در این مورد یک ID در اسرع وقت حس

پرسش: سلام سوت: من گواهینامه رانندگی باید تمدید شود با این اکتبر زمانی که من به نوبه خود 70 و من می خواهم آن را به یک ID. هیچ راهی وجود دارد من می توانم در حال حاضر برای جلوگیری از صف های طولانی از مردم که تلاش خواهد شد تا خود واقعی شناسه ؟

– جیم Stedt سان کلمنت

A. بله.

شما در حال رفتن به یک آزمون کتبی و یا راه رفتن در اوایل حس می کند.

اجازه دهید صدای بوق توضیح با کمک نیکلاس Filipasسخنگوی این گروه از وسایل نقلیه موتور در ساکرامنتو.

“به طور معمول مشتریان باید تجدید مجوز خود را در ظرف 120 روز از تاریخ انقضا” Filipas گفت: صدای بوق یک ایمیل به در. “اگر آنها در خارج از آن تجدید پنجره مورد نیاز مشتریان را به یک دانش (کتبی) آزمون به تمدید مجوز خود را پنج سال دیگر.”

راهنمایی و رانندگی تفکر: اگر شما در اوایل شما باید کوتاه رانندگی خود را سابقه سازمان در نظر گرفته است. بنابراین یک آزمون مورد نیاز است برای کمک به اطمینان از شما یک راننده امن در خارج وجود دارد در جنگل آسفالت.

مجوز خود را هنوز هم منقضی در برنامه پنج سال آینده خود را تولد اگر راهنمایی و رانندگی می بیند هیچ پزشکی یا رانندگی مدارس ،

اما جیم شما را به یک تست حتی اگر شما صبر کنید و در آن چهار ماه پنجره هر حال.

چرا که در سن 70 و فراتر از رانندگان به طور معمول باید برای این نوشته شده و تست بینایی هر پنج سال.

“قانون او را به آزمون دانش که او تجدید مجوز خود را بدون در نظر گرفتن زمانی که او در می آید” Filipas گفت. “ما پیشنهاد می کنیم که او می رود در حال حاضر به تجدید از راه به زودی به جای بعد. با انجام این کار او می تواند دانش آزمون نوبت در اسناد و مدارک برای شناسایی و جلوگیری از به طور بالقوه صف های طولانی به عنوان فدرال اجرای تاریخ نزدیک تر می شود.”

که تاریخ Filipas با اشاره به آبان است. 1 – زمانی که فدرال آغاز خواهد شد نیاز به شناسه خاص به هیئت مدیره پرواز های داخلی, بازدید فدرال و یا امکانات یک نیروگاه هسته ای باید به شما در پیدا کردن تمایل به انجام این کار. پذیرفته شناسه شامل یک ID پاسپورت و گذرنامه و کارت.

Q. باید چاه های بزرگ با استفاده از کامیون را دور می زند در تبادل برای I-5 و من-405 بزرگراه? می توانید آنها را دریافت استنادی اگر آنها را ندارد ؟

– اسکات Trumbo, Santa Ana

A. نه وجود دارد و نه وجود دارد.

“کامیون ملزم به استفاده از را دور می زند” گفت: رافائل Reynosoیک افسر و سخنگوی گشت بزرگراه بر اساس سان جوان کاپیسترانو ایستگاه. “با این حال آنها را تشویق به استفاده از آنها را به عنوان آنها به معنای صاف کردن جریان ترافیک از طریق انتقال.”

کامیون خطوط هستند به نیمه راه برای بقیه از ما و همچنین می توانید آن را آسان تر در کامیونداران در زمان از آنجا که آنها ممکن است ارائه مهربان inclines تا 18-چرخ ندارد و به قهر کردن و پف بسیار است.

می تواند غیر کامیونداران را کامیون خطوط?

بله.

وجود دارد دو امتداد در کالیفرنیا که در آن کامیون ها باید چه Caltrans تماس “کامیون-تنها خطوط”: در I-5 در هر دو جهت در مسیر دولت 14 و عازم جنوب I-5 در نزدیکی انگور در مسیر دولت 99.

حتی در این نقاط که در آن نشانه های تشویق غیر کامیونداران به ماندن بر اصلی اتوبان دیگران می توانید پیوستن عظیم اگر آنها می خواهند به … برای برخی از دلیل عجیب و غریب.

Honkin’ یادآوری: صدای بوق نیست گرایش: او لذت می برد به دنبال پاسخ به هر گونه سوال جالب در مورد حمل و نقل – آیا این نگرانی اتومبیل و کامیون ها و دوچرخه و قایق و اتوبوس و هواپیما و قطار و یا پا. احساس رایگان به فضل خود را الکترونیکی کیسه مراسلات پستی با کمتر-سنتی پرس و جو.

به درخواست صدای بوق سوالات او را در رسیدن به [email protected] او تنها پاسخ کسانی است که منتشر شده است. برای دیدن صدای بوق آنلاین: ocregister.com/tag/honk.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>