هند آموخته است به قبول ورزشکاران زن اما هنوز یک راه طولانی برای رفتن: Sania

دهلی نو: مسیر شکستن تنیس آس Sania Mirza طول می کشد افتخار در این واقعیت است که بسیاری از هند ورزشی ستارگان خارج کریکت زنان هستند حتی اگر او معتقد است که آن را به چند نسل قبل از اینکه یک ورزشکار دیده می شود به عنوان یک انتخاب شغلی در کشور است.
برنده شش گرند اسلم عناوین صحبت در طیف وسیعی از مسائل از جمله نقش والدين و نگرش مربيان نسبت به زنان بازیکنان در طول یک وبینار برگزار شده توسط, همه, هند, انجمن تنیس و ورزشی اقتدار هند (SAI).
“من واقعا افتخار در این واقعیت است که در خارج کریکت بزرگترین ستاره های ورزشی زنان هستند ورزشکاران است. اگر شما نگاه کنید به مجلات و بیلبوردها شما در پیدا کردن زنان ستاره های ورزشی. که یک گام بزرگ است, من می دانم که چگونه مشکل آن این است که به دنبال یک ورزش زن بودن” Sania گفت.
“این یک سیگنال است که همه چیز تغییر کرده اما ما مایل به رفتن قبل از اینکه ما رسیدن به نقطه ای که در آن زمانی که دختران میدارد دستکش بوکس یا یک بدمینتون راکت و یا می گوید:” من می خواهم به یک کشتی گیر ” آن است نه از عادی باید آن را تبدیل به پیشرفت طبیعی.”
وقتی پرسیده شد که چرا دختران تمایل به ترک تنیس هنگامی که از رسیدن به سن 15 یا 16, Sania گفت: وجود مسائل فرهنگی.
“ورزش در این طرف دنیا نمی آید به طور طبیعی به پدر و مادر است. آنها می خواهند دختران خود را به پزشکان و وکلا و معلمان اما نه ورزشکار. همه چیز تغییر کرده در گذشته 20-25 سال از من شروع به بازی تنیس, اما هنوز هم وجود دارد راه طولانی برای رفتن” او گفت:.
هند دارای تعداد زیادی از زنان پیشگام ورزشکاران که به دست آورد به طور قابل توجهی در صحنه جهانی است.
المپیک مدال برنده shuttlers P V Sindhu و ساینا Nehwal شش بار قهرمان جهان بوکسور M C Mary Kom, آسیایی, بازی, قهرمان, کشتی گیر Vinesh Phogat و قهرمان سابق جهان وزنه بردار Mirabai Chanu در میان بسیاری ساخت امواج در سطح جهان به طور مداوم.
اما Sania مشخص شده بسیاری از چالش های زنان ورزشکاران چهره.
“هنجارهای خاصی مشخص شده برای دختران. حتی پس از من تا به حال به دست آورد همه چیز من خواسته بودن که من هستم رفتن به یک کودک به عنوان اگر تا زمانی که من یک کودک زندگی من خواهد بود نه کامل.
“وجود دارد عمیق تر مسائل فرهنگی تعبیه شده در ایالات متحده و آن را به چند نسل برای خلاص شدن از این مسائل است.”
در پاسخ به Suresh Sonchalam مدیر AITA مربی آموزش برنامه Sania گفت که او در مواجه با بسیاری از موانع در زندگی حرفه ای او اما پشتیبانی قوی از پدر و مادر خود را به اثبات رسانده کلیدی در موفقیت او سفر است.
“آنچه ما انجام شد در برابر هنجار شده است. من شروع به بازی در سن شش سالگی و در آن زمان یک دختر چیدن راکت و خواب از بازی ویمبلدون شد و خندید.
“ورود kya kahenge (چه خواهد شد و مردم می گویند) را کشته است خواب بیشتر از هر چیز دیگری. من خوش شانس بود به دنیا آمد به پدر و مادر که نمی مراقبت در مورد آن.”
سانیا همچنین توصیه می شود که مربیان باید معقول تر زمانی که آنها در قطار دختر بازیکنان.
“مربیگری دختران بیشتر است سختتر است. در سن 13-14 آنها هنوز در حال کشف آنها چه کسانی هستند. وجود دارد تغییرات اتفاق می افتد در بدن است. وجود تغییرات هورمونی است که اتفاق می افتد در سراسر زندگی خود را.”
33 ساله نیز توصیه مربیان برای قرار دادن فشار بر روی بازیکنان جوان گفت: مهم این است که به اعتصاب تعادل بین تشویق و قرار دادن آنها تحت پمپ.
“راز موفقیت این است که رقابت است. من همیشه تهاجمی ذهن نیست با از دست دادن چند بازی و یا اشتباه در تاریخ junior سطح. اهداف بزرگتر شد. پدر و مادر من هرگز به من گفت بعد از من از دست رفته یک بازی آنها چرا من قرار نیست که توپ داخل.”
سانیا گفت که به او کمک کرد تا در مرحله بزرگ است.
“این باور است که شما می توانید بهترین است. زمانی که من به رقابت در برابر سرنا ویلیامز از آن به من اعتماد به نفس را افزایش می دهد.
“زمانی که من برنده دور اول در استرالیا باز من خوشحال اما متعجب نمی کند. من احساس کردم که من متعلق وجود دارد,” او اظهار داشت. (سازمان)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>