هند-منشاء وزیر Alok Sharma تست شده برای coronavirus در انگلستان

لندن: بریتانیا, هندی-منبع کسب و کار, منشی, Alok شارما تست شده برای رمان coronavirus پس از احساس ناخوشی در فرستا دن جعبه در مجلس عوام.
Sharma, 52, دیده می شد احساس مضطرب و عرق کردن در طول بحث در مورد شرکت های بزرگ به عجز از پرداخت دیون و حکومت لایحه در مجلس در روز چهارشنبه.
“Alok Sharma شروع به احساس ناخوشی که در اتاق ارائه خواندن دوم شرکت عجز از پرداخت دیون و حکومت لایحه” سخنگوی وزیر گفت.
“در خط با هدایت او شده است برای coronavirus و بازگشت به خانه به خود منزوی کردن” این سخنگو گفت.
سایه کسب و کار, وزیر کار را اد میلیبند دیده می شد عبور از وزیر یک لیوان آب به او نگاه مشخصه ناخوشی.
اگر Sharma تست مثبت برای coronavirus هر کسی در نزدیکی عرض دو متر برای بیش از 15 دقیقه را به خود منزوی به مدت دو هفته به عنوان در هر زمان دولت بریتانیا دستورالعمل.
به عنوان یک عضو ارشد کابینه است که به طور منظم در تمام جلسات خود بیماری را بالا می برد و نگرانی بیش از تاثیر مثبت آزمون را در بالای پله از دولت است.
وزیر بود در میان صدها نفر از نمایندگان مجلس دیده می شود صف برای ساعت روز سه شنبه رای خود را در زیر جدید فاصله اجتماعی قوانین مجلس به عنوان بازگشت به تنظیمات فیزیکی پس از یک هیبرید نسخه که شامل کنترل از راه دور حضور نمایندگان مجلس از طریق صفحه نمایش راه اندازی در اتاق.
شارما بیماری تجدید نگرانی های ابراز شده توسط تعدادی از نمایندگان مجلس بیش از بازگشت فیزیکی رای گیری پس از رای گیری دیجیتال قطع شد.
در حالی که تنها تعداد محدودی از نمایندگان مجلس مجاز به نشستن در اتاق عوام در هر نقطه ای داده می شود رهبر عوام یعقوب ریس-the lean lab مقرر کرده بود بازگشت همه نمایندگان مجلس به کاخ وست مینستر در مرکز لندن.
او در مواجهه واکنش از همه طرف از خانه بیش از تصمیم به رها دیجیتال گزینه های رای گیری از جمله از نمایندگان مجلس با شرایط بهداشتی است که قادر به شرکت در جلسات است.
لیزا Nandy, کار, هندی-منشاء سایه وزیر امور خارجه بود در میان کسانی که ابراز نگرانی زیر شارما بیماری است.
“دولت متوقف شد و نمایندگان مجلس از کار از خانه و از ما خواست به بازگشت به یک ساختمان که در آن اجتماعی فاصله غیر ممکن است. نمایندگان مجلس در حال سفر خانه به هر بخشی از کشور امشب. بی پروا نمی کند و حتی شروع به توصیف آن است.”
بسیاری از نمایندگان مجلس تا به حال ارسال شده تصاویر در رسانه های اجتماعی از snaking صف سراسر پارلمان مجتمع در روز سه شنبه به عنوان آنها به انتظارنشسته بودند تا رای خود را در حالی که تلاش برای حفظ این شرط دو متر فاصله برای جلوگیری از انتقال ویروس کشنده.
یک مجلس عوام سخنگو گفت: “این خانه را اولویت این است که به اطمینان حاصل شود که کسانی که در املاک و امن هستند در حالی که کسب و کار تسهیل می شود.
“ما از نزدیک دنبال راهنمایی از PHE (بهداشت عمومی انگلستان) در عمل به دنبال مورد مشکوک به Covid در سایت از جمله تمیز کردن اضافی. ما ارزیابی ریسک به تشریح اقدامات ما در حال حاضر در محل قرار داده برای کاهش خطر انتقال در مجلس.” (سازمان)

مقاله قبلیگاندی مجسمه تخریب در آمریکا و سفارت هند ثبت شکایت

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>