وقت آرمسترانگ بزرگ بودجه استفاده در خانه مسابقه

اولین دوره کنگره جمهوری خواه آغاز شده 2020 با حدود 210.000 دلار در مبارزات انتخاباتی خود حساب و او می گوید: جدی اعانه حتی به صورت جدی آغاز کرده است.

در ضمن دو اعلام نامزدهای رقابت برای دموکراتیک-NPL حزب نامزدی باید چند صندوق را به منظور جلب. مدیر خرده فروشی ژاک Raknerud توصیف مبارزات انتخاباتی خود پول به عنوان “رفو کم” گفت: این کمپین تا به حال تنها حدود 2000 دلار. مکرر سیاسی نامزد رولاند Riemers که پیوست نژاد در ماه گذشته گفت که او را تکیه بر به رسمیت شناختن نام و نخواهد بود در رابطه با جمع آوری کمک های مردمی تا پس از او برنده ژوئن اولیه.

به طور کلی امتیازهای در ایالات متحده در خانه برنده انتخاب مجدد 91 درصد از زمان در سال 2018 و نامزدی که صرف پول بیشتر در طول مبارزات انتخاباتی برنده 89% از زمان با توجه به مرکز سیاست پاسخگو.

آرمسترانگ گفت که او نمی خواهد ترک هر چیزی را به شانس در ماه نوامبر. به سهم خود Raknerud و Riemers گفت: آنها نه مرعوب آرمسترانگ قریب به اتفاق مالی لبه.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“من می دانم که چگونه به (اجرای یک کمپین) در ارزان” Riemers گفت: انجمن اخبار سرویس. “این نیست که چقدر شما آن را چگونه به خوبی شما از آن استفاده کنید.”

از براده

آرمسترانگ که در داکوتای شمالی تنها عضو U. s. House گفت: جمع آوری کمک های مردمی است “بدیهی است که مهم است” بنابراین این کمپین می توانید پیام خود را به رای دهندگان و پرداخت کارکنان و هزینه های.

مبارزات انتخاباتی خود دریافت نزدیک به $445,000 از اهدا کنندگان در سال گذشته با نزدیک به 80 ٪ از عمل سیاسی کمیته به جای فردی همکاران با توجه به فدرال کمیسیون انتخابات براده. اغلب به عنوان “PACs” این کمیته ها معمولا نشان دهنده علاقه خاص کسب و کار و یا صنعت.

آرمسترانگ گفت: او می خواست به او بدهد در داکوتای شمالی اهدا کنندگان شکستن در سال گذشته پس از آنها تا به حال با کمک او موفق پیشنهاد برای کار در سال 2018 است. او گفت: این کمپین را دوباره تا سطح شیب دار اعانه در دولت به انتخابات تساوی نزدیک تر است. در حالی که او گفت: روابط او جعلی است در داکوتای شمالی هستند “مهم ترین” او اشاره کرد که ارتباط او ساخته شده است که در واشنگتن نیز با ارزش است.

داکوتای شمالی دو تا از بزرگترین صنایع انرژی و کشاورزی کمک قابل توجهی به آرمسترانگ علت در سال 2019.

بیش از یک پنجم از همه پول گرفته شده در توسط کمپین آمد از بخش انرژی از جمله نزدیک به $55,000 از نفت و شرکت خط لوله و مدیران با توجه به انجمن, اخبار, خدمات تجزیه و تحلیل. PACs وابسته به کشاورزی متعهد حدود 47,000 به آرمسترانگ کمپین با چغندر قند تولید کنندگان و صنعت قند نمایندگان پیشرو در راه است.

آرمسترانگ گفت: او به احتمال زیاد دریافت کمک های مالی از صنایع زیرا او ترویج “سیاست خوب در هر دو.” او گفت که او “هرگز عذرخواهی برای گرفتن پول از انرژی ag صنعت” اما افزود که در حالی که او از صنایع او لزوما پشت هر سیاست اولویت است.

دیکنسون بومی نیز دریافت سهم قابل ملاحظه از پزشکی و مراقبت های بهداشتی کمیته حقوقی شیوه های لابی شرکت و شرکت های دخانیات.

تامی و اعطای فیشر از دیکینسون مبتنی بر ساخت و ساز شرکت فیشر شن و ماسه و شن به آرمسترانگ کمپین در مجموع 10 ، 000 دلار در سال 2019. این شرکت به تازگی موفق به دریافت یک بحث برانگیز $400 میلیون فدرال قرارداد برای ساخت بخشی از رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهادی در مرز جنوبی دیوار.

Raknerud گفت: مبارزات انتخاباتی خود را تکیه تنها بر فرد اهدا و انتقاد آرمسترانگ برای پذیرش تایید شده پول. این مینت دموکرات پیشنهاد شده است که در نظر گرفتن کمک های مالی شرکت ها می تواند سازش آرمسترانگ قضاوت به عنوان یک نماینده مجلس.

Zachary Raknerud. Photo via Facebook.

Zachary Raknerud. عکس از طریق Facebook.

آرمسترانگ به شدت رد این نظریه گفت: او می گوید اهدا کنندگان به انتظار هر نعمت در بازگشت برای کمک به آنها.

“شما به من به خاطر شما در باور من — نه به این دلیل که شما در حال رفتن برای به دست آوردن چیزی از آن” آرمسترانگ گفت.

کنگره انتخاباتی صرف حدود 354 ، 000 فوت در سال گذشته نزدیک به دو سوم از آن رفت و به پرداخت کارکنان, مشاوران و سایر هزینه های متفرقه. دیگر $121,000 مبارزات انتخاباتی صرف رفت و به دیگر نامزدهای حساب های ملی و جمهوری خواه کنگره یک حزب گسترده صندوق است که پشتیبانی از حزب جمهوری خواه مناقصه برای کرسی مجلس.

آرمسترانگ است که هنوز هم بدهکار $250,000 خود در مبارزات انتخاباتی از حساب شخصی وجوه او را به سال 2018 تلاش است. او به شوخی که او در نهایت باید پرداخت خود را از “بدترین حساب پس انداز است.”

داکوتای شمالی دو سناتور جمهوریخواه هستند تا برای انتخاب مجدد در سال 2020 اما هر دو فعال بودند در بالا بردن و صرف پول در سال گذشته است.

این کمپین از سوی دیگر ، جان Hoeven که دوره به پایان می رسد در سال 2022 دریافت بیش از $763,000 و صرف در مورد $703,000 سال گذشته است. تا پایان 2019 کمپین حساب برگزار شد بیش از $1.9 میلیون, با توجه به فدرال براده.

سناتور. کوین کرامر را دوره می کند پایان ندارد تا 2024 اما مبارزات انتخاباتی خود را به حساب به حال تعادل در حدود $184,000 به پایان سال. Cramer ‘ کمپین دریافت $243,000 و صرف $259,000 در سال 2019.

اتفاقا کرامر پیروزی دموکرات هایدی Heitkamp در سال 2018 نشان دهنده یکی از معدود موارد یک نامزد برنده یک مسابقه پس از outspent توسط یک وقت. Heitkamp انتخاباتی صرف چهار برابر بیشتر پول با تشکر از کرامر را در طول چرخه انتخابات. کشیدن این نوع پیروزی است کمی بیشتر رایج در آمریکا از در خانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>