سیدنی: هند کاپیتان Harmanpreet سینگ در روز چهارشنبه گفت: تیم او تا به توانایی برای قرار دادن فشار بر روی هر طرف در آینده ICC زنان T20 World Cup اگر آن باقی می ماند و در قاب سمت راست ذهن.
اصرار دارد که مثبت است که بزرگترین قدرت این تیم Harmanpreet گفت: آنها مشتاقانه در انتظار به صورت چهار بار قهرمان و عنوان دارندگان استرالیا در مسابقات بازکن در اینجا در روز جمعه.
“اعصاب را شروع به پا زدن در آنجا که ما بسیار هیجان زده در مورد آن بازی افتتاحیه و ما به دنبال مثبت در که گفت:” Harmanpreet که می داند این شهر و پس از روی لئامت دادن خود را با سیدنی تندر در زنان, Big Bash League.
“ما از یک طرف است که می تواند تحت فشار قرار دادن هر تیم ما فقط نگاه کنید به ماندن در طرز فکر درست و در راه ما می تواند به این دلیل است که ما بزرگترین قدرت است.
“در ورزش گاهی اوقات شما در فرم خوب و دیگران شما نیست. من می دانم که هر کس در این دوره از مسابقات را نگاه به مثبت و خوب است که برای تیم ما,” او اضافه شده است.
با کمتر از دو روز باقی مانده برای برخورد خود برابر استرالیا در سیدنی Showground Harmanpreet گفت: آهسته و هندی مهاجر augurs خوبی برای کنار او.
“اگر سیدنی Showground است کندتر طرف آن را با توجه به ما و به نظر می رسد که راه در حال حاضر. ما به دنبال خوب است که در” او گفت:.
“همه ما می دانیم که هر کس در هند عاشق کریکت هر جا که می رویم ما همیشه طرفداران ما وجود دارد و حمایت از ما به دنبال به جلو به آن است.”
بازیکنان از هر دو تیم خواهد بود و حمایت خود را به رفتن تمام راه را به نهایی در این میکروگرم در مارس 8, امید به راه رفتن در مقابل یک رکورد برای حضور زنان رویداد ورزشی در هر نقطه در جهان است.
اعتیاد به مواد مخدره منجر به مسابقات مسلما بیشتر از همیشه قبل از.
جوان استرالیا هاي Annabel ساترلند که دختر سابق کریکت استرالیا مدیر عامل جیمز ساترلند خواهد شد در نظر گرفتن اولین گام در زنان T20 جام جهانی فقط چند هفته پس از او T20I اولین.
“من کاملا با پمپ همه ما واقعا هیجان زده برای رفتن چه بزرگ و واقعا بازی مهم برابر هند گفت:” 18 سال.
“من عاشق این تجربه است. من که اصلا انتظار آن را در همه بنابراین من فقط به دنبال لذت بردن از آن را تا آنجا که من می توانم و در آغوش همه چیز را که می آید با آن است.
“این یک افتخار به بخشی از این تیم است که تا به حال موفقیت در طول سال و من استقبال با آغوش باز آن دوست داشتنی بوده است,” او اضافه شده است. (سازمان)

مقاله قبلیINX رسانه مورد: دهلی دادگاه کمک های مالی وثیقه برای ex-NITI Aayog, مدیر عامل شرکت, دیگران
مقاله بعدیPujara نشانه با زبان انگلیسی شهرستان گلاسترشر

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im