بمبئی: برنده جایزه اسکار تولید Guneet Monga او می گوید خوشحال است که سینمای مستقل است, در جشن امروز.

Monga که بنیانگذار Sikhya سرگرمی, بوتیک فیلم خانه تولید شده است فیلم هایی مانند “Gangs of Wasseypur”, “دستفروشان”, “The Lunchbox”, “Masaan” و “Zubaan” به اعتبار.

“برای من ایجاد محتوای خوب مهم است. من اعتقاد دارم که داستان ما را انتخاب کنید. هنگامی که شما شروع به یک فیلم مانند “Masaan’ یا ‘ دوره است. پایان جمله ” شما فکر نمی کنم آن را تبدیل به یک موفقیت جهانی اما آنها بود. در حال حاضر سینمای مستقل است که جشن ما قبلا غیر خودی” Monga در مصاحبه ای گفت: اینجا.

“دوره است. پایان جمله” برنده جایزه اسکار بهترین فیلم مستند (کوتاه موضوع) دسته سال گذشته اما Monga شده است کار بر روی ایجاد محتوای خوب در حالی که برای.

“…شما ببینید ارزش آن روزی مانند من از دیدن آن در حال حاضر. که در آن نقطه دشوار بود و من نمی فهمیدم. سرود من همواره به نگه داشتن فشار ایجاد و تلاش.”

از جمع آوری پول به جمعیت بودجه خود تامین مالی Monga گفت: او همیشه یک راه در اطراف هنگامی که می آید به گرفتن فیلم به تئاتر.

“تولید کنندگان قرار است به غنی اما من نه. من از یک پس زمینه فروتن. هر بازیگر-مدیر تولید وجود دارد ولی کمبود خلاق تولید. من افتخار بودن یک سازنده خلاق,” او گفت:. (سازمان)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im