بازگشت به مربی در مادر آلما که در آن او را به رهبری Jackrabbits به عنوان بخش و یک حالت بازی مسابقات قهرمانی.

قطعه شماره 2 از رودخانه پلی مقابل ساحل طولانی پلی بازی این است که اوان الیور led ریورساید با 25 امتیاز. او پسر سابق Cal State San Bernardino مربی تیم بسکتبال جف Oliver.

اتفاقا جف الیور شد یک دستیار مربی در Cal State San Bernardino زمانی که شغالها از دست رفته به غرب واشنگتن و شلتون Diggs جونیور در سال 2001 در بازی های قهرمانی NCAA Division II منطقه ای غرب.

اوان Oliver که قبلا در مرکبات دره بالا انتقال به پلی پس از او دانشجوی سال دوم فصل.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان