هند دور از اوج خیلی بهتر می چرخاند در COVID-19 مبارزه از دیگر ملل: دولت

دهلی نو: هند دور از اوج COVID-19 گسترش آن اقدامات پیشگیرانه بوده است “بسیار موثر” قرار دادن آن در موقعیت بسیار بهتری در مقایسه با کشورهای دیگر این مرکز گفت: حتی به عنوان مورد تعداد مرگ و میر همچنان کوه.

پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی در COVID-19 وضعیت مشترک وزیر در وزارت بهداشت Lav Agarwal گفت: این اشتباه است که فقط در تعداد کل موارد و دولت است که هند هفتم بیشترین تعداد از موارد به عنوان جمعیت کشور نیز باید به حساب گرفته شود.

در مورد 14 کشور با تجمعی جمعیت تقریبا برابر است که از هند گزارش کرده اند 55.2 برابر بیشتر COVID-19 مرگ و میر, او گفت:.

“ما COVID-19 مرگ و میر 2.82 درصد و در میان بالاترین در جهان در مقایسه با جهانی مرگ و میر 6.13 درصد بوده است. ما شده اند قادر به رسیدن به این دلیل به موقع شناسایی موارد و مناسب بالینی مدیریت” Agarwal گفت.

او همچنین گفت که هند COVID-19 مورد مرگ و میر در هر لاخ جمعیت است 0.41 درصد در برابر 4.9 درصد در سطح جهان است که آن هم در میان بالاترین در جهان است.

یکی در هر دو COVID-19 مرگ و میر در هند شده است از شهروندان ارشد که تشکیل 10 درصد از کل جمعیت در حالی که 73 درصد از COVID-19 مرگ و میر در کشور هستند و از مردم و با هدایت او گفت:.

آن را ضروری است که در معرض خطر مردم را مورد نیاز اقدامات پیشگیرانه و نیز اقدام به موقع و بر اساس توصیه های پزشکی در مورد آنها تجربه COVID-19 علائم Agarwal گفت.

“ما درخواست ما در معرض خطر جمعیت به ماندن در خانه. آنها ممکن است اتخاذ فعالیت های مختلف به استفاده از زمان خود مولد در خانه و اقامت مناسب,” او گفت:.

“در ‘باز کردن 1’ وضعیت ما باید به دنبال COVID-رفتار مناسب برای زندگی با این ویروس با در نظر گرفتن اقدامات کافی,” Agarwal گفت.

پرسید: اگر هند وارد جامعه انتقال فاز شورای تحقیقات پزشکی هند دانشمند Nivedita گوپتا که او نیز در حال حاضر در این جلسه گفت: “به جای استفاده از کلمه جامعه و انتقال آن مهم است به درک میزان گسترش این بیماری و ما کجا ایستاده در مقایسه با کشورهای دیگر است.”

ICMR در حال انجام یک sero-بررسی برای ارزیابی میزان گسترش COVID-19 و تقریبا 34000 نفر در حال آزمایش به عنوان بخشی از آن است. نتایج خواهد شد در حوزه عمومی تا پایان این هفته یا اوایل هفته آینده, او گفت:.

وقتی پرسیده شد که اوج خواهد رسید گوپتا گفت: “ما بسیار دور از اوج. ما اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از این بیماری بسیار موثر هستند و بهتر است که ما قرار است در مقایسه با کشورهای دیگر است. شما را به دیدن داده ها در یک هفته.”

این ICMR رسمی گفت: 1.20 لاخ نمونه در حال آزمایش برای COVID-19 به طور متوسط در هر روز و در حال حاضر وجود دارد 476 دولت و 205 خصوصی آزمایشگاه تست برای ویروس.

پاسخ به یک سوال در او نیز وجود دارد گفت: هیچ گزارش دهی COVID-19 مرگ و میر در هند و ایالات متحده انجام شد علیت ارزیابی و نسبت دادن علت مرگ درآمده است.

رمان coronavirus مرگ و میر افزایش به 5,598 در هند روز سه شنبه با 204 بیشتر مرگ و میر در حالی که 8,171 موارد جدید در زمان تعدادی از عفونت ها به بیش از 1.98 لاخ وزارت بهداشت گفت.

فعال موارد از بیماری کروناویروس (COVID-19) با صعود به 97,581 و به عنوان بسیاری از 95,526 مردم بهبود یافته اند و یک بیمار به مهاجرت با توجه به داده ها.

در اطراف 48.07 درصد بیماران بهبود یافته اند تا کنون یک مقام وزارت گفت. (سازمان)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>