هند تست سری مرتب کردن بر اساس سری شما می خواهید به بازی در و در: جو می سوزد

ملبورن: استرالیا بازکن جو سوختگی است eyeing آزمون برابر هند باید آنها را بعد از این سال به ثبات خود توقف-شروع حرفه ای بین المللی گفت: “شما می خواهید به بازی و انجام به خوبی در” در این نوع از سری.
هند برنامه ریزی شده است به بازی چهار آزمون در استرالیا در ماه دسامبر-ژانویه یک سری که در حال حاضر در شک با توجه به COVID-19 همه گیر که ادعا کرده بیش از 2.5 لاخ زندگی در سراسر جهان است.
“واضح است که آنها کلاس جهانی تیم. من فکر می کنم دو تیم رفتن در هر یک از دیگر بسیار هیجان انگیز خواهد بود و بازیکنان بازی در برابر یکدیگر و همچنین” برنز به خبرنگاران گفت: در یک ویدئو کنفرانس در روز پنج شنبه.
“شما نگاه کنید در رتبه بندی جهانی آنها شماره یک و در حال حاضر ما باید به شماره یک, بنابراین من می دانم که سری خواهد بود و پیش بینی شده توسط هر کس و به عنوان یک بازیکن این است که مرتب کردن بر اساس سری شما می خواهید به بازی در و در.”
با کروناویروس همچنین تهدید T20 جام جهانی کریکت استرالیا تحت استرس های مالی و رفته در هزینه-برش درایو که شامل پایین ایستاده 80 درصد از کارکنان خود را در 20 درصد حقوق و دستمزد.
وجود دارد همچنین گمانه زنی که شفیلد Shield برای 2020-21 خواهد بود محدود به کاهش هزینه ها.
سوختگی, اما, امیدوار, آن را نمی خواهد tinkered با.
“من دوست دارم این واقعیت است که ما باید واقعا قوی کلاس اول سیستم. 10 بازی که در آن شما را به بازی هر دو بار” می سوزد که زده بود توسط یک بیماری خستگی پس از یک فصل بی تفاوت گفت.
“این منجر به جهانی بازیکنان آینده در تست تیم های. شما نمی خواهید برای دیدن که تغییر کرده.
“بدیهی است که این شرایط منحصر به فرد در حال حاضر وجود دارد بسیاری از چیزهایی که به کار را از طریق … بازیکنان در انجمن مشورت است بر کسانی که همه چیز.” (سازمان)
&&&
ورزشی-مهارت های ذهن-ابتکار
MFORE ابتکار برای تقویت ذهن
مهارت های بازیکنان راه اندازی شد
New Delhi, آوریل 7:
MFORE غیر انتفاعی طرح ارائه تهویه ذهن برنامه ها برای رسیدن به اوج عملکرد در ورزش راه اندازی شد, سابق کریکت هند S بادرينات ، همراه با Saravana کومار در روز پنج شنبه.
آن را ارائه می دهد چقرمگی روانی و ذهن آموزش مهارت برای بازیکنان و مربیان و پدر و مادر داوران و تمدید ورزشی اکوسیستم در تمام رشته های ورزشی است.
هدف اصلی از MFORE است برای حذف تداخل ناشی از ذهن و فعال کردن این بازیکن برای انجام به پتانسیل واقعی خود را.
آن را نیز شناسایی نیازهای ورزشی اکوسیستم و تحقق آنها را با برنامه های آموزشی سفارشی است که به نوبه خود به ارمغان می آورد در یک فرهنگ از ذهن مطبوع و ذهن آموزش مهارت های میان ورزش برادری در هند.
برنامه های MFORE خواهد شد کمک به آنها غلبه بر اضطراب و شک به خود و ترس و غیره و رسیدن به اوج عملکرد به طور مداوم. با رها کردن قدرت ذهن خود را MFORE در نظر دارد برای آموزش ورزشکاران برای دریافت از طریق هر سختی و زحمت.
“داشتن تحت تهویه روانی مربیگری در طول روز بازی من می توانم تایید است که آن را می توانید در یک تفاوت مثبت در بازیکنان عملکرد” S بادرينات ، گفت:.
Star Sports 1 تامیل است که برای راه اندازی یک نمایش ‘ذهن کارشناسی ارشد توسط MFORE’ on May 10, جایی که امثال MS Dhoni, Virat Kohli و Ravichandran Ashwin همراه با دیگران به اشتراک گذاری افکار خود را در ذهن مطبوع و ذهن مهارت در ورزش است.
(سازمان)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>