هند و آسه آن به نقش عمده ای در پست-COVID جهان: Dr Jitendra

Union Minister Dr Jitendra Singh delivering keynote address at ASEAN Women's Business Forum and FLO Mumbai chapter and FICCI, through Virtual medium, on Friday.
اتحادیه وزیر Dr Jitendra سینگ ارائه سخنرانی در آسه آن کسب و کار زنان فروم و فلو بمبئی فصل و FICCI از طریق مجازی و متوسط در روز جمعه.

Excelsior خبرنگار

دهلی نو جولای 24: اتحادیه وزیر دولت (مستقل) هزینه توسعه منطقه شمال شرق (دنر) MoS سازمان بنادر و دریانوردی, کارکنان, عمومی نارضایتی حقوق بازنشستگی انرژی اتمی و فضایی Dr Jitendra سینگ امروز گفت که هند و آسه آن خواهد شد که نقش عمده ای در پست-COVID جهان و اقتصاد آن است. او گفت: آینده متعلق به آنها را با توجه به صفات مشترک از شن و شجاعت و عزم راسخ به مقیاس ارتفاعات جدیدتر است.
ارائه سخنرانی در مرزی گفتگو با کارآفرینان از آسه آن برگزار شده توسط هند و آسه آن کسب و کار زنان فروم و فلو بمبئی فصل و FICCI دکتر Jitendra سینگ گفت که با توجه به کسب و کار و روابط فرهنگی میان هند و آسه آن منطقه را منجر به بهبود اقتصادی در این پست COVID عصر. او گفت که در شمال شرقی منطقه ویژه نقش مهمی در توسعه تجارت و کسب و کار روابط با آسه آن آن را به عنوان دروازه ورود به اقتصاد در حال رشد جنوب شرق کشور آسیایی.
او گفت: نخست وزیر نارندرا اتحادش را تغییر سیاست “نگاه به شرق” به “عمل شرقی” نگاهی به همکاری های دو جانبه به ارتفاعات جدیدتر است.
با اشاره به مسائل مربوط به اتصال دکتر Jitendra سینگ گفت که در شش سال گذشته شده است وجود دارد رشد قابل توجهی در شرایط جاده ای و ریلی و هوایی اتصال کمک به تسهیل در جابجایی کالا و افراد نه تنها در سطح منطقه بلکه در سراسر کشور است. او به یاد می آورد که هند و بنگلادش پیمان برای تبادل محدوده هایی که انجام شد تحت رهبری نخست وزیر مودی دارای پاک عرشه مخصوص ماشینها ممنوع برای سهولت کسب و کار سهولت حرکت و سهولت در رفت و آمد بود که زودتر یک کار خسته کننده. او گفت که به زودی ما نیز رفتن به یک قطار به بنگلادش از تریپورا نوید یک فصل جدید و باز کردن مناظر جدید در توسعه این منطقه با ارائه تمام منطقه دسترسی به بنادر.
خانه در تمام طول رشد و نمو نقش زنان عامیانه و زنان گروه خودیاری در منطقه شمال شرق دکتر Jitendra سینگ گفت که این یک مثال درخشان از زنان رهایی و توانمندسازی زنان. او گفت: حتی در زمان بیماری همه گیر از شمال شرق در زمان منجر شود و تولید و توزیع ضد عفونی کننده و زیبا ماسک در مقیاس بزرگ است. او گفت که زنان باید سرآمد در مبارزه با بیماری همه گیر و کمک به شمال شرقی منطقه به عنوان یک مدل تاج مدیریت.
های خوش بینی خود را برای بخش گردشگری در شمال شرق گفت: وقتی که اصلی نقاط توریستی جهان هنوز هم باقی می ماند آلوده با تاج, N-E منطقه می تواند ظهور به عنوان مقصد توریستی جهان باقی مانده تاج-رایگان تقریبا.
دکتر Jitendra سینگ همچنین راه اندازی هند و آسه آن کسب و کار مشترک همکاری در این مناسبت است. وزیر نیز با اهدا سبز گواهی برای نگرانی های خود را برای توسعه پایدار و حفظ محیط زیست است.
Pacita خوان از فیلیپین, آسه آن صندلی کارشناسی ارشد Khine Zaw از میانمار Nadira Yousuff از مالزی Vinita Bimbhet هند صندلی و هند و آسه آن کسب و کار زنان فروم Jahnabi Phookan ملی, رئیس جمهور, FLO و Joyshree دس ورما در میان دیگران در زمان شرکت در وبینار.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>