داخلی تیم های ورزشی در حالت آماده به کار به عنوان مدارس تعطیل به دلیل coronavirus نگرانی

بهار ورزش های نجومی برای بسیاری از داخلی دبیرستان و کالج ورزشی تیم آمد به توقف جمعه پس از چندین مدارس دستور داده شد بسته به دلیل نگرانی در مورد رمان coronavirus (COVID-19).

اواخر بعد از ظهر جمعه شهرستان ریورساید بهداشت عمومی افسر دکتر کامرون قیصر دستور تعطیلی تمام مدارس شهرستان از جمله منشور مدارس, مدارس خصوصی و تمام کالج ها و دانشگاه ها.

با توجه به آزادی مطبوعات از بسته شدن برداشته خواهد شد و کلاس خواهد بود قادر به ادامه مارس 6. یک زن و شوهر از مدارس از سر گرفته خواهد مارس 13, دلیل شکستن بهار برنامه ریزی شده برای ماه آوریل 6-10. منظور تاثیر می گذارد 80 مدارس با تیم که رقابت در CIF جنوبی بخش-تحریم های ورزشی.

Riverside County 11 تایید موارد coronavirus — نه در Coachella Valley و دو کشتی کروز که مسافران را به بازگشت به مناطق داخلی پس از آنها تشخیص داده شد.

San Bernardino County هیچ تایید موارد جدید کروناویروس اما چند مدرسه منطقه اعلام کرد تعطیلی یا تعلیق از رویدادهای ورزشی به طور نامحدود. بسیاری از بالا کویر مدارس را تعطیل هفته آینده با رخصتی بهار, پس, پس از از سرگیری کلاس خواهد بود مارس 30 در اولین. برستو Unified School District گفت: طرح تعطیلی مدارس را در یک هفته-توسط-هفته بر اساس.

Chaffey مشترک اتحادیه بالا چینو ولی متحد و سان برناردینو شهرستان یکپارچه مناطق آموزش و پرورش همچنین اعلام کرد تعطیلی مدارس تا آوریل 6. لس آنجلس اداره آموزش و پرورش همچنین دستور تعطیلی مدارس تا, مدارس مانند Bonita کلرمونت الماس انزال گلندورا کالیفرنیا و سان دیماس تعطیل خواهد شد تا حداقل 30 مارس. گردو دره Unified School District که شامل الماس دبیرستان, یکی از طولانی ترین خاموش شدن ناگهانی با مدارس از سرگیری کلاس مارس 20.

دامین کالیفرنیا کاتولیک و سنت لوسی را که در مدارس تحت جهات از قلمرو مذهبی اسقف اعظم کاتولیک لس آنجلس اعلام خود دانشگاه خواهد بود تعطیل از طریق پایان ماه مارس.

در ردلندس Unified School District تا به حال نمی, اعلام تعطیلی مدارس از 6:30 p. m. روز شنبه, اما آن را به حالت تعلیق در تمام ورزشی شیوه ها و حوادث به طور نامحدود. انتاریو مسیحی نیز اعلام کرد که از آن خواهد شد تعلیق ورزشی گردهمایی شیوه ها و بازی ها به طور نامحدود.

این Morongo Unified School District اعلام کرد کلاس های دوشنبه ادامه خواهد داد اما لغو تمام رویدادهای ورزشی را از طریق پایان ماه مارس.

تصمیم به بستن دانشگاه ها را یک اثر عمده ای در دو و میدانی ویژه بهار ورزشی: بیس بال و سافتبال بانوان و دختران و پسران و میدانی دختران و پسران شنا و غواصی, دختران و پسران, چوگان سرپهن, پسران تنیس پسران گلف و پسران والیبال. در علاوه بر این به رویدادهای بودن لغو می شود و تیم ها اجازه داده نخواهد شد به شیوه های سازماندهی شده با مربیان حاضر. این نیز می تواند خارج از فصل ورزشی مانند فوتبال به دلیل دسترسی به پردیس امکانات در دسترس نخواهد بود.

دیو Masucci این مدیر ورزشی و مربی تیم سافت بال در Etiwanda دبیرستان در رانچو کوکامونگا گفت: Baseline لیگ نمی خواهد خود را از سر رویدادهای ورزشی تا مارس 20. لیگ شامل لوس اسس, Chino Hills, گياهان, رانچو کوکامونگا دامین (ورزشی پسران) و سنت لوسی (دختران ورزش). لیگ مدیران ورزشی ملاقات این هفته به بحث در مورد یک طرح برای ادامه زمانی که مدارس رزومه.

“ما در حال رفتن به رفتن به یک دور از بازی لیگ به جای دو یا سه” Masucci توضیح داد. “این امیدوارم ما را یک فرصت برای لیگ قهرمانان. و امیدوارم این dampens ضربه برای ارشد ما ورزشکاران به طوری که آنها می تواند به پایان برسد تا نهایی شود. آن خواهد بود بسیار دشوار است که باید به آنها بگویید که آنها در حال انجام بازی است. امیدوارم ما نمی خواهد که برای انجام این کار است.”

Masucci همچنین گفت: آوریل 20 تاریخ مورد نظر اجازه خواهد داد که تیم هم به رزومه و شیوه های “بازگشت به نوسان از چیزهایی که” قبل از بازی آن در لیگ مسابقات.

CIF دفتر امور خارجه برنامه ریزی شده است که سالانه خود را از بهار در جلسه با دولت در 10 بخش کمیسیون در اوایل هفته آینده. نحوه ادامه با زمان بهار ورزش های نجومی از جمله حذفی حوادث خواهد بود که برای اولین بار موضوع بحث, با توجه به آزادی فرستاده جمعه.

نورکو سافتبال بانوان مربی ریک رابینسون تکرار Masucci را احساسات گفت که او امیدوار رویدادهای ورزشی می توانند رزومه کاری پس از بازگشایی مدارس. نورکو این فرصت را به نفع خود سه متوالی CIF جنوبی بخش بخش 1 عناوین چیزی است که انجام شده در بخش بالا در 38 سال.

“من درک می کنم این تصمیم اما آن را نیز خسته کننده است زیرا شما می خواهید به بازی وجود دارد,” رابینسون گفت. “این چیزی است که این بازیکنان کار کرده اند برای پس از ماه اوت است. من امیدوارم که ما می تواند دوباره پس از این سه هفته و در برخی از فصل در و فرصتی برای رقابت در پلی آف.

“سخت ترین بخشی است که نیاز به بحث به سالمندان است. آنها یک شانس برای به انجام رساندن چیزی است که تعداد بسیار کمی از بازیکنان انجام داده اند (سه ذغال سنگ نارس (تورب) و در حال حاضر وجود دارد بسیاری از عدم اطمینان در مورد اینکه آیا این اتفاق خواهد افتاد. که سخت ترین بخش صحبت با آن دسته از بازیکنان در مورد وضعیت کل نمی دانستند اگر سال آخر خود را از بازی دبیرستان و سافتبال (persian) انجام شده است.”

یک تعداد انگشت شماری از حوادث قابل توجه شده اند تحت تاثیر تعطیلی مدارس و یا رویداد تعویق. نورکو مدیر ورزشی جاشوا کامرون گفت: Darryl کایل بیس بال کلاسیک مسابقات برنامه ریزی شده برای ماه آوریل 1-4 لغو شده است. … این راند سافتبال دعوتی برنامه ریزی شده برای هفته آینده به تعویق افتاده است با امید به شاید بازی در تاریخ بعد. … کویر دره All-Star Basketball, بازی, برنامه ریزی برای 27 مارس در رانچو ورد دبیرستان به تعویق افتاده است تا زمانی که ممکن است با توجه به برگزار کننده تاد Malecki.

در زیر لیستی از رودخانه و سان برناردینو مدارس شهرستان با تیم های ورزشی در حال خاموش کردن و هر گونه شناخته شده از سرگیری تاریخ:

RIVERSIDE COUNTY

Alvord متحد: Hillcrest La Sierra Vista Norte (6 آوریل)

ممنوعیت متحد: ممنوعیت (6 آوریل)

Beaumont متحد: Beaumont (6 آوریل)

Coachella Valley متحد: Coachella Valley, بیابان,, سراب غرب سواحل (6 آوریل)

تاج-نورکو متحد: Centennial, تاج, ریالتو, Roosevelt, سانتیاگو (6 آوریل)

شنهای صحرا متحد: Indio, La Quinta, نخل کویر, سایه تپه (6 آوریل)

همت واحد: Hamilton, همت, Tahquitz غرب دره (مارس 13)

Jurupa متحد: Jurupa ولی وطن پرست روبیدوکس (6 آوریل)

لیک ال سینور متحد: ال سینور دریاچه Temescal دره عمیق و باریک (6 آوریل)

Moreno Valley متحد: دره عمیق و باریک, چشمه, Moreno Valley, Valley, View, Vista del Lago (6 آوریل)

موریتا دره متحد: موریتا مسا موریتا دره ویستا موریتا (6 آوریل)

Nuview اتحادیه: Nuview پل (6 آوریل)

پالم اسپرینگز متحد: کلیسای جامع شهر دزرت هات اسپرینگز پالم اسپرینگز رانچو مایراج (20 آوریل)

Palo Verde متحد: Palo Verde

پرریس اتحادیه: کالیفرنیا نظامی موسسه پرریس, پالوما دره میراث (مارس 13)

ریورساید متحد: Arlington, شاه, شرق, رامونا, رودخانه پلی (6 آوریل)

سن جکینتو واحد: سن جکینتو (6 آوریل)

Temecula Valley متحد: چاپارل بزرگ بلوط Temecula Valley (6 آوریل)

وال ورد: مرکبات تپه رانچو ورد, نارنجی, ویستا (6 آوریل)

مدارس دیگر: Bethel مسیحی کالیفرنیا مدرسه برای ناشنوایان-ریورساید کالیفرنیا لوتری شالوده مسیحی چهارراه مسیحی کویر چپل کویر Christian Academy, La Sierra, آکادمی مسا گراند آکادمی نولی هندی, نوتردام, کف دره رودخانه و چشمه-همت رودخانه و چشمه-Temecula, رودخانه, چشمه, Magnolia, Riverside County آموزش و پرورش آکادمی-Indio, رودخانه, شهرستان, آموزش, آکادمی-Moreno Valley, San Jacinto دره آکادمی, Santa Rosa, آکادمی شرمن هندی سنت جین د Lastonnac Temecula دبستان وودکرست مسیحی خاویر دبستان.

 

سن برناردینو کانتی

دره اپل یکپارچه: آکادمی علمی برتری اپل دره تپه گرانیت

برستو متحد: بارستو (حداقل مارس 23 هفته به هفته ارزیابی پس از آن)

Chaffey مشترک متحد: Alta Loma Chaffey, Colony, Etiwanda, Los Osos, Montclair, Ontario, رانچو کوکامونگا (6 آوریل)

چینو ولی متحد: آیالا چینو چینو هیلز همین لوگو (6 آوریل)

هسپریا: هسپریا اوک هیلز سلطانه (مارس 30)

شهرستان سن برناردینو متحد: Arroyo دره, کاجون, هندی, چشمه های آب, اقیانوس آرام, سان برناردینو سن Gorgonio (6 آوریل)

لبه جهان متحد: لبه های دنیا (23 مارس)

مرز برف مشترک متحد: سررنو (مارس 30)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>