داخلی high school sports تیم تعطیل خواهد شد دیگر با توجه به رشد coronavirus بحران

دبیرستان تیم های ورزشی در شهرستان ریورساید و سان برناردینو متوجه این هفته آنها در حال رفتن به تعطیل چند هفته طولانی تر از انتظار می رود در ابتدا به دلیل رشد coronavirus بحران در کالیفرنیا است.

موانع که در راه ایستاده از آنها سرگیری خود را در فصل بهار امسال در حال بزرگتر شدن بیش از حد.

آن را این هفته اعلام کرد که Riverside County مدارس تعطیل خواهد شد تا آوریل 30 و مدارس در سن برناردینو کانتی بسته خواهد شد تا زمانی که ممکن است 1. این اطلاعیه اضافه شده چند هفته به اصلی shutdown برنامه ای برای تقریبا هر مدرسه در مناطق داخلی.

یک هفته پیش بیشتر مناطق آموزش و پرورش اعلام کرد قصد دارد به بازگشایی در اواخر ماه مارس تا اواسط آوریل که به برخی از مربیان منطقه امیدواریم که در فصل بهار خواهد بود دوباره.

در روز سه شنبه CIF دولت و بخش کمیسیون چپ باز امکان که برگشتی و قهرمانی حوادث ممکن است برگزار می شود.

اما اخبار بقیه هفته بود نه تشویق برای کسانی که به امید دیدن بهار, ورزش فصل نجات داد.

ریورساید در مدارس شهرستان مطلع شدند سه شنبه تمدید تعطیلی مدارس مورد نیاز برای محدود کردن گسترش این رمان coronavirus.

San Bernardino County سرپرست مدارس تد Alejandre اعلام کرد بعد از ظهر پنجشنبه که همه مدارس در این شهرستان خواهد بود بسته تا زمانی که ممکن است 1.

“این شرایط فوق العاده در مورد بهداشت عمومی که بسیاری از ما هرگز تجربه” Alejandre گفت: در نسخه جدید. “این فعال مراحل کمک خواهد کرد که دانش آموزان و کارکنان و خانواده های ما در منطقه درک است که آموزش و پرورش عمومی متعهد است برای دیدن که ما در جوامع سالم و امن را از طریق این زمان به چالش کشیدن.”

همچنین پنج شنبه, کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اعلام کرد ایالت پناه-در-صفحه اصلی منظور خواهد شد که در جای خود به طور نامحدود.

پیش از آن در هفته Newsom گفت: او معتقد مدارس بسته خواهد شد از طریق بقیه از بهار در تلاش برای مهار این ویروس.

حرکت به تعطیل کردن مدارس برای شش هفته آینده می تواند آن را بسیار دشوار است برای این تیم به سر بهار, ورزش فصل است.

CIF-SS تقویم خواستار گذشته به طور منظم فصل بازی برای بسیاری از بهار ورزش هایی مانند بیس بال و سافتبال می شود ممکن است 2.

CIF-SS می تواند موافق به تغییر تاریخ از آن برگشتی و قهرمانی حوادث, اما هیچ چیز تا به حال تصمیم گرفته شده است که از جمعه.

“هنوز در انتظار تا آوریل 3 از این لحظه” CIF جنوبی بخش دستیار کمیسر تهم سیمونز در روز جمعه گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>