تلقین ارزش های اخلاقی در آموزش و پرورش مهم: رئیس جمهور

President Ram Nath Kovind addressing a gathering during the convocation of Guru Ghasidas Vishwavidyalaya at Bilaspur in Chattisgarh on Monday. (UNI)
رئیس جمهور رام نات Kovind پرداختن به یک گردهمایی در مجلس از گورو Ghasidas Vishwavidyalaya در بیلسپور در Chattisgarh در روز دوشنبه. (UNI)

بیلسپور دریا 2:
رئیس جمهور رام نات Kovind روز دوشنبه تاکید کرد نیاز به تلقین ارزش های اخلاقی در آموزش و پرورش به عنوان هدف اصلی برای دانش آموزان بود نه فقط برای به دست آوردن یک مدرک اما تبدیل به یک انسان خوب بودن.
او پرداختن به 8th, مجلس مراسم از گورو Ghasidas مرکزی دانشگاه در چتیسگر را بیلسپور.
“من خوشحالم برای دیدن تعدادی از دختران در میان برندگان مدال….شاهد دستاوردهای دختران ما با اعتماد به نفس اگر با توجه به فرصت آنها می تواند به اکسل در هر زمینه. این تصویر از یک طلایی هند است که همه دیدن از طریق, دختران امروز,” او گفت:.
“هدف اصلی آموزش و پرورش است که نه تنها به دریافت مدرک بلکه برای تبدیل شدن به یک انسان خوب. من استفاده می شود به می گویند که یک انسان خوب و اگر او دکتر است, پس از آن او خواهد بود یک دکتر خوب اگر او یک معلم است پس از آن او خواهد بود و اگر یک دانش آموز پس از آن او خواهد بود یک دانش آموز خوب…,” او گفت:.
یک انسان خوب می تواند یک شوهر و پدر خوب و یک زن خوب خواهد نقش یک همسر خوب و مادر و پدر او اضافه شده است.
یادگیری بدون ارزش های اخلاقی است و نه مفید برای جامعه و معلمان باید تلقین صداقت و نظم و تحمل و احترام به قانون در میان دانش آموزان به طوری که آنها تبدیل به واقعی شهروندان ،
“امروز هند است که به رسمیت شناخته شده به عنوان مدرن و کارآفرینی ملت و این همه به خصوص ما سخت در حال کار جوانان شایسته ستایش است. چرا که ما سخت کار جوانان ما راه اندازی بزرگترین اکوسیستم استارتاپی و موفقیت های به دست آمده در زمینه فناوری فضایی, علم,” او گفت:.
چتیسگر دارای یک جمعیت بزرگ از قبایل گفت و ستایش گورو Ghasidas مرکزی دانشگاه برای گسترش نور از آموزش و پرورش در میان آنها است.
“من گفته شده گورو Ghasidas مرکزی دانشگاه تشویق نوآوری در آموزش و پرورش است. یک ‘در معرض خطر آموزشگاه’ راه اندازی شده است در این دانشگاه برای حفظ زبان است که در حال تبدیل شدن منقرض شده است. حفظ یک زبان بسیار مهم است به عنوان آن را تضمین حفاظت از ما به سنت و فرهنگ” Kovind گفت.
“در طول زودتر مراجعه به Chhattisgarh, من تعامل با دانش آموزان از Astha Vidya Mandir (در Bastar) تاسیس برای کودکان از خانواده های آسیب دیده توسط Naxal خشونت و گوش به تجارب خود را. من تو را دیدم خود را قدرت ایمان و قطعنامه,” او گفت:, و اضافه کرد که آموزش و پرورش را پایان ترور و خشونت است.
فرماندار Anusuiya Uikey و وزیر Bhupesh Baghel نیز حضور داشتند به مناسبت. در طول مجلس 74 مدال طلا و 76 درجه دکترا شد اعطا در دانش آموزان است. (PTI)

مقاله قبلیقفل انبار و بشکه: نیوزیلند ترش هند در داخل سه روز برنده سری 2

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>