هند به شدت به عنوان یک رهبر در مبارزه با کروناویروس می گوید کنگره

واشنگتن ممکن است 1: هند به شدت به عنوان یک رهبر در مبارزه با کروناویروس نفوذ آمریکا مجلس گفت: پنج شنبه, کف, دهلی نو برای ارائه ما با منابع حیاتی از قبیل مقادیر انبوه از هیدروکسی کلروکین.
“جمهوری هند است و یکی از نزدیک ترین و مهم ترین متحدان و رابطه ما همیشه لذت می برد از حمایت هر دو حزب در واشنگتن, D. C.. من هستم و خدا را شکر که هند به شدت به عنوان یک رهبر در مبارزه با کروناویروس و خوشحالم که ویژه ما همکاری قوی باقی می ماند در طول این بیماری همه گیر” کنگره جورج برگزاری روسای کنگره حزبی در هند و هندی-آمریکایی ها گفت.
در بیانیه ای با نفوذ جمهوریخواه مجلس از کارولینای شمالی همچنین با قدردانی از نقش بودن بازی های برگزار شده توسط, هندی-آمریکایی و سازمان های غیر انتفاعی و سازمان های جامعه در گیر با اتکا به کار در ایالات متحده است.
“آمریکا در خاک Sewa بین المللی (هند-خدمات مبتنی بر سازمان) مشغول به کار خستگی ناپذیر برای اهدای ماسک ارائه وعده های غذایی به اولین پاسخ دهندگان و اطمینان از جمعیت های آسیب پذیر دسترسی به غذا و دارو در سراسر کشور” برگزاری گفت.
Sewa نیز پشتیبانی سیستم های میزبانی آموزنده کنفرانس تلفنی در حالی که هند و آمریکا هتلداران را به شدت و اهدا مسکن موقت برای دانشجویان بین المللی در ایالات متحده او اضافه شده است.
برگزاری گفت: دولت هند شده است سخت در محل کار خود را در هر دو کشور و در ایالات متحده برای کمک به جامعه بین المللی در مبارزه با COVID-19. “این شگفت انگیز است برای دیدن چگونه یکی از ما نزدیک ترین و مهم ترین شرکای تجاری می تواند چنین تاثیر در کشور ما از نزدیک به ده هزار مایل دور,” او گفت:.
هم هند و آمریکا دولت شده اند قادر به شناسایی اقدامات لازم برای سوق دادن ما به جلو در مبارزه با این بیماری همه گیر برگزاری گفت.
هند نشان داده است که آنها متعهد به نگه داشتن کلید تامین و لجستیک زنجیره باز دارویی و پزشکی محصولات – بهره هر دو ایالات متحده و هند را در خود منطقه ای و همسایگان او اضافه شده است.
“در اوایل ماه آوریل نخست وزیر نارندرا) مودی و رئیس جمهور تهمت مشغول به کار با هم برای غلبه بر چالش هایی که تجارت بین المللی چهره در میان ملی مستندات. پس از آن هند را فراهم کرده است که ایالات متحده با منابع حیاتی از قبیل مقادیر انبوه از هیدروکسی کلروکین گفت:” جمهوریخواه مجلس.
رعایت که آمریکا و هند مشارکت نیز به طور مستقیم تحت تاثیر زندگی بسیاری از آمریکایی ها گفت: همانطور که از آوریل 16th, بیش از 1500 نفر از شهروندان آمریکایی را به خانه بازگشت به ایالات متحده از هند به لطف تسهیل هندی مقامات.
“این جمله افتخارات من را ببینید که حس جامعه جایگزین مرزها و فرهنگ ها در طول زمان از بین المللی بحران” برگزاری گفت. (PTI)

مقاله قبلیچند ما شرکت های هواپیمایی را به صورت اجباری برای مسافران, خدمه,

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>