ایندیانا معافیت مینی موازنه در هواپیمای دوباله با برنده بیش از مینه سوتا

BLOOMINGTON, Ind. — دانشجوی سال اول Trayce جکسون دیویس منجر پنج گلزنان در ارقام دو برابر با 18 امتیاز به رفتن با نه ریباند بلند کردن اجسام ایندیانا به یک 72-67 برنده بیش از مینه سوتا در سیمون Sjkodt مجمع در سالن چهار شنبه, مارس 4.

پشه کوچک (19-11, 9-10 بزرگ ده) جامعی دو بازی از دست دادن خط به نگه داشتن خود را NCAA Tournament امید جامد به عنوان خود را به طور منظم فصل آخر روز شنبه در خانه برابر شماره 24 ویسکانسین.

مرکز Joey Brunk اضافه شده 12 امتیاز و هشت ریباند برای ایندیانا در حالی که ماموران آل دورهام و غارت Phinisee هر حال 11 امتیاز. به جلو جاستین اسمیت سون با 10 امتیاز به عنوان ایندیانا بهبود یافته به 15-3 در خانه.

به جلو دانیل Oturu led مینه سوتا (13-16, 7-12) با 24 امتیاز و 16 ریباند. به جلو گیب Kalscheur اضافه شده 14 امتیاز برای Gophers طلایی.

پس از یک Oturu لیآپ قطع ایندیانا است منجر به 63-59 با 3:38 چپ پشه کوچک رفت و در یک 8-1 اجرا است که شامل داخل سبد از دورهام و Brunk به بالا رفتن 71-60 با 45 ثانیه به سمت چپ.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

ایندیانا رهبری به عنوان بسیاری از 10 امتیاز در نیمه اول رفتن 25-15 در رانندگی لیآپ توسط Devonte سبز. اما روروک مخصوص بچه ها کوچک نمی تواند خود را حفظ حرکت اولیه به عنوان مینه سوتا بسته نیم با ساخت سه نفر از آن چهار نهایی 3-نقطه تلاش است. 3-اشاره گر توسط گارد Payton ویلیس قطع IU منجر به 29-26 سپس 3-اشاره گر توسط اشعیا Ihnen قطع IU منجر به 31-29 با 2:22 چپ در نیمه اول.

پس از یک Oturu putback قطع IU منجر به 32-31 Durham شد و سوت کشید زیر سبد برای پنج دوم نقض اجازه می دهد مینه سوتا یک شانس دیگر برای در اختیار داشتن قبل از پایان نیم. مینه سوتا ساخته شده hoosiers پرداخت که Ihnen دوم 3-اشاره گر نیم با هفت ثانیه به سمت چپ در نیم قرار داده Gophers طلایی تا 34-32 در حاصل کار دو تیم.

مینه سوتا به ثمر رساند نه امتیاز خاموش هفت ایندیانا گردش در نیمه اول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>