در یک رویای جهانی هاکی به نحوی می آید و در ممکن است — اما این که به شدت امیدوار

تا آنجا که ما امیدواریم که برای دیدن یک بازگشت به حالت عادی مدتی به زودی, هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از بهداشت عمومی واقعیت است که اول باید با رسیدگی می شود

یک یادداشت کوتاه در وسط روز سه شنبه COVID-19 روز رسانی با B. C. وزیر بهداشت آدریان دیکس و سلامت استان افسر دکتر بانی هنری: انتظار نداریم که فاصله فیزیکی برای پایان دادن به هر زمان به زودی.

پرسید: درباره چه مدت اقدامات فعلی که محدودیت اجتماعات بزرگ مردم, در میان چیزهای دیگر هستند به احتمال زیاد به ماندن در محل دیکس خیلی روشن است: در حالی که برای.

او هفته گذشته گفت که او انتظار می رود اقدامات به اقامت در محل حداقل تا پایان ماه آوریل است. روز سه شنبه او دارای شانس آوریل کاهش به صفر و سپس اضافه شده وجود دارد “کمی شانس” از آن دسته از اقدامات در حال کاسته است.

این است که در همراهی با این نوع از پیش بینی های ما در حال شنیدن جاهای دیگر در شمال امریکا است. تورنتو مقامات روز سه شنبه لغو تمام مجوزها برای رویدادهای مهم از طریق پایان ماه ژوئن هر چند آنها بعد از روشن این را شامل نمی شود, رویدادهای ورزشی.

هنری اضافه شده است که موج فعلی از عفونت نیست و انتظار می رود برای پایان دادن به تا زمانی که ممکن است. و وجود ترس در پس زمینه است که موج دوم می تواند بعدا در سال است.

بنابراین اگر شما امیدوار بودند برای زنده ورزشی است که ویژگی های جمعیت طرفداران در غرفه در ماه آینده یا دو نمی بانک در آن است.

همه چیز ممکن است تا حدودی بهتر است در اینجا ممکن است, اما به یاد داشته باشید که در شرایط نسبی دولت از این بیماری همه گیر در قبل از میلاد است که به خوبی به عنوان آن می شود در شمال امریکا است. بسیاری از بخش های ایالات متحده تنها به بدتر که ما احتمالا حل و فصل کردن. و انتاریو هنوز هم احساس می کند مانند یک انبار باروت.

گسترده تر صحنه نیاز به بهبود قبل از هر ورزش می تواند تامل آینده.

برای هر ورزش به بازگشت آنها رو برای پیدا کردن سالن به بازی در حالی که همچنین با داشتن یک لیگ پر از بازیکنان سالم. و توانایی به سفر در سراسر این قاره حتی اگر بازی به طور متمرکز در کمتر از عرصه طبیعی است.

وجود یک روحیه ملی مورد ساخته شود برای پیدا کردن یک راه برای ورزش لیگ و سایر نهادهای فرهنگی به آمده به عقب در برخی از راه شکل یا فرم. یک دلیل وجود دارد که بیس بال و هاکی گفته شد برای انجام با بازی در طول جنگ جهانی دوم: مورد نیاز مردم خوشحال حواس او را پرت.

NHL البته ترجیح می دهند به بازی بازی های خود را با طرفداران در می ایستد. اما حتی اگر وجود ندارد, آنها هنوز هم می تواند بازی بازی های در بسته و عرصه را برای مشاهده عموم به تماشای تلویزیون است.

همچنین در روز سه شنبه Sportsnet را Elliotte فریدمن صحبت در Sportsnet 650 رادیو گفت: او می دانست که اگر NHL بودند مجبور به لغو مانده از این 2019-20 فصل از جمله پلی آف لیگ برتر از دست می دهند بیش از 1 میلیارد دلار در درآمد. در 2018-19 لیگ به عنوان یک کل ساخته شده 5 میلیارد دلار در درآمد.

کامل لغو خواهد منجر به حقوق بازیکن ضربه به اندازه 35 درصد در سپردن.

بازی حتی کوتاه برنامه را تا حد زیادی کاهش آن زیان فریدمن برآورد به میزان 80 درصد است. سپردن هنوز هم می تواند قابل توجه باشد.

بنابراین شما می توانید ببینید فشارهای مالی به بازی به نحوی, برخی از راه های بزرگ هستند. اما در آینده هر زمان به زودی.

[email protected]

twitter.com/risingaction

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>