در حرکت برای مبارزه با کروناویروس گسترش کالیفرنیا قضایی کارفرمایان به منظور صفر قرار وثیقه برای سطح پایین جنایات

کالیفرنیا قضایی شورای, در جلسه اضطراری روز شنبه تعیین وثیقه برای همه جنحه و سطح پایین جنایات در “صفر دلار” به دلیل خطرات ناشی از کروناویروس در زندان های شلوغ.

این شورا که policymaker برای دولت و برتر سیستم دادگاه تصمیم جرایم خشونت آمیز نخواهد بود واجد شرایط به صورت موقت به قید وثیقه کاهش طول می کشد که اثر بعد از 5 بعد از ظهر مارس 13.

وثیقه اندازه گیری شد یکی از 11 اضطراری سفارشات صادر شده توسط شورای جمعه به عنوان دولت میزبان مذاکرات تحت جهانی COVID-19 بیماری همه گیر. شامل میان دستور افزایش استفاده از کنترل از راه دور جلسات.

“ما در این نقطه واقعا با هیچ راهنمایی در تاریخ, قانون و یا سابقه” گفت: کالیفرنیا رئیس دیوان عالی عدالت تنی Cantil-Sakauye که ریاست شورای. “و می گویند که وجود دارد این است که هیچ راهکار ناخالص کتمان حقیقت از این وضعیت است.”

Cantil-Sakauye ادامه داد: “کار با دادگاه ما سهامداران, من با اعتماد به نفس ما می تواند حفظ حاکمیت قانون و حمایت از حقوق قربانیان متهم طرفین دعوا خانواده ها و فرزندان و همه کسانی که به دنبال عدالت است.”

اورنج کانتی دادستان منطقه تاد اسپیتزر گفت: این شورا مشغول به کار بود با “مخاطره آمیز مردم است.”

“برای قرار دادن یک پتو تعریف صرف نظر از سابقه جنایی, پس زمینه خود بسیار خطرناک” اسپیتزر گفت. “ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم برای کاهش جمعیت در زندان و نه در خطر ایمنی عمومی.”

معلوم نیست که آیا محلی courthouses مورد نیاز خواهد بود به دنبال دولت پنل و تا چه حد است.

اورنج کانتی لیست فاقد شرایط لازم جرائم خشونت آمیز است بسیار بزرگتر از دولت است اسپیتزر گفت.

Kostas Kalaitzidis دادگاه گفت Orange County Superior Court بود و در نظر گرفتن قوانین جدید در دست بررسی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>