در کنار رودخانه شهردار انتخابات 6 نامزد دولت خود موارد

دو سیاسی جانبازان و چهار تازه وارد هستند و به دنبال جایگزین ریورساید شهردار فرسوده بیلی و بیش رهبری از شهرستان.

ریورساید Unified School District عضو هیئت مدیره پاتریشیا قفل داوسون بازنشسته راننده تاکسی فی طولانی Tran “JD” Denilofs بازنشسته اتحادیه مباشر غنی گاردنر راننده تاکسی مرد A. Harrell, شهرستان, عضو شورای اندی Melendrez و دستیار شخصی Acea منگنه ظاهر خواهد شد در انتخابات در مارس 3 انتخابات.

بیلی که شهردار به مدت هشت سال اعلام کرد در ماه سپتامبر است که او نمی خواهد اجرا برای یک دوره سوم و به جای آن منجر خواهد شد مسیر زندگی یک رودخانه غیر انتفاعی مستقر در سازمان متمرکز بر بی خانمانی.

اگر هیچ یک از نامزدها بیش از 50 درصد از آرا دو با کسب بیشترین آرا به رقابت در نوامبر رواناب.

داوسون و Melendrez هر دو می گویند که دارای بیشترین تجربه, در حالی که دیگر نامزدها می گویند که آنها باید ایده های تازه و یک خارجی را در چشم انداز.

 • پاتریشیا قفل داوسون در حال اجرا است برای ریورساید شهردار در مارس 3, 2020, انتخابات است. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از پاتریشیا قفل داوسون)

 • جان دیو Denilofs همچنین به عنوان شناخته شده فی طولانی Tran “JD” Denilofs است در حال اجرا برای ریورساید شهردار در مارس 3, 2020, انتخابات است.
  (حسن نیت ارائه میدهد عکس از جان دیو Denilofs)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • غنی گاردنر در حال اجرا است برای ریورساید شهردار در مارس 3, 2020, انتخابات است. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از غنی گاردنر)

 • پسر A. Harrell در حال اجرا است برای ریورساید شهردار در مارس 3, 2020, انتخابات است. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از پسر A. Harrell)

 • اندی Melendrez در حال اجرا است برای ریورساید شهردار در مارس 3, 2020, انتخابات است. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از اندی Melendrez)

 • Acea منگنه در حال اجرا است برای ریورساید شهردار در مارس 3, 2020, انتخابات است. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از هماهنگی jason riley)

Dawson, یک عضو هیئت مدیره مدرسه از سال 2011 صاحب یک محیط زیست شرکت مشاوره به نام PLD مشاوره و خدمت در این شهر کمیسیون برنامه ریزی و کالیفرنیا مدیره از علوم رفتاری.

“من شهر, حکومت, دولت, حکومت, کسب و کار خصوصی تجربه و تخته, آموزش و پرورش, تجربه,” او گفت:. “در هر یک از آن موقعیت من رهبری برگزار شد اهداف و من تحویل در وعده پس من موثر بوده است.”

آن موقعیت باید آمادگی خود را به صورت رودخانه چالش های — از جمله بی خانمانی, مسکن, اقتصاد محلی و بودجه شهرستان — داوسون گفت.

به آدرس بی خانمانی داوسون گفت: این شهرستان باید خود را ادامه مسکن اولین سیاست کار با مسئولان شهرستان به سلامت روان کمک و اتخاذ انحراف برنامه های مانند کسانی که مورد استفاده در مناطق دیگر برای شناسایی افراد در معرض خطر تبدیل شدن به بی خانمان ها و کمک به آنها را با اجاره و یا دیگر نیاز دارد.

پس این روش استفاده می شود به تعادل رودخانه یکپارچه بودجه — که او اشاره کرد که بزرگتر و استخدام بیشتر مردم از دولت شهر — داوسون طرفداران ثبات بودجه کمیته است که عبارتند از ساکنان و صاحبان کسب و کار اتحادیه های کارگری و دیگر نمایندگان.

کمیته توصیه می کنم برنامه های است که می تواند برش با حداقل تاثیر است.

“من همچنین می خواهم برای تماس که همان کمیته به شناسایی یک برنامه و یا برنامه ریزی برای سطح شیب دار به بالا هنگامی که ما وضعیت بودجه تثبیت شده است,” داوسون گفت. “بنابراین ما می دانیم که کسانی که به کاهش نیست برای همیشه لطفا برای که ما باید یک برنامه ریزی برای آینده.”

Denilofs رفت و با نام جان دیو Denilofs زمانی که او برای شورای شهر در سال 2019 و هنگامی که او ساخته شده نظرات که شهر مذهبی و دیگر رهبران را محکوم کرد به عنوان نژادپرست است.

نظرات عمدتا ساخته شده در ویدئوها او نوشته شده آنلاین شامل تهمت و حمایت مرگ برای گروه های مختلف از جمله مسلمانان و افرادی که موج مکزیکی پرچم.

Denilofs استفاده کرده است متفاوت توضیحات برای نظرات از جمله این که او شوخی بود که او می خواست به هم بزنید تا نامزدی خود را برای Facebook صفحه و که او می خواست به افشای افرادی که موافقت با این دیدگاه به عنوان نژادپرست است.

در ژانویه مصاحبه او ایستاده بود نظرات خود را گفت: مسلمانان باید کشته شوند به دروغ ادعا که همه مسلمانان می خواستم برای کشتن یهودیان ، جریان اصلی گروه های مسلمان را محکوم کرد حمله به یهودیان که آیا با ملی گرایان یا تروریست های اسلامی.

Denilofs اتحاد ویتنامی اصل و نسب و می گوید که چرا او با استفاده از نام فی طولانی Tran “JD” Denilofs در انتخابات.

ایده های خود را برای بهبود این شهرستان شامل در آوردن بیشتر “معتبر قومی” رستوران ها اگر چه او نمی بیان یک طرح روشن برای چگونه به انجام این کار.

“زمانی که من شهردار, من می خواهم هر کسی از هر کشوری به باز کردن یک رستوران, اما من نمی خواهم آنها را به نیشگون گرفتن و کشیدن منو به جای مردم,” او گفت:.

گاردنر گفت: انگیزه اصلی برای در حال اجرا است که او می خواهد یک مسیحی شهردار.

“من فکر می کنم یک فرد اخلاقی بالا فیبر باید در اتاق کار,” او گفت:. “من می خواهم یک فرد از باورهای مسیحی در صندلی … من فکر می کنم هر کسی می تواند صادقانه تصمیم, اما هنگامی که شما پایه برای عدم وجود یک کلمه بهتر است شما تصمیم گیری آگاهانه تر.”

گاردنر گفت: بی خانمانی خواهد بود خود را اولویت اصلی شاید کار با یک گروه که تبدیل رها هتل ها به مسکن برای افراد بی خانمان.

او همچنین می خواهد تمرکز بیشتر بر طبقه متوسط یک گروه او گفت که او نشان دهنده.

تجارت, مدارس, پشتیبانی شده توسط شهر دلار و شهرستان حمایت وام برای ساکنان می تواند کمک به طبقه متوسط ،

Harrell تدریس در ریورساید و Alvord یکپارچه مدارس برای دو دهه به عنوان یک جایگزین و سپس در آموزش و پرورش جایگزین مانند مدارس وابسته به التزام و ادامه دبيرستان.

سوخته توسط تغییرات به حرفه او را باز کرد یک فرد شرکت تاکسی به نام Harrell حمل و نقل. او چندین سواری در روز عمدتا بر اساس کلمه از دهان به عنوان یک رقیب برای شرکت های که با استفاده از سوار-نقطه apps.

خود را در اولویت بودجه که او می خواهد به تعادل اگر چه او گفت که او هنوز مورد مطالعه جزئیات و یا چه نوع از تغییرات را.

ریورساید بودجه مقامات می گویند در این زمان دو سال بودجه متعادل است اما این افزایش هزینه های بازنشستگی منجر به کسری به زودی و با شهرستان شدن ورشکسته اگر هیچ تغییرات ساخته شده توسط 2023.

“فقط به عنوان یک به طور منظم شهروند من آگاه نیست همه فهم و outs از آن (بودجه) اما من به شما گفتن الان که رفتن به” تمرکز اصلی Harrell گفت. “چه شما شهردار اگر شما ورشکسته?”

Melendrez آغاز شده و اجرا می شود نوآورانه خدمات توانبخشی یک رودخانه بر اساس شرکت که متخصص در توسعه حرفه ای برای کارگران مجروح که او گفت: استخدام 23 نفر تمام وقت. او شده است در شورای شهر از سال 2006.

اگر انتخاب Melendrez خواهد بود که برای اولین بار لاتین یا فرد از رنگ به عنوان شهردار این شهر در 135 سال سابقه, او گفت:.

او با اشاره به دستاوردهای مانند کمک به پیدا ریورساید آکادمی هنر و جوانان فرصت مرکز به عنوان نمونه هایی از آنچه که او می تواند انجام دهد در بقیه شهرستان.

و او می گوید: تجربه خود را در این شورا بیشتر به طور مستقیم قابل اجرا بودن شهردار بیش از هر نامزد دیگر است.

“مسابقه برای شهردار, من معتقدم که واقعا باید بر اساس تجربه و دانش از شهر, دولت, و من 14 سال است که” Melendrez گفت. “من فکر می کنم تفاوت در این است که اگر انتخاب شهردار, من قادر خواهد بود برای پرش به سمت راست و نگه دارید در حال حرکت رو به جلو است.”

به آدرس بی خانمانی Melendrez ادامه خواهد یافت, مسکن, تلاش, اما کار بیشتر با شهرستان های اطراف شهرها و گروه های غیر انتفاعی برای دریافت کمک برای مسائل مربوط به سلامت روان او گفت:.

او همچنین می خواهد بیشتر جایگزین برای اتومبیل به خصوص بهبود “آخرین مایل” از یک سفر فاصله بین نزدیکترین توقف در دسترس در زمان حمل و نقل عمومی و مسافر خانه و یا مقصد.

“من همیشه فکر می کردم این شهرستان نیاز به یک حمل و نقل مدیر که اتصال اسب مسیرهای پیاده روی پیاده رو, با حمل و نقل عمومی و قطار و ایجاد اشکال جایگزین, حمل و نقل,” او گفت:.

منگنه به بیشتر جشنواره های موسیقی که او گفت که کمک خواهد کرد که کسب و کارهای دیگر.

“ما نیاز به چیزهای مانند جشنواره, چراغ, اما در طول سال,” او گفت:. “استفاده از درآمد حاصل از آن برای کمک به سلامت روحی و روانی و یا شاید قرار داده و به حقوق بازنشستگی.”

منگنه می خواهد به تمرکز بر روی سلامت روحی و روانی به ویژه سلامت روانی دانش آموزان است. هر مدرسه باید حداقل یک وقت مشاور, او گفت:.

مدارس در حال اجرا توسط مدارس که پرداخت برای مشاوران, اما او گفت که او خواهد پیدا کردن یک راه برای به انجام رساندن هدف.

“من نمی دانم که (چگونه). که بخشی از جدید بودن” او گفت:. “اما من نمی را بدون پاسخ است. آن را مانند زمانی که مردم می پرسند که چرا من در حال اجرا به شهردار — هیچ کس نشان داده نمی توانم.”

در مورد نامزدها

نام: پاتریشیا قفل Dawson

سن: 54

محل اقامت: ریورساید

شغل: صاحب کسب و کار کوچک

تحصیلات: لیسانس علوم, زیست شناسی, UC ریورساید; کارشناسی ارشد جنگلداری/حیات وحش در دانشگاه واشنگتن

حرفه ای و فعالیت های اجتماعی: ریورساید Unified School District متولی; صندلی و عضو رودخانه کمیسیون برنامه ریزی; فرمانداری منصوب کالیفرنیا مدیره از علوم رفتاری; عضو رودخانه موزه هنر هیئت مدیره; عضو UCR انجمن فارغ التحصیلان هیئت مدیره

بالا 5 نگرانی: کاهش بی خانمانی ساختمان و مسکن با کیفیت در حال رشد ریورساید اقتصاد حفاظت و افزایش ریورساید کیفیت زندگی متعادل کردن بودجه شهرستان / ثبات تعهدات بازنشستگی

کمپین اطلاعات: www.patriciaforriverside.com, Facebook: پاتریشیا قفل داوسون برای ریورساید شهردار Instagram: pldforriverside

نام: فی طولانی Tran “JD” Denilofs

سن: 54

محل اقامت: ریورساید

شغل: بازنشسته راننده تاکسی

آموزش و پرورش: یک سال در شهرستان ریورساید کالج

پنج حرفه ای و فعالیت های اجتماعی: به چادر به بی خانمان

پنج نگرانی: معتادان به مواد مخدر و افراد بیمار روانی, رودخانه داشتن یک “مرکز” پول گرفتن از ماری جوانا کسب و کار, شهرستان, بیش از حد تقسیم قوانین اجرا نیست

کمپین اطلاعات: JD Denilofs برای شهردار ریورساید در Facebook

نام و نام خانوادگی: غنی گاردنر

سن: 59

محل اقامت: ریورساید

شغل: بازنشسته اتحادیه فروشگاه مباشر Stater Bros.

تحصیلات: کاردانی شهرستان ریورساید کالج

پنج حرفه ای و فعالیت های اجتماعی: بنیانگذار زوال عقل پسند شهرستان ریورساید & Corona; سازمان از شب از امید و شادی ماهانه گروه پشتیبانی برای کسانی که مبتلا به زوال عقل

پنج نگرانی: به شدت پرداختن به موضوع بی خانمان, امنیت عمومی, شهرستان, بودجه, رشد کار مقرون به صرفه مسکن

کمپین اطلاعات: 951-567-8469, richgardner1960@yahoo.com, http://www.richformayor2020.com,

نام: پسر A. Harrell

سن: 48

محل اقامت: ریورساید

شغل: صاحب کسب و کار کوچک بازنشسته عمومی, مدرسه, معلم,

تحصیلات: کارشناسی هنر در قانون و جامعه, UC Santa Barbara; کارشناسی ارشد در رشته مدیریت آموزشی, Cal State سن برناردینو

پنج حرفه ای و فعالیت های اجتماعی: تدریس 22 1/2 سال در مدارس دولتی عمدتا در اینلند امپایر; عضو رودخانه شهرستان کلانتر شهروندان در گشت; گذشته معاون رئیس جمهور و رئیس Jurupa دره دموکراتیک باشگاه.

پنج نگرانی: بودجه شهرستان; شهروندان مشارکت با شهر حکومت; برابر عدالت و پرداخت برای همه فرصت ها برای جوانان, برای, سرگرمی, مسکن و اشتغال; به دنبال راه حل دائمی برای بی خانمانی

کمپین اطلاعات: 951-505-7289

نام: اندی Melendrez

سن: 66

محل اقامت: ریورساید

شغل: شهرستان ریورساید councilmember/صاحب کسب و کار

آموزش و پرورش: فارغ التحصیل از رودخانه پلی دبیرستان و شهرستان ریورساید ، لیسانس خود را در رشته جامعه شناسی و کارشناسی ارشد در رشته مشاوره تحصیلی از Cal State San Bernardino.

پنج حرفه ای و فعالیت های اجتماعی: چهار نظر در شهرستان ریورساید شورای محلی صاحب کسب و کار برای 37 سال شدیم ریورساید آکادمی هنر و اپرا برنامه سابق دفتر عضو هیئت مدیره از رودخانه مرکز شهر مشارکت,عضو, غذا خوردن سالم زندگی فعال (التیام) منطقه

پنج نگرانی: بی خانمانی و هزینه مسکن ایمنی عمومی تغییر آب و هوا و کیفیت هوا مسئول بودجه و مدیریت و بهبود خدمات است که حفظ محله

کمپین اطلاعات: 951-203-6678, www.AndyMelendrez.com, Andy@AndyMelendrez.com

نام: Acea منگنه

سن: 45

محل اقامت: ریورساید

شغل: دستیار شخصی

آموزش و پرورش: به دنبال مدرک لیسانس مدیریت بازرگانی

پنج حرفه ای و فعالیت های اجتماعی: فعالیت برای کمک به حیوانات جانبازان و کودکان است.

پنج نگرانی ها: سلامت روان, شهر مالی آینده دولت شفافیت و حسابدهی و محیط زیست, حیوانات,

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

دانلود مقاله رایگان
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıhtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme İle NakitMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme