هند”s سالانه دفاع صادرات به لمس تومان 35,000 cr توسط 2024: Rajnath Singh

Defence Minister Rajnath Singh visiting the Hindustan Aeronautics Limited Complex in Bengaluru on Thursday. (UNI)
وزیر دفاع Rajnath Singh بازدید از Hindustan Aeronautics Limited پیچیده در بنگلور در روز پنج شنبه. (UNI)

بنگلور, Feb 27: وزیر دفاع Rajnath Singh روز پنج شنبه پیش بینی شده است که سالانه دفاع هند صادرات را لمس 35,000 تومان کرور روپیه تا سال 2024 از سطح کنونی تومان 17,000 کرور.
سینگ همچنین گفت: او بدون شک در مورد هند در حال ظهور به عنوان میان سه اقتصادهای عمده جهان تا سال 2030 andthe صنایع دفاعی خواهد شد که نقش مهمی را به بازی.
“هند دفاع صادرات در حال رشد است. در دو سال گذشته صادرات ما شده است 17,000 تومان کرور روپیه اما در نظر داشتن خود (Hindustan Aeronautics Limited) ظرفیت در سال پی در پی من می توانم بگویم که تا سال 2024 تومان 35,000 کرور.
من مطمئن هستم در مورد آن” وزیر دفاع گفت: در کارناتاکا ‘Rajyotsava’ رویداد سازمان یافته در هال در اینجا.
وزیر گفت: این گردهمایی که هند cannotremain وابسته به واردات برای مدت طولانی و به شرکت های هندی به خصوص دفاع از بخش عمومی واحد را به بازی amajor pro-نقش فعال در دستیابی به هدف ” را در هند خود پيامبر پیش بینی شده توسط نخست وزیر نارندرا.
“ما نمی خواهیم برای دیدن هند به عنوان یک واردات کشور است. در عوض بر اساس قدرت خود را, من می گویند که هند است که مطمئن شوید که برای تبدیل شدن به یک صادرکننده کشور است.
هیچ کس نمی تواند او را متوقف کند و,” سینگ گفت. در این راستا او مورد ستایش قرار داد هال برای بودن در میان کسانی که در دفاع از بخش عمومی واحد که عملکرد در عملیات و امور مالی بسیار عالی بود. “در ماه مارس سال 2019 این شرکت گردش مالی شد Rs 19,705 کرور و هال به سهامداران 198 درصد سالم سود سهام,” او گفت:.
سینگ بود و همه ستایش ها برای Kambala دونده Srinivas Gowda را به محل موردتوجه وتماشای عموم پوشش 100 متر در 9.55 ثانیه در یک سنتی رویداد ورزشی برگزار شد در Aikala نزدیکی Moodbidri در کارناتاکا به تازگی.
Kambala سالانه مسابقه که در آن مردم با حداکثر سرعت دویدن 142m از طریق مزارع برنج با بوفالو. او گفت: وجود دارد بسیاری از استعدادهای پنهان در هند که نیاز به بیرون آورده شود و هال ایفای نقش کرده است در کشف آنها و ارائه آنها را به یک پلت فرم به رشد و رونق. وزیر همچنین به یاد می آورد یاد personalitiesborn در کارناتاکا حق از Hindustani classical singersGangubai احمقانه, Bhimsen Joshi, 12th قرن اجتماعی reformerBasaveshwara و فیلد مارشال K M Cariappa. جو در کارناتاکا مساعد برای علم andtechnology ارائه شده است که پایه ای برای هال به itsheadquarters در اینجا در بنگلور او اشاره کرد. (PTI)

مقاله قبلیNavjot سینگ Sidhu دیدار سونیا, Priyanka

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>