کنسولگری هند در هوستون کمک به رشته سرخپوستان نهفته COVID-19 محدودیت

هوستون: به کنسولگری هند در اینجا آمده است برای نجات هزار نفر از رشته سرخپوستان در امریکا در میان بی سابقه وضعیت اضطراری ناشی از جهانی coronavirus همه گیر و حاصل مستند در بسیاری از کشورها است.
ناگهانی لغو پروازهای تجاری به هند و دیگر نقاط جهان پس از COVID-19 همه گیر اتحاد چپ چند, هندی, دانش آموزان, مسافران کسب و کار, خانواده, بازدید کننده در بسیاری از ایالات آمریکا.
در طول این زمان غیر منتظره بحران سرکنسولگری هند در اینجا است که به نظر می رسد پس از هند و دیپلماتیک آمریکا مسائل در آمریکا متحده از آرکانزاس, کلرادو, کانزاس, لوئیزیانا, New Mexico, نبراسکا, اوکلاهما و تگزاس ارائه شده است پشتیبانی و راهنمایی به رشته سرخپوستان مضطرب به خانه به زودی.
“کنسولگری کار کرده است دور ساعت پس از 14 مارس به دلیل وضعیت اضطراری بی سابقه است و به طور فعال در پاسخ به سیل سوالات و ارائه کمک. وجود دارد هیچ تخلیه قصد دارد هند در این نقطه به عنوان برخی بر این باورند. وجود دارد هیچ پروازهای رفتن به هند تا مارس 14 و همه چیز ممکن است بسته به وضعیت”Aseem Mahajan هند سرکنسول در هوستون گفت.
در میان مشکلات مواجه توسط دانشجویان در دانشگاه ها شامل اسکان و مسائل پزشکی.
“هزاران نفر از دانش آموزان در دانشگاه های محلی و بازدید کنندگان رشته در آمریکا همچنان با مشکلات بی شمار مانند فقدان شبانه روزی و مسکن و مسائل پزشکی. برخی از دانش آموزان مجبور به تخلیه خوابگاه کالج و در حال مبارزه برای پیدا کردن غذا و سرپناه به دلیل منابع محدود و بدون پرواز به بازگشت به هند است. پدر و مادر خود هستند به همان اندازه نگران شده اند و به طور مداوم در تماس با کنسولگری برای کمک به,” او گفت:.
Mahajan خواست دانش آموزان را به ماندن مثبت, آرام, در خانه, دنبال, اجتماعی فاصله و محلی مشاوره و تمرکز بر مطالعات خود را به عنوان تمام مدارس را از سر کلاس های آنلاین.
“بسیاری از دانشگاه ها در حال ارائه همه ممکن است کمک به دانش آموزان است. آنها قرار داده شده است در محل اقامت سالن برای هر کسی که مایل به اقامت از طریق ترم. همه اقامت سالن دسترسی به خدمات ناهارخوری و دانشگاه ها امن هستند,” او گفت:.
برخی از سرخپوستان از جمله محققان پروژه مهندسین و دیگران در یک سفر کوتاه به آمریکا برنامه ریزی شده بود به بازگشت و پس از اتمام پروژه اما رشته در حال حاضر در مواجهه با مسائل مربوط به ویزا در حالی که برخی از مراجعه به سن پدر و مادر با از قبل موجود و مسائل مربوط به سلامت داشتن بدترین زمان تهیه داروها به عنوان هند خود را به نسخه کار نمی کند در اینجا” Mahajan گفت.
او گفت: های مختلف خصوصی بدن مانند انجمن آمریکایی پزشکان هندی Orgin در حال ارائه مشاوره پزشکی.
در سطح جهان بیش از 1.5 میلیون نفر آلوده شده اند که تا کنون توسط coronavirus و مرگ و میر می ایستد در حدود 95,000.
ایالات متحده حساب برای نزدیک به 30 درصد از تمام COVID-19 موارد مثبت و بیش از 17 درصد از تمام مرگ و میر.
در ایالات متحده این ویروس تاکنون بیش از 16000 زندگی می کند و بیش از آلوده 460,000 مردم است. (سازمان)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>