هند بیش از 500 mn کاربران فعال اینترنت, 14% از 5-11 سال: IAMAI

دهلی نو: حدود 71 میلیون کودک در سن بین 5-11 سال در هند دسترسی به اینترنت بر روی دستگاه های خود و اعضای خانواده تشکیل حدود 14 درصد از کشور را فعال کاربر اینترنت پایه بیش از 500 میلیون, با توجه به اینترنت و موبایل, انجمن هند (IAMAI).

با توجه به IAMAI را ‘دیجیتال در هند گزارش هند تا به حال 504 میلیون کاربران اینترنت فعال که به سیستم وارد شده بر روی وب در حداقل یک بار در طی یک ماه در پایان ماه نوامبر 2019.

“از اینترنت به طور کلی جمعیت 433 میلیون نفر از آنها از سن 12 سال و بالاتر و 71 میلیون نفر در رده سنی 5-11 سال که دسترسی به اینترنت بر روی دستگاه از اعضای خانواده” به آن اضافه شده است.

داده شده است سرپرستی توسط Nielsen بر اساس داده های IRS.

در این گزارش اشاره کرد که نزدیک به 70 درصد از اینترنت فعال جمعیت در هند روزانه کاربران با نه نفر از 10 کاربران اینترنت در شهری هند دسترسی به اینترنت حداقل یک بار در هفته.

در مناطق روستایی هند تعداد دسترسی به اینترنت روزانه رشد کرده بود 30 میلیون دلار از مارس 2019 آن اضافه شده است.

جالب است که نزدیک به یک سوم از کاربران دسترسی به اینترنت برای بیش از یک ساعت ” در روزهای یکشنبه/تعطیلات در مقابل یک روز عادی کار.

زمان صرف شده در اینترنت همچنان بالاتر در شهری هند در مقایسه با مناطق روستایی کشور است.

بر اساس این گزارش 26 میلیون زن جدید کاربران اینترنت اضافه شد در نوامبر سال 2019. این افزایش از 21 درصد بالاتر از 9 درصد افزایش دیده می شود در تعدادی از کاربران جدید (نر).

“در حالی که بسیاری از کاربران اینترنت در مناطق روستایی هند است که بیش از دو برابر نسبت به زن کاربران اینترنت استفاده از اینترنت در میان زنان در حال رشد است سریع کلیپ” آن را گفت. (سازمان)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>