سرخپوستان را به جای حضور در این رویداد ورزشی از تعطیلات با خانواده: بررسی

بمبئی: با یک سری از رویدادهای ورزشی مهم در حال وقوع در سراسر جهان در این سال یک بررسی نشان داده است که 80 درصد از طرفداران ترجیح می دهند برای سفر به حمایت از تیم خود را زندگی می کنند از رفتن به یک تعطیلات خانواده.

در سال 2020 وجود دارد 12 شهرهای اروپایی یوفا میزبانی یورو 2020 استرالیا بازی خواهد کرد خانه را به ICC T20 جام جهانی در حالی که ژاپن را با قرار دادن در یک رویداد بین المللی ورزشی عینک.

بررسی های انجام شده توسط Booking.Com نشان داد که 80 درصد از طرفداران ورزش را به جای سفر به تماشای تیم خود را زندگی می کنند در سال 2020 از رفتن به یک تعطیلات خانواده.

این مطالعه به سفارش Booking.Com و به طور مستقل انجام شده در میان 19,392 طرفداران ورزش از 18 سال یا بالاتر در بیش از 29 بازارها از جمله هند, استرالیا, آلمان, فرانسه, اسپانیا, ایتالیا, ژاپن, چین, اندونزی, قربانیان کلمبیا و روسیه در میان دیگران است.

این نظرسنجی همچنین گفت که وقتی که می آید به اولویت های زندگی, برنامه ریزی و رزرو ورزشی, سفر در لیست بالا با 67 درصد از طرفداران ورزش صرفه جویی در پول به خصوص برای سفر خود را به تماشای تیم یا ورزشکار مورد علاقه بازی.

بیش از 77 درصد از این دیدگاه که آنها مایل به صرف کمتر در شریک زندگی خود را و یا کودک هدیه تولد از سفر به یک رویداد بزرگ ورزشی به آن اضافه شده است.

این نظرسنجی همچنین نشان داد که 77 درصد از طرفداران ورزش علاقه مند به سفر به یک رویداد ورزشی و بنابراین به عنوان نه به دست در یک لحظه تاریخی در حالی که 81 درصد گفت: آنها می خواهند به تجربه زندگی در محیط ورزشگاه. (سازمان)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>