در گرند فرک شهردار مسابقه غیر معمول در لحظه: کارمند شهرستان اجرا می شود در برابر نشستن شهردار

“همه چیز از دست رفته به خوبی گفت:” دیوید که با وجود یک کمپین برای این شهر کار بالا نیز کمک می کند تا حمایت شهرستان نیروی کار و سیاست های مهاجرتی فقط دو پله در زیر دفتر شهردار. “مردم (در شهرستان سالن زیرا) آنها عاشق این جامعه و آنها می خواهند این موفق باشد. من فکر می کنم که روشن برای همه ما که این همه مورد چیست. من یک معامله خوب است از احترام به شهردار (مایک) قهوه ای و ابراز داشته اند که به او.”

دیوید کمپین نیز نشان دهنده غیر معمول لحظه در چنگال بزرگ تاریخ است که هیچ مستقيم مدرن سابقه: یک کارمند شهرستان در حال اجرا است در انتخابات در برابر وقت شهردار. و رابطه ای که اجرا می شود از طریق کلید شهر مسائل محلی مهاجرت و توسعه نیروی کار ارائه می دهد منحصر به فرد چین و چروک در پارچه از سه مسابقه راه برای دفتر شهردار — که همچنین شامل سابق UND بازیکن هاکی و توسعه براندون Bochenski.

اما شهردار قهوه ای نشده اجازه دهید همه چیز بر هم زدن او را هر دو.

“من بسیار خوشحالم که مردم این جامعه و می خواهید به آن را بهبود بخشد. من تحسین است و به همین دلیل من زد” براون گفت: از خود او اولین پیشنهاد برای دفتر شهردار در سال 2000. او اضافه کرد که دیوید خوش است برای حفظ موقعیت خود با این شهر اگر او برنده انتخابات است.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“من فکر می کنم او در حال انجام یک کار فوق العاده ای” براون گفت.

شهر فروشنده Sherie Lundmark گفت: نزدیکترین آنالوگ در 25 سال گذشته است زمانی که پت اونز که هدایتش چنگال بزرگ را از طریق سیل از سال 1997 بود برای شهردار در سال 1996 پس از خدمت به عنوان یک دستیار در دفتر شهردار. تفاوت قابل توجهی است که شهردار مایک Polovitz ندارد به دنبال انتخاب مجدد.

“من فکر می کنم پت به حال احترام بسیاری از کسانی که مشغول به کار برای این شهر در آن زمان” Lundmark به یاد می آورد. “او در اینجا بود او آگاه او خوب بود برای کار با. من حتی نمی یاد داشته باشید در حال حاضر که او زد علیه که اولین بار هنگامی که او زد.”

Lundmark همچنین اشاره کرد که درست مثل پت اونز دیوید خواهد بود لازم به گام به دور از نقش او را با شهر یا 60 روز قبل از انتخابات و یا زمانی که او رسما فایل های اداری. که باعث می شود آن را بعید است که او خواهید بود در زمان ایفای نقش به عنوان “استقبال جامعه هماهنگ کننده” هر یک بیش از 6 آوریل Lundmark گفت. و اگر او در انتخابات پیروز شود و او قادر نخواهد بود به ماندن استخدام شهر.

دیوید در حال حاضر به عنوان “استقبال جامعه هماهنگ کننده” برای شهرستان یک کار پاره وقت است که می پردازد درباره $37,600 سالانه و کمک می کند تا شهر پیاده سازی آن “استقبال نقشه راه.” گزارش او به شهر مدیر تاد Feland.

“نقشه راه سه سال استراتژی و تا جایی که ما آن را در بودجه است که در (شهر), مشاغل, توسعه اقتدار” Feland گفت. “واقعا استقبال هماهنگ کننده موقعیت … است که در مورد نیروی کار است. و بنابراین بسیاری از فعالیت های او شده اند و با توجه به نیروی کار و توسعه فعالیت های. کسانی که شده اند هماهنگی نیروی کار توسعه سمینارها. پانل بحث انجام کمک رسانی به منطقه کسب و کار.”

دیوید در بر داشت راه خود را به موقعیت پس از سالها کار در جامعه در جای دیگر; هنگامی که یک مدیر دانشیار UND را از افتخارات برنامه, بعد, به عنوان بنیانگذار و رهبر با دوستان جهانی ائتلاف کمک می کند که حل و فصل مهاجرین و جدید آمریکایی ها در چنگال بزرگ منطقه است. او پس از تبدیل شدن به یک بوش بنیاد همکار و شروع نقش خود را با این شهر در ماه فوریه 2019.

داوود گفت: او کار می کرد پیش رو در کار با این شهرستان به حداقل رساندن تاثیر بر کارکنان شهرستان که انتظار می رود در هر یک را لازم وظایف در حالی که او در مرخصی. او همچنین قصد دارد به بحث در مورد با توسعه اقتصادی, شرکت, رهبری که آیا او را از ادامه حضور در EDC جلسات که در آن او اغلب بازدیدکننده داشته است به عنوان یک مهمان. علاوه بر این او به حالت تعلیق در نقش خود به عنوان یک خار همکار در حالی که او اجرا می شود و ممکن است از سر یاران در انتظار نتیجه انتخابات.

“واقعا طولانی مدت تعهد من برای تمام این سال ها در اینجا — آن را به جامعه و پله به خدمت صادره در هر نقشی که ممکن است” دیوید گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>