سرخپوستان در H-1B با ما متولد بچه ها احساس بودن سمت چپ, درخواست برای کمک به

واشنگتن : بسیاری از سرخپوستان عمدتا در H-1B ویزا باید گفت که آنها احساس می کنید که در سمت چپ خود را به عنوان ما متولد کودکان فاقد شرایط لازم برای سفر به هند به دلیل محدودیت در جای خود قرار داده شده توسط دولت هند در نظر coronavirus بیماری همه گیر.
این Vande بهارات ماموریت راه اندازی شد در ماه گذشته توسط دولت هند بزرگترین-همیشه ورزش برای بازگرداندن اتباع خود رشته در خارج از کشور با توجه به کروناویروس مستند. بیش 1.07 لاخ مردم تا کنون بازگشت به کشور تحت برنامه است.
Anguraj Kailasam که در حال حاضر از وضعیت در ایالات متحده به عنوان ویزای کار تمام شده است, درخواست دولت هند اجازه می دهد تا افراد زیر سن قانونی از سرخپوستان با ویزا برای سفر در Vande بهارات ماموریت به عنوان به خوبی.
قوانین ایالات متحده انتظار می رود او را به ترک این کشور را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است اما زمان قانون هند نمی خواهد اجازه می دهد او با ما متولد شده است.
“او (دختر) دارای یک ورودی و اورژانس ویزای اما با توجه به زمان سفر از محدودیت های ویزا, ما می توانیم بازگشت به هند از همه ویزاها معلق توسط دولت هند” Anguraj گفت.
“به کنسولگری هند در نظر گرفته شده درخواست من برای مواقع اضطراری ویزا و آنها را تایید آن در هفته گذشته اما حتی با این که من نمی توانم سفر مگر اینکه محدودیت های ویزا آرام هستند برای دسته های اضطراری/ویزای ورود,” او گفت:.
Gopinath Nagarajan گفت که مادرش در کما در هند.
“دکتر گفت که بهتر است من باید وجود داشته باشد بلافاصله به زندگی او در خطر است و او تنفس او روز گذشته گفت:” PTI.
“من برنامه ریزی برای بازدید از هند به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است اما من در آمریکا به دنیا آمد نوزاد از چهار ماه (Prakruthi Gopinath). خودم و همسرم هندي هستند دارندگان گذرنامه,” او گفت:.
Jincy متیو گفت: “ما در یک وضعیت که ما نمی توانیم بخشی از بازگشت پرواز به عنوان کودک من (شش ماه) ندارد ویزای هند و یا در خارج از کشور تابعیت از هند (OCI) کارت. ما یک دلیل معتبر برای پرواز به هند است اما ما نمی توانیم چون ما جزئی کودک نمی تواند به سمت چپ به تنهایی در آمریکا”.
این ویزای دانشجویی از Jincy است به پایان می رسد به زودی.
“من ثبت نام کرده اند با ماموریت سان فرانسیسکو و تلاش برای درخواست ویزای اضطراری برای کودک من اما ماموریت در سان فرانسیسکو است نه پذیرش هر گونه برنامه های کاربردی. ما واقعا در رشته اینجا را با هیچ غذا و پول است.
“شوهر من از دست رفته کار خود را در اطراف مارس در هفته دوم. یک موسسه خیریه کمک به ما برای مواد غذایی, پوشک, در میان دیگران… لطفا به ما کمک به اورژانس ویزا برای کودک من و لطفا کمک برای بازگشت,” Jincy گفت.
رز Merin Pathrose بود که کار در شیکاگو در یک H-1B ویزا خالی او آپارتمان خود را فروخته و مبلمان بسته بندی شده و او را چمدان به حرکت بازگشت به هند با او سه سال برای چه کسی به او گفته بود قادر به گرفتن یک ویزای توریستی.
“من هرگز قادر به درخواست برای OCI پس از ویزای من بود انقضای زودی و با داشتن شش ماه اعتبار از پدر و مادر ویزا یکی از الزامات مورد نیاز برای درخواست OCI” او گفت:.
وجود دارد بسیاری از افراد با شرایط مشابه خواهد بود که در حال اجرا از پول برای زنده ماندن مگر اینکه آنها رسیدن به هند و از سر کار Pathrose گفت.
“من نداشتن بیمه پزشکی هم برای من و یا پسر شما می توانید تصور کنید که چگونه مخاطره آمیز آن را به ماندن در اینجا با این وضعیت,” او گفت:.
“من در یک وضعیت اضطراری” گفت: Sayooj Valsan از سان فرانسیسکو.
گذاشته از کار در ارتفاع-1B ویزا Valsan برنامه ریزی شده بود به حرکت بازگشت به هند در مارس اما با یک ماه نوزاد دختر یک شهروند آمریکایی توسط تولد او قادر به بازگشت سفر خود را به عنوان پدر نمی تواند یک OCI کارت در زمان.
“ما در حال خونریزی عاطفی و مالی در اینجا و با خانواده من آن را بسیار دشوار است برای ادامه اینجا بودن. آیا کسی می تواند به ما کمک کند؟”
آمریکا ویزای کار (L1B) Georgy سباستین تمام شده در مارس 7 و تجدید دادخواست رد شد در آوریل 22.
“به عنوان یک نتیجه, من در قرار تعلیق در انتظار یک حرکت به عقب به شرکت هندی تابعه. من نمی تواند حقوق و دستمزد مزایای پزشکی در میان دیگران در حالی که من در اینجا در ایالات متحده. اگر کسی در خانواده بیمار می افتد با هزینه های اینجا تمام پس انداز ما خواهد بود محو در یک روز” او گفت:.
سباستین است نه ماهه دختر است که ما دارنده گذرنامه معتبر با هند ورود (X1) ویزا.
“تنها راه برای بازگشت به هند برای تماس با ما با ما نوزاد دختر است اگر ما یک OCI کارت بر اساس زمان GOI دستورالعمل. اما ما نمی توانیم درخواست برای یک OCI کارت از آنجا که ما در حال حاضر از وضعیت در ایالات متحده است. حتی در غیر این صورت OCI برنامه را حداقل 60 روز در سان فرانسیسکو.
“کارفرمای من به طور کامل حمایت و می خواهد به بازگشت به هند با این حال ممکن است. حتی دست خود را گره خورده به دلیل موضع دولت هند و آمریکا قوانین” سباستین گفت.
Sandip Barui و همسرش هر دو شهروند هندی و نوزاد خود را در ایالات متحده به دنیا آمد کودک با اورژانس ویزای ورود به هند است.
“ما در حال حرکت به هند به طور دائم به عنوان من باید برای پیوستن به یک کار در هند در ماه جولای. همسر من ویزای منقضی خواهد شد در چند روز.
“من آگاه وجود دارد بازگشت پرواز و من ثبت نام کرده اند با سفارت نیز هست. اما پس فرزند من است نه یک شهروند یا OCI دارنده کارت, ما نمی خواهد بود قادر به سفر حتی اگر ما انتخاب شده توسط سفارت برای بازگشت,” Barui گفت.
ویکتوریا مایکل یک شهروند مالزی, ازدواج به یک شهروند هند در سال گذشته است و در حال حاضر 30 هفته ،
“من می خواهم به بازگشت به شوهر من در پنجاب که من بیکار هستم و هیچ خانواده یا دوستان خود در مالزی به دنبال پس از من در دوران بارداری و نوزاد پس از زایمان است. اما من واجد شرایط برای یک OCI کارت من برای ازدواج کمتر از دو سال,” او گفت: در یک ایمیل از مالزی.
“من واقعا امیدوارم که برای گرفتن ویزا برای سفر به هند و قبل از موعد مقرر (اواسط جولای) در غیر این صورت فرزند من به پایان خواهد رسید تا در یک یتیم خانه به عنوان من نه از نظر مالی پایدار برای مراقبت از کودک در خود” مایکل گفت که او با ارسال ایمیل های بسیاری به ماموریت اما فایده ای نداشت. (سازمان)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>