داخلی, کالج, نوت بوک: Baseball نسخه از ‘تالار گفتمان مرحله نهایی مسابقات’ نشان داد بسیاری در مورد هر دو تیم

آن را به تولید یک رکورد جمعیت یک شب و یک نقطه عطف لحظه سه شب بعد. همراه با آخرین بیس بال تفسیر “تالار گفتمان مرحله نهایی مسابقات” بین UC ریورساید کالیفرنیا باپتیست تولید مقدار زیادی از خطوط داستان – همراه با UCR در نظر گرفتن دو سه بار در این سری است.

که البته یکی از خطوط داستان. این دو پیروزی: جمعه شب 7-4 پیروزی در CBU را Totman ورزشگاه و دوشنبه شب 14-2 ضرب و شتم از Lancers در رودخانه مجموعه ورزشی هستند Highlanders’ دو فصل است. در بین ساندویچ شد یک شنبه rainout و یکشنبه را 3-1 Lancers’ برنده شوید.

به عنوان هر دو تیم از سری 2-5 این سری در 22-6 به نفع UCR. حتی اگر UCR مربی تروی Percival رد هر گونه رقابت صحبت کنید.

“برای من هر بازی مهم است. همه مذاکرات در مورد رقابت. من لازم نیست که یک رقیب” Percival گفت: پس از جمعه شب برنده شوید. “هر زمان که ما بازی کسی ما نیاز به پیروزی. من بسیاری از کودکان و نوجوانان بیش از وجود دارد من در استخدام من مربی ام. این فقط یک پیروزی برای ما است. ما باید برای رفتن به خارج و ضرب و شتم همه است.”

که Highlanders را پشت استرلینگ اغل گاو یا حشم. دوشنبه استارت کول تاکر مبارزه با خود فرماندهی آنها 7 2/3 نوبت بدون گل تسکین از بین برنده چهار – هیچ یک از آنها در اغل گاو یا حشم ستونهای رایلی Ohl یا Andre Granillo. جمعه در مقابل یک رکورد جمعیت 1240 در Totman ورزشگاه آنها برگزار شد CBU به یک آمار بیش از گذشته چهار نوبت در تسکین آس کول Percival.

که یکی CBU ضربه جمعه آمد از همان کسی که تا به حال یکی از Lancers’ بازدید سه شنبه: اول baseman جان گلن. خود را تیز تک و تا اواسط روز شنبه خود را 200 حرفه ای, ضربه میزنه ارشد با شیرین نوسان در برخی از نخبگان شرکت. او 12th CBU بازیکن به جمع آوری 200 بازدید و چهارم در CBU را NCAA عصر برای رسیدن به نقطه عطف.

این توجه به این که گلن که ضربه .333 با هومر و 10 RBI خواهد بود در میان بالا 10 در چند CBU حرفه ای دسته بندی در پایان فصل است. او در حال حاضر 10 در RBI (138) و در خفاش (615), 12th در بازدید (200) و 14 در مجموع پایگاه های (303).

در عین حال آن را نیز داده شده است که CBU مربی گری Adcock جستجوی بیشتر تبادل دکمه به فشار دکمه کار می کرد که در روز یکشنبه 3-1 برنده هنگامی که استارت کریس Burica و سه ضد برگزار شد UCR به یک اجرا – تراویس Bohall را leadoff هومر باز کردن بازی – و 1-برای-15 روز با دوندگان در به ثمر رساندن موقعیت.

اما دکمه ها کار نمی کند دیگر دو روز که دور اندیش Adcock دیدم آیند. او می دانست که وجود دارد خواهد بود تکه های خشن با کارکنان جوان از دست رفته که قفل-پایین draftable آس شما آمده ام به انتظار در CBU.

“ما از دست 300 نوبت مانند ما گفت و ما در تلاش هستیم تا کار ما راه را از طریق آن,” او گفت: با استفاده از برایان پاپ و جمعه شروع به عنوان مثال. “ما قصد داریم به آب و طوفان کمی و باید آن بچه ها خود را تحکیم. آنها در حال رفتن به رفتن نگه دارید وجود دارد. ما نمی باید گزینه های دیگر اما من با آن خوب چون من فکر می کنم با هر تفرج آنها در حال رفتن به گرفتن بهتر است.”

عقاب اوج به postseason

پشت 23 امتیاز و 16 ریباند و شش پاس گل از Haylei Janssens کوه سن جکینتو کالج بسکتبال زنان تیم برنده خود در 25 بازی متوالی شب جمعه چکش سن برناردینو دره کالج 76-35.

این پیروزی نه تنها تاسیس یک مدرسه رکورد متوالی برنده اما به MSJC دوم آن متوالی شکست نخورده کنفرانس های نجومی.

در سال گذشته عقاب رفت 8-0 در سواحل اقیانوس آرام کنفرانس ورزشی شمالی را بدست آورد. در این فصل آنها رفت 12-0 در اینلند امپایر کنفرانس ورزشی.

عقاب (26-2) در حال شماره 7 دانه برای CCCAA جنوب کالیفرنیا منطقه ای برگشتی که آنها شروع شب جمعه در خانه در برابر شماره 10 Pasadena City College (18-8).

درجه یک هدیه فراق

پس از یک سال وقفه در شهرستان ریورساید کالج بسکتبال زنان تیم بازگشته است در postseason باز کردن مسائل جمعه در ویلاک بدنسازی در برابر شماره 16 دره آنتلوپ ، برنده است که بازی سفر بازی شماره 1 فسا در شنبه شب.

هفته گذشته ببر روت Saddleback 91-38 پشت یک فصل-بالا 37 امتیاز از تثلیث Vasquez. این دانشجوی سال دوم گارد به طور متوسط 19.3 امتیاز 7.4 ریباند و 3.4 کمک یک بازی و به ثمر رساند تا هر سه از 30 نقطه بازی در RCC را کشش درایو.

اما آنچه اتفاق افتاد در آغاز از این بازی تحت الشعاع پایان. در مراسم افتتاحیه نکته RCC کردم بسکتبال به مجروح دانشجوی سال دوم به جلو آسیا اندرسون بود که نشسته در زیر سبد خرید. او نقد در لیآپ برای او تنها دو امتیاز از این بازی است.

RCC سپس بازگشت و به نفع اجازه می دهد Saddleback گارد تیلور اگدن به درایو طول دادگاه و نمره بلامنازع لیآپ.

CMS نگه می دارد و مربی فوتبال در خانواده

رایان Fahey, سابق همه SCIAC دروازه بان و کلرمونت-Mudd-Scripps دستیار مربی تیم فوتبال باز خواهد گشت به گوزن به عنوان تیم جدید مربی تیم فوتبال. او را برمی گرداند به CMS بریزید پس از گذراندن نزدیک به یک دهه به عنوان دستیار در دارتموث و نوتردام.

با Fahey, گوزن توانید نه تنها یک نهاد شناخته شده — به او کمک سیستم مدیریت محتوا به سه متوالی SCIAC مسابقات قهرمانی از 2010-12 — اما یک مربی است که در اعماق جامعه و روابط. فاهی مربی است در سطح باشگاه و با Chivas USA آکادمی جوانان. او همچنین به عنوان رئیس کارگزینی در هر دو دارتموث که برنده چهار دوره متوالی به عنوان آیوی لیگ در روی لئامت دادن خود را – و نوتردام.

و او به ارث خوبی کمد. در سال گذشته CMS رفت 16-4-2 دستگیر و هر دو به طور منظم فصل و SCIAC مسابقات عناوین برتر NCAA دور 16 برای اولین بار در 34 سال است.

“ما هیجان زده به استقبال Ryan بازگشت به سیستم مدیریت محتوا. نه تنها او را به یک فوق العاده بالا و آینده مربی, اما, او یک مرد از شخصیت بالا و او را یک مربی بزرگ برای ما دانشجو-ورزشکاران” سیستم مدیریت محتوا, مدیر دو و میدانی اریکا پرکینز جاسپر گفت.

تقصیر او نیست

UCR تحمل سختی آخر هفته در مری Nutter دانشگاهی کلاسیک در کلیسای جامع شهر یکی از بالا, اوایل فصل, کالج, مسابقات سافتبال در سواحل غرب است. The Highlanders رفت 0-5 از پنج بازی خود را با ترکیب نمره 35-19.

از طریق آن, اما, اما Ramelot ساخته شده معتبر مورد برای نام بزرگ غرب بازیکن هفته. شاه سابق بالا محصول batted .529 (9 17) با اجرای خانه و دو برابر است. او اختصاص هشت نفر از مردم کوهستانی اسکاتلند’ 19 اجرا می شود: رانندگی در چهار به ثمر رساند و چهار.

در این فصل Ramelot است کاهش مرتب .400/.500/.600 رسیدن به پایه 50% از زمان و به ثمر رساند تا 11 را اجرا می کند در طول راه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>