هندی, چینی, مقامات برقراری ارتباط بیش از تاخیر در اعطای مجوز به IAF پرواز: چین

پکن: چین روز دوشنبه گفت: هند و مقامات چینی در “ارتباط” بیش از این تاخیر در اعطای مجوز به هند ویژه پرواز حمل لوازم پزشکی به ووهان و به تخلیه بیش از 100 سرخپوستان گیر در شهرستان بدترین تحت تاثیر رمان شیوع کروناویروس که ادعا کرده بیش از 2500 زندگی می کند.

هند اعلام کرده است طرح خود را به ارسال نیروی هوایی هند بزرگترین هواپیمای C-17 Globemaster با تجهیزات پزشکی به چین و به تخلیه باقی مانده سرخپوستان شماره گذاری بیش از 100 از چین coronavirus-آمار هوبئی استان است.

آن نیز ارائه شده برای تخلیه اتباع از کشورهای همسایه بسته به فضای در دسترس است.

“مقامات دو کشور باید حفظ ارتباط و هماهنگی در این زمینه” چینی وزارت امور خارجه گفت: در پاسخ به سوال بیش از تاخیر در اعطای ترخیص کالا از گمرک برای هواپیما.

مختصر پاسخ نگفت که پرواز خواهد شد.

وزارت خارجه چین تازه بیانیه ای پس از این دو کشور قفل شده بودند در یک کلامی تف بیش از این تاخیر برای پرواز خاص از هند را به رشته سرخپوستان صفحه اصلی.

این هواپیما حامل تجهیزات پزشکی به چین برای انجام عمليات امداد به ووهان و همچنین برای تخلیه باقی مانده سرخپوستان.

هندی مقامات زودتر گفت: این پرواز به تعویق افتاد, به عنوان آن را تا به حال دریافت مجوز از دولت چین.

چینی, سخنگوی وزارت امور خارجه Geng Shuang در رسانه های آنلاین جلسه جمعه گذشته هرگونه تاخیر اما ارائه هر گونه دلیلی برای چین نه اعطای مجوز مورد نیاز برای پرواز به ووهان.

روز یکشنبه به سفارت چین در دهلی نو گفت: “طرف چینی همیشه متصل اهمیت زیادی به سلامت و ایمنی از اتباع هند در چین و ارائه کمک و تسهیلات برای بازگشت از شهروندان هند”.

“در حال حاضر اپیدمی وضعیت در هوبئی استان پیچیده است و پیشگیری و کنترل COVID-19 وارد یک مرحله بحرانی. ما به دقت بررسی وضعیت زمین به عنوان پیشگیری کار نیاز دارد. صالح ادارات دو کشور در حال نگه داشتن ارتباط و هماهنگی در این زمینه است. وجود دارد هیچ چیز مانند چین عمدا تاخیر در اعطای اجازه پرواز” آن گفت:.

در ضمن بیش از 100 سرخپوستان در گیر مرکزی چین هوبئی استان شده اند مشتاقانه در انتظار ورود پرواز خاص از هند به تخلیه آنها.

به سفارت هند در پکن به آنها اطلاع داد که این تاخیر به دلیل عدم ترخیص از دولت چین برای هواپیما. هند عمل دو هوایی هند ویژه پروازها به مقصد ووهان در استان هوبئی در کانون COVID-19 اوایل این ماه و تخلیه 647 سرخپوستان و هفت Maldivians.

مرگ و میر در چین رمان coronavirus رفته تا به 2,592 در حالی که تعداد موارد تایید شده افزایش یافته و به بیش از 77,000, مقامات روز دوشنبه گفت:.

هوبئی استان و آن استان ووهان زمین صفر از ویروس در ادامه به تحمل فشار با 149 مرگ در حالی که یک نفر کشته در استان هاینان آن گفت. (سازمان)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>