واشنگتن Feb 12: برجسته هندی-آمریکایی پیشنهاد تغییر نام کا به عنوان همسایه مورد آزار و اذیت اقلیت مذهبی پناهندگان عمل می کنند گفت: این امر ایجاد یک درک درست و دشوار برای به چالش کشیدن.
اظهارات Khanderao Kand مدیر سازمان غیرانتفاعی بنیاد برای هند و هندی مهاجر مطالعات (FIIDS) در آمد و در پی اعتراضات گسترده در سراسر هند برگزار شد در برابر تابعیت متمم قانون (CAA).
این کا را باید به عنوان همسایه مورد آزار و اذیت اقلیت مذهبی پناهندگان عمل Kand گفت: در طول یک پانل بحث در مورد اصلاح قانون تابعیت و abrogation از 370 مقاله در ویرجینیا در حومه واشنگتن دی سی در روز سه شنبه.
نام تجاری کا به عنوان یک پناهنده عمل خواهد ایجاد یک درک درست و دشوار برای به چالش کشیدن خود را برای حریف او گفت:, و اضافه کرد که این نام را مناسب بوده است به عنوان آن را می دهد تابعیت به پناهندگان و دور را ندارد هر کسی شهروندی است.
هند متولد Nissim روبن که دستیار کارگردان آمریکایی یهودی کمیته (AJC) آسیا و اقیانوس آرام موسسه ذکر است که هند به سمت اقدامات اما کوتاه در ساختمان حق ادراک تاکید بر نیاز از هند و خارج از کشور به شرکت در برنامه های آگاهی دهی.
تحلیلگر سیاسی سانت گوپتا در این رویداد سازمان یافته توسط FIIDS — سیاست حمایت و آگاهی فروم برای هند و هندی مهاجر-مسائل مرتبط — گفت: هند در خارج از کشور باید به طور فعال درگیر در فعالیت های سیاسی.
هند متولد تحلیلگر سیاسی و عضو موسس و رئيس جمهور سابق هند و آمریکا کشمیر فروم دکتر ویجی Sazawal گفت که در قانون اساسی که بر اساس آن از کشمیر سه شاخه انجام شد, شده توسط دولت هند در گذشته و از این رو وجود یک سنت است که در هر قضایی بررسی.
یک گلگت-بلتستان فعال سنگه Sering ذکر است که هند نه تنها یک حق مشروع در منطقه بلکه باید در حفاظت از این منطقه از بهره برداری توسط چین تحت چند میلیارد دلاری چین در پاکستان کریدور اقتصادی که بخشی از آن امپراطوری جهان ساختمان چشم انداز از یک کمربند یک مرز ابتکار.
با توجه به کا اعضای هندو سیک, بودایی, Jain پارسی و جوامع مسیحی که از پاکستان و بنگلادش و افغانستان تا 31 دسامبر سال 2014 پس از آزار و اذیت مذهبی وجود دارد را دریافت هندی شهروندی است. (PTI)

مقاله قبلیABB هند کیسه سفارشات تومان ارزش 191 cr

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su