کیفرخواست: پلیس رشوه با کلاسیک وانت کوروت

رایگان و یا عمیقا با تخفیف وسایل نقلیه است که سه Riverside County sheriff نمایندگان دریافت رشوه طرح و در نتیجه کسب و کار بیشتر برای Temecula بکسل شرکت شامل کلاسیک وانت و یک کوروت کیفرخواست می گوید.

این شهرستان ریورساید دفتر دادستان منطقه می گویند سرهنگ ساموئل Flores, گروهبان. رابرت مارتین Christolon و معاون آلتون نجار توطئه به DJ بکسل اضافی کسب و کار هنگامی که با توجه به بخش قوانین بکسل شرکت قرار است برای به اشتراک گذاری سودآور کنسول به همان اندازه.

در ارز دا در دفتر گفت: DJ بکسل صاحب کودی نزدیک ارائه وسایل نقلیه وعده های غذایی و دیگر اقلام با ارزش به صورت رایگان یا به قیمت کاهش می یابد.

DA دفتر گفت: نجار ساخته شده غلط نوشته به کامپیوتر سوابق ورود یدک کشیده وسایل نقلیه در ترافیک استناد در تلاش برای پنهان کردن اضافی tows به صورت نزدیک است.

Flores مارتین و نجار بودند همه اتهام یک مقام دولتی دریافت رشوه, تغییر, سیستم های کامپیوتری و توطئه است. نزدیک بود به اتهام سه فقره رشوه دادن به یک مدیر اجرایی و یک تعداد از توطئه است. همه مردان در خارج از زندان هستند و با توجه به ورود درخواست به اتهام جنایت در 27 مارس ، برتر پرونده های دادگاه نشان نمی دهد اسامی وکلای مدافع خود را که ممکن است از طرف آنها صحبت می کنند.

فلورس و Christolon شده اند در مرخصی اداری از سپتامبر. 20 و نجار در سمت چپ این بخش در ماه اوت کلانتر گفت.

کیفرخواست گسترش در دا را انتشار اخبار در مورد رشوه به نمایندگان متهم به دریافت از نزدیک و می گوید:

در دسامبر. 1, 2017, نجار, توقیف یک سال 1968 بین المللی وانت و خواسته DJ بکسل به وسیله نقلیه را به آن Temecula حیاط.

شش ماه بعد نزدیک به بین المللی به فلرس و تا به حال آن را یدک کشیده به یک خودرو فروشگاه در منتون. کسانی که وانت در حال حاضر در نظر گرفته خودروهای کلاسیک و فرمان می توانید قیمت ها در بسیاری از هزار دلار بسته به وضعیت و مدل. ClassicCars.com لیست سه سال 1968 بین المللی برای فروش در محدوده قیمت از $8,395 به $23,995.

اما طبق یک جدول زمانی در کیفرخواست چهار مردان که در دایره تنگ شد فقط ابتدا طرح خود را برای غنی سازی هر یک از دیگر.

در اوت. 29, 2018, Flores مورد بحث با انجام مواد خطرناک پاکسازی برای شهرستان و حتی اگر این شرکت که شامل نزدیک مدیره آن حادثه مدیریت گروه را که یک قرارداد با شهرستان است. که همان روز کیفرخواست پرونده 11 مارس در ریورساید گفت: نزدیک مرتب برای فلورس به ماندن در این خانه ساحلی در اوشن ساید برای یک هفته برای $500 — در مورد $2,750 زیر ارزش بازار است.

وجود دارد بیشتر کیفرخواست مدعی:

• که دسامبر فلرس مرتب به ثبت بین المللی نام فلرس’ ناشناس از دوستان که متعلق به منتون فروشگاه.

• همین ماه نزدیک به توافق به فلرس رایگان قطعات از یک سال 1990 کوروت.

• و دوباره که ماه دسامبر نزدیک به فروش می رسد Christolon 2009 Honda Civic برای $200 — $3,410 کمتر از ثبت نام صاحب خودرو را مجبور به پرداخت برای بازیابی خودرو از نگه داشتن بسیاری است.

• در ماه فوریه 2019, Flores فرستاده کلانتر قتل مرکزی واحد گروهبان به توصیه دید از حادثه گروه مدیریت استخدام برای انجام کار برای بخش.

• قبل از این که ماه به پایان رسید نزدیک به توافق به فلورس یک سال 1979 شورلت کوروت به صورت رایگان.

• و در آوریل 2019 نزدیک به یک نجار رایگان 2014 شورلت ولت به ارزش حدود 8000 دلار کیفرخواست گفت:.

توطئه کشف شد ، دا را گفت: هنگامی که یکی دیگر از دو شرکت شکایت به بخش کلانتر.

کیفرخواست گفت: معاون نیکلاس جونز Sgt. جو کشتی فرنگی, سرهنگ مایکل هتفیلد Sgt. والاس روشن ست Weinrich کنی حسن و مارتین هرناندز شهادت قبل از هیئت منصفه. هیچ یک از آنها هیچ جرمی متهم شده اند.

Weinrich ذکر شده است در بیانیه ای از اطلاعات ثبت شده با کالیفرنیا وزیر امور خارجه به عنوان مدیر ارشد اجرایی و رئیس امور مالی مدیریت حادثه ، که وب سایت شرکت دیگر به نظر می رسد فعال است. شماره تلفن در وب سایت در حال حاضر حلقه به شرکت های مختلف. یک شماره تلفن پیدا کردم برای Weinrich قطع بود.

یک فرد به نام خلیل حسن ذکر شده است در همان فرم همراه با Weinrich و به عنوان یک مدیر شرکت. پیام های چپ بودند در دو شماره تلفن ارتباط با حسن به دنبال نظر.

شماره تلفن های ذکر شده برای DJ بکسل در حال حاضر حلقه به شرکت های مختلف و Facebook صفحه دیگر فعال نیست. DJ بکسل و حادثه گروه مدیریت مشترک همان ساختمان در 42620 ریو Nedo در Temecula. آنها دیگر به نظر می رسد عامل وجود دارد.

مارتینز درگیری با این مورد مشخص نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>