در 4-5 سال راه آهن خواهد بود 100 کامپیوتر برق-رانده شده شبکه: Goyal

دهلی نو: راه آهن هند خواهد بود 100 درصد برق-رانده شبکه راه آهن در چهار تا پنج سال آینده ساخت آن را بزرگترین چنین شبکه ای در جهان, اتحادیه وزیر Piyush Goyal گفت: در روز پنج شنبه.
صحبت کردن در 8th انرژی در جهان سیاست اجلاس در اینجا Goyal گفت: راه آهن شد به سرعت در حال حرکت به سمت برق از آن کل شبکه.
“ما در حال حاضر حدود 55 درصد اجرا شده توسط کشش الکتریکی. در 4-5 سال آینده انتظار داریم به 100 درصد برقی-رانده شبکه راه آهن, بزرگترین چنین شبکه ای در جهان” راه آهن گفت.
Goyal افزود که دولت در تلاش است به چند طرح برای ترویج سرمایه گذاری در بخش انرژی است.
“تمام قدرت شرکت های تولید نیز در حال حاضر واجد شرایط برای کاهش 15 درصد نرخ مالیات بر درآمد برای همه سرمایه گذاری های جدید است که در بخش” او گفت:.
تا سال 2030 راه آهن و سرمایه گذاری در 20 گیگاوات انرژی خورشیدی تولید خواهد شد که به طور موثر آن را به یک “شبکه-صفر راه آهن”, Goyal گفت.
“این را به یک پیام را به کشورهای دیگر را نیز در نظر بگیرید که چگونه آنها می توانید برای برق,” او اضافه شده است.
بیان کرد که هند متعهد شد به انرژی انتقال Goyal گفت: این نظارت در بالاترین سطح به اطمینان حاصل شود که این کشور بخشی از تلاش جهانی به جهان را به مکانی بهتر برای زندگی است.
“از نظر زغال سنگ ما بسیار آگاهانه از تعهدات ما برای کاهش انرژی در جهان انتشار سطوح. هیچ کارخانه جدید تایید شده در شش سال گذشته” او گفت:.
Goyal همچنین گفت که انتقال از لامپ های رشته ای به لامپ های LED کمک کرده است و کاهش بیش از هشت کرور تن دی اکسید کربن در هر سال است.
“گرفتن از سنتی روش های پخت و پز که شامل هیزم و زغال سنگ و در حال حرکت به گاز اقتصاد شده است بسیار بلند پروازانه و موفق برنامه دولت است که به طور قابل توجهی به کاهش آلودگی سطوح,” او گفت:.
Goyal نیز مورد ستایش قرار داد به Swachh بهارات برنامه و گفت که آن را به حال تاثیر بر سطح تولید گازهای گلخانه ای و سطح تخریب محیط زیست.
“این رویای PM که هر ماشین جدید تولید در هند است که یک وسیله نقلیه الکتریکی,” او گفت:. (سازمان)

مقاله قبلیVW مفهوم پرده برقی خودرو ID.CROZZ مسابقه چوگان

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود مقاله رایگان