هند, چین, حرکت توپخانه و اسلحه و وسایل نقلیه جنگی به پایگاه های خود در Ladakh

IAF نگه می دارد و سخت نظارت هوایی

NEW DELHI, مارس 31: هندی و چینی ارتش در حال حرکت بودند در تجهیزات سنگین و سلاح از جمله توپخانه و اسلحه و وسایل جنگی خود را به عقب پایگاه های نزدیک به مناطق مورد مناقشه در شرق لاداخ به عنوان دو ارتش باقی ماند و درگیر در یک بن بست تلخ همراه مشکل مرزی برای بیش از 25 روز منابع نظامی گفت: امروز.
افزایش قابلیت رزمی توسط دو ارتش در منطقه آمد و حتی به عنوان دو کشور ادامه داد: تلاش خود را برای حل و فصل اختلاف از طریق مذاکرات در نظامی و دیپلماتیک سطح.
ارتش چین شده است به تدریج ramping تا آن ذخایر استراتژیک در عقب آن پایگاه در نزدیکی خط کنترل واقعی در شرق لاداخ با عجله در توپخانه و اسلحه و پیاده نظام مبارزه با وسایل نقلیه سنگین و تجهیزات نظامی این منابع گفت.
ارتش هند نیز در حال حرکت اضافی نیروهای نظامی و همچنین تجهیزات و سلاح های مانند توپخانه و اسلحه به شدت مطابقت به چینی ساخت آنها گفت:, و اضافه کرد که هند نمی خواهد خرد شدن تا وضعیت موجود است که ترمیم در Pangong Tso, Galwan دره و تعدادی از مناطق دیگر.
نیروی هوایی هند حفظ شده است سخت نظارت هوایی در منطقه مورد مناقشه.
قابل ملاحظه تعدادی از پرسنل ارتش وارد شده به هند از طرف بالفعل مرز در اوایل این ماه شده اند و کمپینگ در Pangong Tso و Galwan ولی پس از آن. ارتش هند به شدت اعتراض به تجاوزات توسط چینی ها و نیروهای خود خواستار خروج فوری برای بازگرداندن صلح و آرامش در منطقه است.
ارتش چین ramped تا حضور خود را در Demchok و Daulat التماس Oldie بیش از حد — دو مناطق حساس با سابقه درگیری مربوط به دو طرف.
ارتش چین است را به یاد مستقر کرده اند در حدود 2500 سرباز در Pangong Tso و Galwan ولی علاوه بر این به تدریج افزایش موقت زیرساخت ها و سلاح. وجود دارد هیچ رقم رسمی در مورد اعداد.
منابع گفت: تصاویر ماهواره ای دستگیر کرده اند قابل توجه ramping تا دفاع زیرساخت های چین در کنار آن از بالفعل مرزی از جمله فعالیت های ساخت و ساز در یک نظامی هوایی در حدود 180 کیلومتر از Pangong Tso منطقه است.
ارزیابی توسط ارتش هند است که این تجمع با هدف اعمال فشار بر هند است.
“ما به خوبی آگاه چینی شگرد. ارتش هند است که شرکت در آن ایستاده است که ما در حال رفتن به قبول چیزی کمتر از ترمیم وضعیت موجود در منطقه گفت:” یک مقام ارشد نظامی رسمی.
وزیر دفاع Rajnath Singh دیروز گفته بود مذاکرات دو جانبه شدند در نظامی و دیپلماتیک سطوح با چین برای حل و فصل این ردیف است.
ماشه برای رو کردن چین بود سفت مخالفت هند تخمگذار کلید جاده در انگشت اطراف Pangong Tso دریاچه علاوه بر ساخت و ساز از دیگر جاده اتصال Darbuk-Shayok-Daulat التماس Oldie جاده در Galwan دره.
این منابع گفت: چین نیز تخمگذار یک جاده در این منطقه انگشت است که قابل قبول نیست به هند است.
منابع نظامی می گوید: از جمله تقویت نیروهای وسایل نقلیه و توپخانه و اسلحه فرستاده شد به شرق لاداخ توسط ارتش هند به ساحل تا حضور خود را در مناطق که در آن سربازان چینی بودند با توسل به تهاجمی ذکراست.
وضعیت در شرق لاداخ رو به وخامت گذاشته و پس از حدود 250 چینی و هندی سربازان درگیر در خشونت آمیز چهره در شب مه 5 که ریخته را به روز بعد قبل از اینکه دو طرف توافق کردند که به “خلاص”.
این بن بست ادامه داد.
این حادثه در Pangong Tso شد و پس از یک حادثه مشابه در شمال هند در مارس 9.
نیروهای نظامی هند و چین مشغول شد و در 73 روز ایستاده در Doklam tri-تقاطع در سال 2017 که حتی باعث ترس از یک جنگ بین دو هسته ای همسایه است.
هند و چین مرز اختلاف را پوشش می دهد 3,488-متر-طولانی لاک. چین ادعا می کند آروناچال پرادش به عنوان بخشی از جنوب تبت در حالی که هند و مسابقات آن است.
هر دو طرف شده است تصریح می کند که در انتظار قطعنامه نهایی از مرز موضوع لازم است برای حفظ صلح و آرامش در مناطق مرزی. (PTI)

قبلی ماده16 زنان باردار در میان 90 آزمون +ve در کشمیر
مقاله بعدیبیشتر بوروکرات های بالا در میان 86 اطلاعات تماس تاج +ve IAS افسر فرستاده برای قرنطینه

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود مقاله رایگان