واحدهای صنعتی در مناطق روستایی حمل و نقل عمومی باقی می ماند جاده ها

MHA دستورالعمل: اماکن عمومی بسته باقی می ماند

دهلی نو Apr 15: واحدهای صنعتی در مناطق روستایی خواهد شد مجاز به تابع از مارس 20 ارائه آنها به دنبال اجتماعی فاصله هنجارها در حالی که همه نوع از حمل و نقل عمومی را منع می شود و مکان های عمومی بسته تا مارس 3, با توجه به دستورالعمل صادر شده و امروز به اجرای فاز دوم مستند.
با پوشیدن ماسک/صورت را پوشش می دهد در مکان های عمومی در حال حاضر اجباری در سراسر کشور است. علاوه بر این, تف کردن در عمومی ساخته شده است یک مجازات جرم و ممنوعیت سفت و سخت اجرا در فروش “مشروب, ‘gutka’ توتون و تنباکو و غیره” جدید وزارت امور دستورالعمل آمده است که یک روز پس از نخست وزیر نارندرا مودی اعلام کرد که گسترش در سراسر کشور مستند تا آوریل 3.
نخست وزیر همچنین گفت: فعالیت های لازم را اجازه داده می شود از تاریخ 20 آوریل در شناسایی مناطق از کشور است. سه هفته مستند شامل گسترش COVID-19 آمد به اثر پس از اعلام او در مارس 24.

اینجا را کلیک کنید به تماشای فیلم

تخمگذار از داس و don’ts برای فاز دو پان هند مستند, دستورالعمل دولت است که تمام مکان کار باید ترتیبات مناسب برای متوسط غربالگری و باید ارائه sanitisers در محل مناسب.
خدمات ارائه شده توسط خود اشتغالی برق آن را تعمیر پرسنل لوله کش, موتور, مکانیک و نجاران اجازه خواهد داشت از مارس 20.
در حالی که اینتر در امور بین منطقه جنبش مردم در مترو, اتوبوس خدمات ممنوع خواهد شد تا مارس 3, دولت مجاز است به واحدهای تولیدی و صنعتی واقع در مناطق روستایی به تابع از مارس 20 با رعایت دقیق اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای.
تولید و واحدهای صنعتی با کنترل دسترسی در SEZs صادرات واحدهای صنعتی در شهرکهای صنعتی شهرستان نیز اجازه فعالیت از آن تاریخ است.
موسسات آموزشی مربیگری مراکز داخلی و بین المللی مسافرت هوایی قطار خدمات به حالت تعلیق باقی خواهد ماند و این وزارت گفت.
اماکن عمومی مانند سینما سالن ها و مراکز خرید مجتمع سالن مجتمع ورزشی و استخرهای شنا و میله بسته شد بیش از حد ممکن است تا 3.
اجتماعی, سیاسی, ورزشی, مذهبی, توابع, اماکن مذهبی, اماکن عبادت نیز بسته شود تا پس از آن با توجه به دستورالعمل.
اما بزرگراه ‘dhaba’ (eateries) کامیون تعمیر و مغازه های مراکز تماس برای فعالیت های دولت باقی خواهد ماند و باز از مارس 20.
مغازه فروش ماشین آلات کشاورزی و کسانی که با خرید و فروش قطعات یدکی زنجیره تامین و تعمیرات و همچنین به عنوان ‘custom استخدام مراکز مرتبط با ماشین آلات کشاورزی نیز باز خواهد شد از آن روز.
فعالیت های مجاز و پنج روز از در حال حاضر عبارتند از کسانی که مرتبط با کشاورزی و باغی بخش کشاورزان و کارگران مزرعه در این زمینه و همچنین تامین محصولات کشاورزی.
واحد تولید داروهای, دارویی, پزشکی, دستگاه های پزشکی, زیرساخت های, از جمله تولید آمبولانس باز خواهد شد از مارس 20.
دستورالعمل دولت است که فروشگاه های مواد غذایی و میوه ها و سبزیجات مغازه/ چرخ دستی های شیر غرفه مرغ و گوشت و ماهی مغازه باز باقی خواهد ماند در طول مستند.
اما معافیت داده شده از مارس 20 قابل اجرا خواهد بود در COVID-19 نقاط/مهار مناطق. در این سند مشخص می کند که وزارت امور خارجه/UT دولت نباید رقیق دستورالعمل در هر صورت اما ممکن است اعمال اقدامات سختگیرانه تر مطابق با شرایط محلی است.
صفحه اصلی وزارت مجاز گفت: صنایع باید ترتیبات برای اقامت کارگران در محل خود و یا در ساختمان های مجاور با رعایت اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای.
آن گفت: دفاع, شبه نظامی, بهداشت و رفاه خانواده, مدیریت بحران, NIC, FCI NCC نهرو Yuva Kendra و دفاتر آداب و رسوم را تابع بدون هیچ گونه محدودیت.
دیگر وزارتخانه ها و ادارات تابع با “100 درصد حضور” با معاون وزیر و بالاتر از رتبه افسران.
“باقی مانده افسران و کارکنان برای حضور در تا 33 درصد به عنوان در هر مورد نیاز ،
با توجه به دستورالعمل به منظور کاهش عمومی, مشکلات انتخاب فعالیت های اضافی اجازه خواهد داشت از مارس 20.
“این فعالیت های اضافی خواهد بود operationalised توسط آمریکا و UTs و منطقه مدیران بر اساس انطباق دقیق به دستورالعمل های موجود در مستند اقدامات” آن را گفت.
فعالیت های مجاز از مارس 20 با هدف تضمین این که کشاورزی و فعالیت های مرتبط باقی می ماند به طور کامل و کاربردی اقتصاد روستایی از توابع با حداکثر بهره وری, فرصت های شغلی ایجاد شده به صورت روزانه دستمزد حقوق بگیران و دیگر اعضای نیروی کار را انتخاب کنید فعالیت های صنعتی مجاز به ادامه عملیات خود را با پادمان و استاندارد اجباری عامل پروتکل های دیجیتال و اقتصاد ایالت سند است.
تجدید نظر دستورالعمل نمی خواهد اعمال می شود در مهار مناطق به عنوان دخالت دولت/ UTs/ دولت های منطقه.
اگر هر منطقه جدید گنجانده شده است در دسته یک مهار منطقه فعالیت های مجاز در این منطقه تا آن زمان از آن طبقه بندی به عنوان یک مهار منطقه خواهد بود معلق به جز کسانی که به طور خاص مجاز تحت وزارت بهداشت دستورالعمل های.
مهار مناطق خواهد بود مشخص توسط دولت/UTs/ دولت های منطقه مطابق با وزارت’ دستورالعمل.
در این مناطق هیچ بدون کنترل درون/بیرون حرکت جمعیت اجازه داده می شود به جز برای خدمات ضروری است.
دولت توصیف دیجیتال اقتصاد به عنوان مهم به بخش خدمات. بر این اساس, e-commerce, عملیات, عملیات از آن و آن را فعال کنید, خدمات, اطلاعات و تماس با مراکز برای فعالیت های دولت و آموزش آنلاین و آموزش از راه دور همه مجاز است. (PTI)

نکات کلیدی

*تمام خدمات بهداشتی و درمانی از جمله AYUSH باقی خواهد ماند کاربردی است. این شامل بیمارستانها و خانه های سالمندان و درمانگاه پزشکی از راه دور امکانات درمانگاه ها داروخانه ها داروخانه ها و انواع دارو ها ،
*دامپزشکی, بیمارستان, درمانگاه, درمانگاه, آزمایشگاه پاتولوژی, فروش و عرضه واکسن و داروهای باقی خواهد ماند و کاربردی است.
*واحدهای تولیدی مواد دارویی و پزشکی, دستگاه های پزشکی, اکسیژن و کسانی که تولیدی خود را در بسته بندی مواد, مواد خام و واسطه باقی خواهد ماند و کاربردی است. بنابراین ساخت و ساز از زیرساخت های بهداشت و درمان.
*همه کشاورزی و باغبانی فعالیت باقی می ماند به طور کامل عملکرد. این شامل عملیات کشاورزی توسط کشاورزان و کارگران مزرعه در زمینه ها و سازمان های درگیر در تهیه محصولات کشاورزی از جمله MSP عملیات.
*’Mandis’ که توسط بخش کشاورزی تولید کمیته بازار و یا به عنوان مطلع دولت و اتحادیه قلمرو دولت باقی خواهد ماند کاربردی
*حرکت از ماهی و میگو و ماهی و محصولات ماهی دانه و خوراک اجازه خواهد داشت و کارگران برای همه این فعالیت ها را به کار گیرند.
*عملیات از چای و قهوه و مزارع لاستیک با حداکثر 50 درصد کارگران اجازه خواهد داشت. پردازش و بسته بندی فروش و بازاریابی چای و قهوه و لاستیک و بادام زمینی با حداکثر 50 درصد کارگران مجاز است.
*جمع آوری و پردازش و توزیع و فروش شیر و محصولات شیر توسط شیر فرآوری گیاهان از جمله حمل و نقل و زنجیره تامین بهره برداری از دامداری و مزارع از جمله مزارع مرغ و مراکز تکثير میباشند و دام کشاورزی فعالیت خواهد شد مجاز است.
در بخش مالی زیر باقی خواهد ماند کاربردی:
*بانک مرکزی هند (RBI) و RBI تنظیم بازارهای مالی و نهادهای مانند NPCl, CCIL.
*شعب بانک و خود پرداز atm.
*SEBI و سرمایه و بدهی خدمات بازار به عنوان مطلع توسط سازمان بورس و اوراق بهادار مدیره از هند (SEBI), IRDAI و شرکت های بیمه.
در بخش های اجتماعی زیر باقی خواهد ماند و عملکردی:–
*بهره برداری از خانه برای کودکان معلول/ذهنی شهروندان ارشد destitutes, زنان, بیوه, رصد خانه, پس از مراقبت از خانه و مکان های ایمنی برای نوجوانان.
*پرداخت از تامین اجتماعی حقوق بازنشستگی مانند سن بیوه, freedom fighter حقوق بازنشستگی; بازنشستگی و صندوق اندیش خدمات.
*بهره برداری از anganwadis – توزیع مواد غذایی و تغذیه یک بار در 15 روز در درب خانه ذینفع مانند کودکان و زنان و مادران شیرده. ذینفع نمی خواهد در این anganwadis.
در بخش آموزش و پرورش:
*تمام آموزشی, آموزش مربیگری موسسات باید بسته باقی می ماند. این موسسات را حفظ تحصیلی برنامه از طریق آموزش آنلاین.
*حداکثر استفاده از Doordarshan (DD) و دیگر آموزشی کانال را می توان برای اهداف آموزش.
*MGNREGA آثار مجاز با اجرای دقیق اجتماعی فاصله و ماسک صورت.
خدمات عمومی است که باقی خواهد ماند کاربردی:
*بهره برداری از بخش نفت و گاز از جمله پالایش و حمل و نقل و توزیع و ذخیره سازی و خرده فروشی از محصولات مانند بنزین و دیزل و نفت سفید CNG, LPG, PNG.
*خدمات پستی از جمله ادارات پست.
*عملیات آب و برق در, آب, فاضلاب و مدیریت پسماند بخش در شهرداری محلی بدن در سطح متحده و UTs.
*بهره برداری از تاسیسات تامین ارتباطات راه دور و خدمات اینترنت. جنبش تخلیه کالا و حمل و نقل (درون و داخل ایالت) مجاز است.
*تمام محصولات ترافیک خواهد شد مجاز به رفت و آمد کردن.
*جنبش از همه کامیون ها و دیگر کالاها و حامل وسایل نقلیه با دو راننده و یک یاور موضوع به راننده حمل معتبر گواهینامه رانندگی. خالی کامیون یا وسیله نقلیه خواهد بود و مجاز به رفت و آمد پس از تحویل کالا و یا انتخاب کنید تا کالا است.
*مغازه ها برای کامیون تعمیرات و dhabas در بزرگراه با تصریح حداقل فاصله تجویز شده توسط ایالات متحده و UT مقامات.
*عرضه کالاهای ضروری مجاز است.
*مغازه ها (از جمله kirana و تک مغازه های فروش کالاهای اساسی) و چرخ دستی از جمله جیره مغازه ها (تحت PDS) در برخورد با مواد غذایی و مواد غذایی (برای استفاده روزانه) و بهداشت و اقلام میوه ها و سبزیجات لبنیات و شیر غرفه مرغ و گوشت و ماهی و خوراک دام و علوفه و غیره باید مجاز به کار, حصول اطمینان از سخت اجتماعی فاصله بدون هر گونه محدودیت در زمان خود را.
تجاری و موسسات خصوصی به عنوان ذکر شده در زیر را مجاز به کار گیرند:
*رسانه های چاپی و الکترونیکی از جمله پخش DTH و خدمات کابل.
*آن و آن را فعال کنید خدمات با 50 درصد قدرت; اطلاعات و تماس با مراکز برای فعالیت های دولت تنها.
*تجارت الکترونیکی شرکت. وسایل نقلیه مورد استفاده توسط e-commerce اپراتورها اجازه خواهد داشت به رفت و آمد با مجوزهای لازم.
*خدمات پیک.
*خدمات ارائه شده توسط خود افراد شاغل مانند برق آن را تعمیر پرسنل لوله کش, موتور, مکانیک و نجاران.
حرکت افراد مجاز است در موارد زیر:
*وسایل نقلیه خصوصی برای خدمات اضطراری از جمله پزشکی و مراقبت های دامپزشکی و برای تهیه کالاهای ضروری.
یک مسافر علاوه بر خصوصی وسیله نقلیه راننده را می توان مجاز در حد مرگ, در مورد چهار چرخ. اما در مورد دو چرخ, تنها راننده وسیله نقلیه است که اجازه داده شود.
افراد باقی می ماند تحت اجباری قرنطینه:
*همه این افراد که به کارگردانی شده توسط پرسنل بهداشت و درمان باقی می ماند تحت سخت خانه/نهادی قرنطینه برای یک دوره به عنوان تصمیم توسط مقامات بهداشت محلی.
*افراد نقض قرنطینه خواهد بود مسئول به اقدام قانونی در بخش 188 از قانون مجازات اسلامی. (PTI)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>