هند تعلیق اکثر ویزاها

دهلی نو Mar 11: هند امروز به حالت تعلیق در تمام ویزاها به جز چند دسته مانند دیپلماتیک و اشتغال تا 15 آوریل در یک پیشنهاد برای جلوگیری از گسترش رمان coronavirus با توجه به بیانیه رسمی است.
دولت نیز “به شدت توصیه می شود” سرخپوستان برای جلوگیری از غیر ضروری سفر به خارج از کشور.
تعلیق را به اثر از 1200 به وقت تهران در مارس 13 در بندر خروج.
تصمیم گرفته شد در جلسه گروهی از وزیران برگزار شد و در اینجا تحت ریاست وزیر بهداشت Harsh Vardhan.
“همه موجود ویزا به جز دیپلماتیک رسمی سازمان ملل متحد/سازمان های بین المللی, اشتغال و پروژه ویزا ایستاده به حالت تعلیق تا 15 مارس سال 2020 است. این را به اثر از 1200GMT در 13 مارس سال 2020 در بندر خروج” بیانیه ای گفت:.
سفر بدون ویزا تسهیلات اعطا شده به خارج از کشور تابعیت از هند (OCI) دارندگان کارت نیز در حالت تعلیق نگه داشته تا 15 آوریل است.
هر تبعه خارجی که قصد سفر به هند برای دلیل قانع کننده ممکن است تماس با نزدیکترین هندی, ماموریت, انتشار, گفت:, و اضافه کرد که تمام تماس های ورودی مسافران از جمله اتباع هند در ورود از و یا داشتن بازدید, چین, ایتالیا, ایران, جمهوری کره و فرانسه و اسپانیا و آلمان پس از 15 فوریه خواهد بود قرنطینه برای یک دوره حداقل 14 روز.
دولت توصیه های ورودی مسافران از جمله اتباع هند برای جلوگیری از غیر ضروری سفر و به آنها گفت که می توان آنها را قرنطینه به مدت حداقل 14 روز در هنگام ورود خود را در هند است.
“اتباع هند هستند به شدت توصیه می شود برای جلوگیری از غیر ضروری سفر به خارج از کشور. در بازگشت آنها, می توان آنها را در معرض قرنطینه به مدت حداقل 14 روز” آن را گفت.
ترافیک بین المللی از طریق مرزهای زمینی خواهد بود محدود به تعیین پست های با قوی غربالگری امکانات.
این اطلاع داده خواهد شد به طور جداگانه توسط وزارت امور آزادی گفت.
ارائه برای تست در درجه اول برای دانش آموزان/مهربان موارد در ایتالیا ساخته می شود و مجموعه برای نمونه به سازمان درآمده است.
کسانی که آزمایش منفی خواهد بود و مجاز به سفر خواهد بود و قرنطینه در هنگام ورود در هند برای 14 روز آزادی مطبوعات گفت.
دومین نشست گروه وزیران با حضور در میان دیگران توسط وزرای Hardeep S پوری (هواپیمایی), S Jaishankar (امور خارجی), Nityananda Rai (موسس خانه) Mansukh Mandaviya (MoS حمل و نقل) و Ashwini کومار Choubey (MoS بهداشت و درمان).
این GoM مورد بحث توصیه های ساخته شده توسط این کمیته از دبیران ریاست کابینه وزیر و زمان آخرین تصمیمات این نسخه اضافه شده است. (PTI)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>