هند-چین د-تشدید

Harsha کاکر
ویژه نمایندگان (SR) به مرز ایران برای هند و چین agnew و وانگ یی صحبت در 05 ژوئیه و آغاز مراحل را برای د-تشدید. این مراحل را در ذهن مجسم هر دو طرف عقب سنگ فاصله ایجاد یک منطقه حائل برای جلوگیری از هر گونه برخورد فیزیکی نیروهای نظامی در حالی که تعلیق فعالیت گشت به طور موقت. هند همچنان به حفظ و تطبیق نیروی سطوح ، کمبود اعتماد خواهد برآمدگی همه بحث بین دو ملت. ارسال مذاکرات جلو و عقب شروع در برخی از مناطق که طبق توافق در حال نظارت. منطقه حائل است انتظار می رود به عنوان یک اقدام موقت قبل از تکمیل de-تشدید. آن را ممکن است ماه قبل از حالت عادی ترمیم در طول لاک و نیروهای recommence خود فعالیت گشت.
شده اند وجود دارد دیدگاه های مطرح شده در رسانه ها و محافل که اگر Doval-وانگ مذاکرات برگزار شده بود پیش از این حادثه در Galwan می تواند اجتناب شده است. استراتژیک, سیاسی, مذاکرات آغاز زمانی که راههای دیگر خسته هستند و یا به نظر می رسد متوقف شده است. هر دو مناسبت سیاسی, اتصال, ارسال, از, حادثه در Galwan و زمان SR مذاکرات بودند آغاز شده توسط چین احتمالا به دلیل هند به نظر می رسد به حفاری در آن ،
هند تا به حال همچنان به اصرار دارند که مداوم سطح مذاکرات بین دو ارشد ارتش رهبران و ساز و کار برای مشاوره و هماهنگی در هند-چین مرز امور بودند و کانال های مناسب. این انتقال که هند را در نظر نمی Ladakh نفوذ به یک تهدید عمده و نظامی آماده برای هر چینی misadventures.
چین که شکست توافق نامه های موجود آغاز بحران و پس از آن پذیرفته شده به بحث در مورد د-تشدید ضمنی است که یا آن را به حال دست خود اهداف استراتژیک یا متوجه باشند که تشدید بیشتر خواهد بود غیرسازنده است. آن را رسیدن به تعجب در مراحل اولیه اما سریع ضد استقرار مطابق با نیروی سطوح مانع از نفوذ بیشتر. چین آگاه است که اگر آن خواسته به تشدید فراتر از سطح فعلی این امر نیاز به مراتب بیشتر از نیروهای در حال حاضر مستقر شده اند.
آب و هوا در Ladakh بعید است که باقی می ماند مساعد برای حفظ نیروی بزرگ سطح پست چند ماه. تصمیم برای ساخت و ساز از سربازان زیستگاه برای زمستان و همچنین از وسایل اضافی با توجه به زمستان اختلال خواهد و باید زود است. این است که مشترک برای هر دو طرف. چینی استقرار در Galwan دره نیز در خطر شسته و با افزایش جریان آب در رودخانه, فوتی و فوری چین برای تجدید نظر در گزینه های خود را.
در حالی که مذاکرات در سطوح مختلف ادامه خواهد یافت نهایی مرمت این وضعیت به قبل از مارس سال 2020 سطح است که هنوز هم برخی از راه دور. تصمیم به ایجاد مناطق بافر است که تنها به طور موقت گام برای مهار درگیری های خشونت آمیز. ادامه آن خواهد بود تعیین کننده چه مدت چین خواسته برای حفظ نیروهای اضافی.
نصب جهانی فشار و سازمان ملل متحد علیه چینی توهین آمیز اقدامات می تواند به آنها فهماند که اقدام علیه یک دشمن ممکن است باز کردن درب برای تهدید های متعدد از جمله از ناو هواپیما گروه در مجاورت خود را. آن از دست دادن حمایت های جهانی نشان داد که جهان تمایلی به قبول چینی اقدامات آن است که آیا آن wolf warrior دیپلماسی تهدید اقتصادی و یا نظامی اجبار. تغییر جهانی سناریو می تواند منجر به چینی ها دوباره گزینه های تقویت فشار راه اندازی شده توسط داعش برای فشار به جلو خود را ادعا می کند.
هندی اقتصادی اقدامات و تغییر مواضع خود در یک سیاست چین برای اولین بار بود شاخص که هند را برگزاری آن در زمین و نه تعظیم پایین به فشار. نظرات از سخنگویان حزب حاکم در هند با توجه به عکاسی چانه به عنوان بخشی از لاداخ تقویت هندی ایستاده است. سفر نخست وزیر هند به لاداخ شد یک پیام است که می تواند نیز نمی توان نادیده گرفت. این دیدار ممکن است نمادین اما کلمات او بودند با هدف انتقال یک پیام قوی.
او اظهار داشت: ‘سن از توسعه طلبی است و بیش از این سن از توسعه است. تاریخ گواه است که توسعه نیروهای هر دو را از دست داده و یا مجبور شدند به نوبه خود.’ این بود که به طور مستقیم با هدف چین و آن را مجبور به پاسخگویی در انجمن های متعدد. او اشاره ای به شجاعت از سرباز بود برای انتقال است که اسطوره PLA شده بود به قطعات ریز دمیده توسط دگروال Santosh ببو و سربازان خود را. هند تا به حال هیچ تمایل به جلو و عقب یا اجازه چین برای به دست آوردن یک مزیت استراتژیک.
این واقعیت که دولت به دنبال تعامل در سطح سیاسی بود که بر اساس اعتماد است که به دولت تحمیل شده بر آن نیروهای مسلح که متقاعد سیاست که وضعیت در Ladakh تحت کنترل و آن را آماده مسافت های طولانی است.
پس از شروع حمله ارتش اتحاد همسان چینی استقرار قدرت برای قدرت است. آن هرگز اجازه دهید آنها را به دست آوردن دست بالا. تلاش چین برای فشار به جلو مسدود شد. خشونت در Galwan نمایش داده درنده خویی, doggedness و تمایل هند سرباز به نگه داشتن در تمام هزینه. هند اعلام آن تلفات نشان داد که آن را با افتخار از عزم نمایش داده شده توسط خود سربازان و هرگز اجازه چین برای به دست آوردن دست بالا.
ارتش را ارزیابی چینی ماندن در قدرت ممکن است تبانی با پاکستان و گزینه های که پاکستان می تواند بهره برداری فعلی سناریو. آن حرکت رو به جلو از نیروهای نظامی برای مقابله با چینی ها در Ladakh تا به حال نه تضعیف آن در هر جبهه و نه کاهش نیروهای ضروری برای کنترل تروریسم در دره و نفوذ در طول LoC.
دولت قابل درک است که ارتش هند می تواند موضع سفت و نه دست و پنجه نرم تحت چینی ممکن است. این ایمان ساخته شده دولت در ادامه موجود از کانال های ارتباطی و به دنبال فعال کردن سطح سیاسی. برای چینی ها آن را بازتاب داده است که هند تمایلی به چشمک زدن.
تصمیمات گرفته شده در SR مذاکرات شده اند که در مشورت با ارتش. چینی ها اعمال خواهد بود از نزدیک تحت نظارت با حداقل نیروهای نظامی تماس بین این دو نیرو به عنوان خشم و هنوز هم اجرا می شود ، هر چند این روزها هنوز زود در روند de-تشدید هند منتقل کرده است که آن را نمی خواهد قبول چینی نظامی اجبار و اصرار بر وضع موجود حول و حوش. هند را دفاع از خود ادعا خطوط. در سطح جهانی هند ثابت شده است که PLA به چالش کشیده می شود و موجود است.
نویسنده Major general (retd)
[email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>