Inland Empire مدارس رول در نظر دارد تا پایان سال تحصیلی آنلاین

Meghan Lenss’ کلاس هشتم زبان هنر آموزان در Sunnymead مدرسه شده بود خواندن “غیر خودی” که دستور آمد به مدارس برای مقابله با کروناویروس تهدید.

این Moreno Valley جوانان شد به خواندن و بحث در مورد فصل گذشته دوشنبه, مارس 16. اما آنها هرگز بازگشت به دانشگاه — و نه برای بقیه سال تحصیلی.

بنابراین Lenss ارسال شده تصویری از او در خواندن سوره با صدای بلند از طریق پورتال های آنلاین و همچنین به عنوان فیلم بر اساس این کتاب است. او می خواست به دانش آموزان به احساس موفقیت در تکمیل ماموریت.

به عنوان Moreno Valley آماده سازی مدارس به طور رسمی راه اندازی آنلاین “آموزش از راه دور” جمعه, مارس 20 Lenss برنامه ای برای ضبط فیلم ها بیشتر برای دانش آموزان “به آن را احساس مانند آنها هنوز هم خود معلم است.” او همچنین قصد دارد به کلاس های جلو و هم از طریق زوم مجازی-نشست فن آوری است.

معلمان در سراسر امپراتوری داخلی در حال ضبط ویدئوها, میزبانی, مجازی, جلسات از طریق زوم و بهره برداری از دیگر ابزارهای آنلاین برای ادامه آموزش کودکان در حالی که کلاس های درس در حال توقیف. در ضمن مربیان در حال کار برای آموزش معلمان برای استفاده از فناوری و حتی زمین بازی برای کودکان که فاقد کامپیوتر و اینترنت و پیدا کردن یک راه برای نگه داشتن معنی دار مراسم فارغ التحصیلی.

یک معلم Tish Godsy با استفاده از زوم پنج بار در روز به نگه دارید زندگی می کنند چت با کلاس در بانوی ما از این فرض یک مدرسه کاتولیک در سان برناردینو. او همچنین سوابق آن چت و ارائه ضبط شده به دانش آموزانی که می توانید جلسات مجازی.

Godsy که می آموزد, دین, مطالعات اجتماعی و زبان و هنر و نظارت و برنامه ریزی درسی گفت: مدرسه ساخته, سریع, انتقال به آموزش آنلاین پس از سفارش به مدارس. معلمان درهم را آماده که آخر هفته و در زیر پنج شنبه, مارس 16 شروع آموزش آنلاین.

“بنابراین بچه ها هرگز از دست رفته یک روز مدرسه است,” او گفت:. “آنها همچنان با تمام کلاس ها آنها را به طور معمول به غیر از هنر و P. E.”

صفحه اصلی تحصیلات

هیچ راهی وجود دارد در اطراف آن داخلی K-12 آموزش و پرورش خواهد بود کاملا متفاوت برای تعادل از سال تحصیلی به بچه ها یاد بگیرند در خانه های جدا شده از معلمان و از هر یک از دیگر به عنوان بی سابقه اقامت در خانه اقدامات سعی کنید به سرعت گسترش COVID-19.

برای اکثر معلمان با آموزش از خانه به عنوان به خوبی.

خوشبختانه این اقدامات به عنوان مدارس به طور گسترده ای با استفاده از تکنولوژی کامپیوتر و لپ تاپ. اما متاسفانه یک شکاف وجود دارد در آشنایی و توانایی استفاده از ابزار های آنلاین در میان معلمان و مسئولین مدرسه گفت.

“برخی از مردم نیاز به آموزش, چرا که آنها انجام داده اند پیش از این” Moreno Valley Unified School District سرپرست Martinrex Kedziora گفت.

متاسفانه به خوبی تعطیلی ميانگين مراسم فارغ التحصیلی شده اند به تعویق افتاد, به گفته مقامات ارشد رویدادها ممکن است لغو شود.

سال سختی برای سالمندان

اویتا Tapia-گونزالس سخنگوی تاج-نورکو Unified School District مناطق داخلی بزرگترین, گفت: مدارس در حال بررسی “طرح های احتمالی” برای پارگی کیسه آب و ارشد دیگر فعالیت های. اما این بستگی دارد county, بهداشت عمومی, سفارشات, او گفت:.

پارگی کیسه آب است که بیش از احتمال لغو در ال سینور دبیرستان گفت: کریستال هافمن آن مربوط به بدن دانش آموز, معلم و فعالیت های مدیر. فارغ التحصیلی خواهد بود موکول او گفت: اما هیچ کس نمی داند که “آنچه که خواهد بود.”

این یک سال سختی به یک ارشد هافمن گفت.

“آنها را ویران کرد” او گفت:. “اما ما در حال تشویق آنها را به تصویر بزرگتر را ببینید. اگر چه آنها را مجبور به چشم پوشی مدل آن است که در تلاش برای صرفه جویی در زندگی می کند.”

در همان زمان گفت: Mathew Holton سرپرست Chaffey مشترک اتحادیه High School District مدیران و معلمان متوجه چقدر مهم فارغ التحصیلی است. Chaffey در خدمت 24,000 دانش آموزان دبیرستانی در رانچو کوکامونگا, انتاریو, Montclair و مرتفع.

“ما گفت: دانش آموزان ما است که ما باید فارغ التحصیلی ما فقط نمی دانم که” Holton گفت.

ایضا برای همت Unified School District, مدارس, سخنگوی Alexandrea Sponheim گفت.

“سالمندان ما سخت کار کرده و تمام عمر خود را برای لحظه ای آنها می تواند راه رفتن در سراسر مرحله در فارغ التحصیلی و ما می خواهیم اطمینان حاصل شود که آنها قادر به تجربه آن لحظه او گفت:” از طریق ایمیل.

آموزش و اجرای آزمایشی

به دلیل سطوح مختلف تسلط بر ابزارهای آنلاین معلمان در حال رفتن به مدرسه قبل از آموزش از راه دور به طور رسمی آغاز می شود. جمعه, مارس 13 است از تاریخ شروع برای مناطق مانند Chaffey, تاج-نورکو Rialto و ریورساید. مارس 20 است زمانی که برنامه شروع در سن برناردینو و Moreno Valley.

در سن برناردینو منطقه را دومین منطقه مدرسه طرح آزمایشی اجرا شود.

لیندا Bardere سخنگوی سان برناردینو شهرستان Unified School District که در خدمت حدود 50000 دانش آموزان گفت: آن را به رول آموزش آنلاین برای اولین بار در سررنو مدرسه و اقیانوس آرام دبیرستان به مطمئن شوید که همه چیز کار می کند قبل از آوردن سایر دانشگاه ها در هیئت مدیره.

در جنوب غربی شهرستان ریورساید Temecula Valley Unified School District حال انجام یک “راه اندازی نرم” در این هفته گفت: منطقه سخنگوی لورا اما دارای “یک شرکت تاریخ است که هر کس به بالا و در حال اجرا است.”

مناطق نیز در حال بررسی کنید که آیا لپ تاپ یا اینترنت در خانه و توزیع هزاران نفر از رایانه ها و دستگاه های نقاط داغ. برخی مانند موریتا دره Unified School District داده اند از دستگاه ها در رانندگی-تا توزیع در مدارس. دیگران باید مرتب برای خانواده ها به انتخاب کنید تا لپ تاپ با تعیین وقت قبلی.

Tim Walker, دستیار سرپرست دانش آموز خدمات ریورساید Unified School District که در خدمت 42,000 دانش آموزان گفت: منطقه خود دریافت درخواست برای 16,000 Chromebooks و هزاران نفر دیگر نقاط داغ.

بسیاری از سوالات در مورد آموزش از راه دور.

نمرات است که می تواند صدمه دیده است

“برخی از والدین می پرسند که آیا آن الزامی است” گفت: علامت دنیس سخنگوی لیک ال سینور Unified School District. “ما باید برای واجد شرایط است که می گویند که آن اجباری نیست. اما آن ضروری است.”

مربیان نمی الزامی مطالعات به دلیل نابرابری در دسترسی به رایانه و اینترنت است.

هنوز هم دانش آموزان باید آن را به طور جدی این مقامات گفت: از آنجا که آنها را درجه بندی.

اما دنیس گفت: “کار آنها حاضر تنها می تواند کمک به آنها را نمی آنها صدمه دیده است.”

ریورساید متحد برنامه فراهم می کند یک مثال است.

پردیس تعطیلی آمد در روز جمعه 13 مارس — که در این منطقه به پایان رسید سه ماهه سوم گفت: جیمی Angulo, مدیر آموزش و پرورش متوسطه.

حداقل Angulo گفت: دانش آموزان در سه ماهه سوم نمرات را تبدیل به نمرات نهایی خود را برای ترم او گفت:. دانش آموزان باید از این فرصت برای بالا بردن نمرات ترم توسط عالی در مجازی سه ماهه چهارم.

ساعت کمتر

تا آنجا که ممکن است مقامات گفت: آموزش از راه دور را منعکس خواهد کرد البته کار دانش آموزان خواهد داده شده در کلاس درس. اما جوانان نمی توان انتظار داشت به صرف زمان زیادی بر روی آن.

Ryan Lewis, دستیار سرپرست برنامه درسی و آموزش برای ریورساید مدارس گفت: انتظار این است که دانش آموزان ابتدایی — کسانی که در کودکستان تا کلاس ششم — صرف 10 ساعت در هفته آموزش در حالی که ثانویه دانش آموزان در کلاس هفت از طریق 12 صرف 12 ساعت — دو ساعت برای هر دوره.

بنابراین لوئیس گفت: معلمان در حال طراحی درس برای پوشش مهم ترین نکات است.

چگونه فردی در کلاس درس نگاه بستگی به معلم و منطقه است.

در ریالتو Unified School District, برای مثال, آموزش از راه دور خواهد شد 100 ٪ آنلاین برای همه در پیش دبستانی از طریق 12th درجه سخنگوی Syeda Jafri گفت.

“این خواهد بود که فن آوری های نوآورانه به این معنا که معلمان ما خواهد بود فيلبرداري درس ها و قرار دادن آنها و حمایت های دیگر لینک در گوگل کلاس درس” Jafri نوشت: در یک ایمیل.

وقتی که می آید به ریاضی, دانش آموزان قادر خواهد بود به “گرفتن عکس از کار خود را ها آن و دریافت بازخورد از معلمان,” او گفت:.

در تاج-نورکو مدارس Tapia-گونزالس گفت: ترین آموزش آنلاین خواهد بود اما دانش آموزانی که اصلا کامپیوتر می توانید به تماشای آموزشی برنامه های تلویزیونی در KVCR.

در Lenss’ زبان هنر کلاس در Moreno Valley school بعدی کتاب است که به نظر می رسد در برنامه درسی است که “آن فرانک: خاطرات یک دختر جوان است.”

در کلاس درس دانش آموزان به طور معمول به نوبت خواندن کاراکتر’ خطوط, او گفت:. در حال حاضر او امیدوار به تکرار این تجربه در زوم.

“آنها خیلی به آن” Lenss گفت. “این خنده دار است و این باعث می شود فرآیند خواندن لذت بخش است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>